Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Екологія -- Лісові ресурси<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Дейнека, А. М.
    Еволюція концепції сталого розвитку лісового господарства та її економіко-правове забезпечення на міжнародному і регіональному рівні [Текст] / А.М. Дейнека // Регіональна економіка. - 2008. - № 1. - С. 99-105. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Лісокористування--Економічна політика
   Екологія--Лісові ресурси

Кл.слова (ненормовані):
Земна куля -- Міжнародні організації -- Природні зони
Анотація: Проаналізовано історичний розвиток ідей сталого управління лісовим господарством у контексті концепції сталого розвитку. Охарактеризовано міжнародні процеси щодо критеріїв та індикаторів менеджменту сталого лісового господарства. Обгрунтовано доцільність запровадження нових підходів і стратегій міжнародної та регіональної лісової політики.


Знайти схожі

2.


    Мельник, Л. Г.
    Урахування екстернальних ефектів підприємств при еколого-економічному обгрунтуванні регіонального розвитку [Текст] / Л. Г. Мельник, І. Б. Дегтярьова // Регіональна економіка. - 2010. - № 3. - С. 29-35 : табл. - Бібліогр.: с. 36
Рубрики: Екологія--Лісові ресурси
   Ресурсозбереження--Регулювання

   Економіка підприємства--Раціональне природокористування

Кл.слова (ненормовані):
Економічний суб'єкт -- Лісомеліорація -- Ресурсозбереження
Анотація: Розглянуто проблеми урахування як позитивних, так і негативних екстернальних ефектів суб'єктів господарювання. Це створює передумови підвищення еколого-економічної ефективності господарських рішень іще на стадії їх планування за рахунок встановлення реальної адресності виникнення як позитивних, так і негативних екстернальних ефектів за економічними суб'єктами, що їх спричинюють.


Дод.точки доступу:
Дегтярьова, І. Б.

Знайти схожі

3.


    Дубас, Р. Г.
    Удосконалення фінансово-економічного механізму у лісоресурсній сфері України [Текст] / Р. Г. Дубас // Економіка АПК. - 2012. - № 2. - С. 66-69. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Лісові ресурси--Світове виробництво--Лісоматеріали
   Лісокористування--Економічна політика

   Екологія--Лісові ресурси

Кл.слова (ненормовані):
Лісоресурсний фонд -- Лісопродукція -- Лісовий податок
Анотація: Розглянуто напрями вдосконалення фінансово-економічного механізму лісоресурсної сфери за рахунок внесення змін у законодавчому просторі галузі, зокрема, відділення лісогосподарської діяльності від лісопромислової та створення Лісового фонду, в економічному аспекті - за рахунок введення диференційованих мит на вивезення лісопродукції за кордон та підняння лісових такс до рівня ринкових, в організаційному - запровадити повноцінний продаж лісосічного фонду на державному аукціоні.


Знайти схожі

4.


    Дребот, О. І.
    Удосконалення обліку полезахисних лісосмуг і захисних насаджень [Текст] / О. І. Дребот // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 79-82. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Земельне право--Використання земель--Україна
   Екологія--Лісові ресурси

Кл.слова (ненормовані):
Агроландшафти -- Агроекосистеми
Анотація: Досліджено стан полезахисних лісосмуг та інших екологостабілізуючих об'єктів за ДЗК України (2011) з часів введення в дію Земельної реформи. Запропоновано низку невідкладних заходів із питань удосконалення обліку систем захисту сільськогосподарських угідь і реабілітації екології у межах найбільш вразливих регіонів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)