Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Електронна торгівля<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Гурч Л.
    Проблемы развития электронной торговли в Украине [Текст] / Гурч Л. // Персонал. - 2004. - №1. - С. 68-76. - Библиогр.:с.77.
Рубрики: Електронна торгівля
   УКРАЇНА


Знайти схожі

2.


    Артюхов, Максим.
    Особливості використання Інтернету в системі маркетингу підприємства [Текст] / М.О. Артюхов // Маркетинг в Україні. - 2008. - № 5. - С. 47-50. - Библиогр.: с.50 (9 назв.)
Рубрики: Інтернет-маркетинг
   Інтернет-реклама

   Електронна торгівля

Анотація: Статтю присвячено дослідженню розвитку теоретичних і практичних питань упровадження Internet у систему маркетингу сучасних вітчизняних підприємств, окремо розглянуто особливості використання Internet у країнах Європи та Азії.


Знайти схожі

3.


    Пилипчук, Володимир.
    Стратегічне планування в мережі Інтернет [Текст] / В.П. Пилипчук, І.Л. Литовченко // Маркетинг в Україні. - 2008. - № 6. - С. 45-48. - Библиогр.: с.48 (4 назв.)
Рубрики: Стратегічне планування--Інтернет
   Електронна торгівля

   Інтернет-маркетинг

   Матриця вартості Хартмана

Анотація: В статті розглянуто принципи і методи стратегічного планування в мережі Інтернет, а також можливості й обмеження Інтернету для діяльності підприємств.


Дод.точки доступу:
Литовченко, Ірина

Знайти схожі

4.


    Бутенко, Н.
    Міжнародному бізнесу - маркетингову підтримку [Текст] / Н. Бутенко, В. Кравченко, Л. Пащук // Маркетинг в Україні. - 2012Київ. - № 2. - С. 10-13.
Рубрики: Міжнародні маркетингові дослідження
   Маркетингові технології

   Електронна торгівля

Кл.слова (ненормовані):
Маркетингова практика
Анотація: Розлядаються нагальні питання маркетингової практики в діяльності вітчизняних та закордонних компаній.


Дод.точки доступу:
Кравченко, В.; Пащук, Л.

Знайти схожі

5.


    Говорушко, Т. А.
    Розвиток електронної комерції в Україні [Текст] / Т. А. Говорушко, І. Л. Ситник, К. В. Соловей // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 1. - С. 59-62. - Бібліогр. с. 62 (8 назв)
Рубрики: Електронна торгівля
Анотація: У статті розглянуто основні сфери застосування електронної комерції та визначені основні учасники електронного ринку. Проаналізовано сучасний стан та виявлено подальші перспективи розвитку електронної комерції в Україні.


Дод.точки доступу:
Ситник, І.Л.; Соловей, К.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Шевченко, А. В.
    Тенденції розвитку Інтернет-маркетингу в Україні [Текст] / А.В. Шевченко, Ю.В. Геращенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 11. - С. 51-54. - Бібліогр.: с. 54 (6 назв)
Рубрики: Електронна торгівля
   Маркетинг--Інтернет-технології

Анотація: В статті визначено, що одним з пріоритетних напрямків розвитку глобалізаційних ринкових процесів є розвиток електронного бізнесу та зокрема розвитку електронної комерції. Описано основні тенденції розвитку світового Інтернет-маркетингу та зокрема розвитку елекронної комерції в Україні. Визначено основні тренди використання Інтернет-маркетингу в Україні, як одного з перспективних способів електронної комерції.


Дод.точки доступу:
Геращенко, Ю. В.

Знайти схожі

7.


    Ковальова, О. М.
    Основні форми інтернет-торгівлі: особливості, переваги, недоліки [Текст] / О. М. Ковальова, В. В. Кірсанова // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 85-92. - Бібліогр. с. 91-92 (22 назви)
Рубрики: Електронна торгівля
Анотація: У статті проведено систематизацію сутнісних рис категорії "інтернет-торгівля", виокремлено рису "обопільна комунікація між продавцями і покупцями", що можна інтерпретувати у подальшому дослідженні як вихідну точку для класифікації системи електронної комерції в залежності від суб'єктів взаємодії. Приділено увагу нормативно-правовій базі, що регламентує економічні відносини у сфері інтернет-торгівлі. Проведено аналіз матеріального-технічних умов та кадрового забезпечення щодо впровадження е-комерції у господарську діяльність суб'єктів за видами економічної діяльності, що дозволяє визначити тенденції щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємствах. Досліджено показник електронної торгівлі через мережу Інтернет та кумулятивний ефект у галузях економічної діяльності, що пов'язані з виконанням запитів покупців.??Систематизовано взаємодію у площині електронної комерції основними групами суб'єктів відповідно до моделей бізнесу. Результатом порівняння традиційної форми діяльності підприємства та роботи "виключно онлайн" стало визначення переваг та недоліків функціонування підприємства на засадах електронної комерції.


Дод.точки доступу:
Кірсанова, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Соломянюк, Н. М.
    Інтернет-торгівля як елемент ринкової інфраструктури на ринку офісних меблів [Текст] / Н.М. Соломянюк, Н.М. Федотова, О.С. Кривенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 4. - С. 62-67. - Бібліогр.: с. 66-67 (6 назв)
Рубрики: Електронна торгівля
   Меблі--Торгівля

Анотація: У статті розглянуто сучасний стан інтернет-торгівлі як елемент ринкової інфраструктури підприємства на ринку офісних меблів України. Наведено структуру ринку меблів в Україні, стан якої значною мірою залежить від динаміки розвитку суб'єктів господарювання; визначено основних конкурентів-виробників офісних меблів, в тому числі їх присутність в онлайн середовищі; структуру та динаміку експортно-імпортних операцій на ринку меблів за 2014-2018 роки. Проаналізовано сайт виробника офісних меблів ТОВ "Саліта-Трейд", а саме: зручність навігації, наявність товарних категорій, візуалізація товарів, можливість здійснення замовлень та їх оформлення, допомога консультанта тощо. Досліджено джерела трафіку (платний пошуковий та прямий], основні показники ефективності просування сайту (кількість нових користувачів, показник відмов, перегляд сторінок, середня тривалість сеансу] на приклад ТОВ "Саліта-Трейд" і основних його конкурентів.


Дод.точки доступу:
Федотова, Н. М.; Кривенко, О. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Сіденко, В. Р.
    Вплив електронної торгівлі на еволюцію організаційних форм міжнародної економічної діяльності [Текст] / В. Р. Сіденко // Економічна теорія. - 2020. - № 3. - С. 83-106. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародна економіка--Економічна діяльність
   Електронна торгівля

Кл.слова (ненормовані):
електронна торгівля -- суперечності і ризики у світовій економіці -- цифрова торгівля -- організаційні форми міжнародної економічної діяльності
Анотація: Проаналізовано основні напрями впливу поширення електронної торгівлі на процес змін у способах організації міжнародної економічної діяльності. Визначено шість основних напрямів таких змін, які включають формування глобальних та регіональних торгових платформ як головних торгових посередників; формування мереж постійних прямих контактів постачальників товарів та послуг та споживачів; розгортання та зміни у форматі глобальних або регіональних міжнародних мереж створення доданої вартості; суттєве піднесення ролі міжнародних логістичних систем; модифікацію значення великого масштабу як фактора економічної ефективності; зростаюче заміщення торгівлі товарами на торгівлю послугами.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)