Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Економічний розвиток -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


   
    Основні макроекономічні показники розвитку України у січні - вересні 2004 року [Текст] // Вісник Національного банку України. - 2004. - № 11. - С. 57
Рубрики: Економічний розвиток--Україна


Знайти схожі

2.


    Марцин, Володимир Степанович.
    Активізація інвестиційного потенціалу економіки України [Текст] / В.С. Марцин // Проблеми науки. - 2009. - № 7. - С. 9-14. - Библиогр.: с.14 (13 назв.)
Рубрики: Інвестиційний потенціал економіки--Україна
   Інвестиційний ринок--Україна

   Економічний розвиток--Україна

Анотація: У статті розглянуто стан і характеристику інвестиційного ринку та його економічного потенціалу, формування оптимальної структури інвестиційних засобів й особливості залучення відповідних ресурсів на базі організаційно-правового інституційного забезпечення.


Знайти схожі

3.


    Лебеда, Т. Б.
    Вплив освіти на економічну динаміку в Україні [Текст] / Т. Б. Лебеда // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 4. - С. 110-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Розвиток--Україна
   Економічний розвиток--Україна

Анотація: Досліджено місце і роль розвитку освіти в Україні у контексті її впливу на динаміку інноваційних процесів та людський і економічний розвиток країни. Здійснено економіко-математичну оцінку економічної ефективності бюджетних витрат, які спрямовуються державою для фінансування освіти.


Знайти схожі

4.


    Квятковські, Є.
    Трисекторна структура зайнятості та економічного розвитку: порівняльний аналіз Польщі та України за 1990-2013 роки [Текст] / Є. Квятковські, А. Кжентовска // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 3. - С. 145-154. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зайнятість--Україна
   Зайнятість--Польщі

   Економічний розвиток--Україна

   Економічний розвиток--Польща

Анотація: На основі теорії трьох секторів економіки зроблено порівняльний аналіз Польщі та України у розвитку промисловості, сільського господарства і сфери послуг та структури зайнятості у цих трьох секторах.


Дод.точки доступу:
Кжентовска, А.

Знайти схожі

5.


    Шаповал, Ю. І.
    Монетарне стимулювання економічного розвитку України: оцінки і механізми [Текст] / Ю. І. Шаповал // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - С. 152-156
Рубрики: Економічний розвиток--Україна
   Монетарна політика України

Анотація: Питанням цільового рефінансування комерційних банків, високої вартості депозитних сертифікатів НБУ, створенню фінансових інститутів розвитку для стимулювання кредитування реального сектора було присвячено черговий круглий стіл в Інституті економіки та прогнозування НАН України за сприяння ГО "Клуб банкірів" за участі представників фінансового ринку та центральних органів виконавчої влади, провідних науковців Інституту, інших вчених-економістів (13 липня 2016 р.).


Знайти схожі

6.


    Яценко, Г. Ю.
    Фактори економічного зростання в Україні в сучасних умовах [Текст] / P.C. Чорний // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 6. - С. 35-41. - Бібліогр.: с. 41 (5 назв)
Рубрики: Економічний розвиток--Україна
Анотація: У статті проаналізовано негативний вплив значних макроекономічних дисбалансів на динаміку економічних процесів в Україні. Визначено, що: перевищення темпів зростання реальної заробітної плати та реальних доходів над реальними темпами зростання продуктивності праці, суттєвий рівень безробіття, надмірна девальвація національної грошової одиниці по відношенню до вільно конвертованих іноземних валют пригнічують темпи зростання та рівень конкурентоспроможності української економіки.


Знайти схожі

7.


    Верба, Д.
    Успіхи українського сільського господарства і проблеми економічного розвитку [Текст] / Д. Верба // Україна: аспекти праці. - 2019. - № 2. - С. 3-10. - Бібліогр. с. 10 (16 назв)
Рубрики: Економічний розвиток--УКРАЇНА
   Сільськогосподарська продукція--Експорт

Анотація: Стаття присвячена висвітленню ролі українського сільського господарства та успіхів його експортного сектору в системі чинників економічного зростання і розвитку. Дослідження грунтується на положенні, що модель "низька заробітна плата приваблює капітал, а насичення капіталом підвищує заробітну плату" не працює в країнах, де домінує низькотехнологічне виробництво, прикладом якого є сучасне сільське господарство України. У таких країнах насичення капіталом зупиняється значно раніше, ніж досягає необхідної для вирівнювання факторних доходів з розвиненими країнами межі. Звідси авторська гіпотеза, що й експортна експансія українського сільського господарства не причина, не рушій зростання, а скоріше, вимушена форма адаптації економіки до вкрай несприятливих для "справжнього розвитку" макроекономічних й інституціональних умов. Стаття містить трактування загальнодоступних статистичних даних у контексті розподілу вигід від експорту сільськогосподарської продукції та опис моделі включення зростання сільськогосподарського виробництва в механізми суспшьно-економічного розвитку, яка, на думку автора, є більш реалістичною, ніж сподівання на те, що нагромадження доходів від "традиційного сільськогосподарського експорту" дозволить сформувати в Україні високотехнологічний агарний сектор.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)