Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Відновлювана енергетика<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Манилов, А. М.
    Всегда ли целесообразна параллельная работа возобновляемых источников электроэнергии и ОЭС? [Текст] / А. М. Манилов, А. В. Давыдюк // Енергетика та електрифікація. - 2018. - № 10. - С. 19. - Библиогр.: с. 19
Рубрики: Енергосистеми--Функціонування
   Відновлювана енергетика

Кл.слова (ненормовані):
ефективність електропостачання -- електростанції -- сумарна потужність генераторів -- частотна статична характеристика споживачів -- залежність потужності споживачів від частоти
Анотація: ВЭУ небольшой мощности должны работать в автономном режиме с резервированием от энергосистемы. Распределение генерации повысит электроснабжение электроприемников I категории, включая электроснабжение электроприемников особой группы.


Дод.точки доступу:
Давыдюк, А. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Сагайдак, І. С.
    "Зелена" енергетика в контексті загроз економічній та національній безпеці [Текст] / І. С. Сагайдак, О. О. Балагура, В.В. Макаренко // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 113-117. - Бібліогр. с. 117 (8 назв)
Рубрики: Відновлювана енергетика
   Джерела електричної енергії--Виробництво

Анотація: У статті проаналізовано причини стрімкого розвитку "зеленої" енергетики в Україні та її впливу на енергетичну галузь, економіку країни та національну безпеку вцілому. Серед основних причин автори виділяють інвестиційну привабливість у вигляді "зеленого" тарифу, який є одним із найвищих у Європі та світі. Автори доводять необхідність реструктуризації "зелених" тарифів, оскільки щорічно зростають виплати "зеленим" інвесторам. Крім того, через зростання "зеленої" генерації та функціонуючої схеми оптового ринку електроенергії в Україні скорочується традиційна генерація (гідро- та атомна), що в свою чергу може призвести до зростання цін на електроенергію для споживачів. Автори зазначають, що низка заборгованостей учасників оптового ринку електроенергії (НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", ДП "Гарантований покупець", НЕК "Укренерго") один перед одним ставить під загрозу стабільну безпечну роботу Об'єднаної енергетичної системи (ОЕС) України та виконання гравців ринку електроенергії своїх зобов'язань перед державою, працівниками, кредиторами (у т.ч. державними банками) та контрагентами. В статті обгрунтовано необхідність резервів маневреної потужності. Автори відмічають, що розвиток "зеленої" енергетики відбувається без урахування реальних потреб ОЕС України у додаткових генеруючих потужностях, що може призвести до дестабілізації функціонування енергосистеми країни й аварійних ситуацій. Автори наголошують на необхідності проведення більш жорсткої політики в енергетичній сфері стосовно гравців на ринку відновлюваної енергетики.


Дод.точки доступу:
Балагура, О.О.; Макаренко, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Марченко, В. М.
    Міжнародний досвід стимулювання ресурсозбереження [Текст] / В.М. Марченко, Б.Є. Гуменюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 12. - С. 7-14. - Бібліогр.: с. 13-14 (8 назв)
Рубрики: Відновлювана енергетика
   Ресурсозбереження

Анотація: У даній статті розглянуто основні фактори впливу та напрями державного регулювання системи управління ресурсозберігаючим розвитком підприємств в різних країнах. Було згруповано та досліджено фактори зовнішнього і внутрішнього впливу на управління розвитком ресурсозбереження підприємства. Обґрунтоване ключове значення державної політики в розвитку ресурсозбереження підприємств, оскільки масштабне реформування, модернізація та переозброєння підприємств неможливе без потужної підтримки з боку держави.


Дод.точки доступу:
Гуменюк, Б.Є.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)