Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Адміністративно-територіальна реформа -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Кучабський, О.
    Адміністративно-територіальна реформа в системі суспільних реформ в Україні [Текст] / О. Кучабський // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2009. - № 1. - С. 168-175. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальна реформа--Україна
Анотація: У статті пропонується розглядати адміністративно-територіальну реформу як один з етапів посткомуністичної трансформації українського суспільства. Обгрунтовується доцільність реалізації реформи адміністративно-територіального устрою в державі після досягнення конкретних результатів реформ соціально-економічного характеру та реорганізації системи управління.


Знайти схожі

2.


    Оргієць, О. М.
    Комунікативна стратегія як дієвий інструмент у просуванні адміністративно-територіальної реформи в Україні [Текст] / О. М. Оргієць // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2011. - № 4. - С. 102-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальна реформа--Україна


Знайти схожі

3.


    Кулинич, Павло.
    Право сільської громади на землю в контексті адміністративно-територіальної реформи [Текст] / П. Кулинич // Віче. - 2015. - № 14. - С. 11-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальна реформа--Україна


Знайти схожі

4.


    Литвин, Володимир Михайлович.
    Адміністративно-територіальний устрій України: ретроспективне бачення і перспективи реформування [Текст] / Володимир Михайлович Литвин // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 8. - С. 58-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Децентралізація--Місцеве самоврядування--Відкритість влади
   Адміністративно-територіальна реформа--Україна

Анотація: У статті обгрунтовано авторський погляд стосовно невідворотності й невідкладності запізнілої в часі адміністративно-територіальної реформи в Україні. Простежено основні напрями еволюції наукових знань про територіальну організацію українського соціуму, запропоновано ряд інноваційних підходів до відтворення його адміністративно-територіальної структури в історичній ретроспективі. Розмови про децентралізацію, за переконанням автора, можуть замкнутися на рівні політичної риторики, якщо не будуть підкріплені реальними діями у напрямі оптимізації адміністративно-територіального устрою.


Знайти схожі

5.


    Власюк, О. С.
    Стан і проблеми реформування адміністративно-територіального устрою України [Текст] / О. С. Власюк // Регіональна економіка. - 2015. - № 3. - С. 16-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальна реформа--Україна
   Місцеве самоврядування --Державна політика

   Державне управління--Децентралізація

Кл.слова (ненормовані):
Розвиток -- Управління територіальне -- Громада територіальна
Анотація: Обгрунтовано необхідність адміністративно-територіальної рефоми, яка має стати основою для побудови нової моделі територіального управління, заснованої на засадах децентралізації, субсидіарності, балансу загальнодержавних інтересів з інтересами населення регіонів і територіальних громад, ефективного розвитку державного управління і місцевого самоврядування.


Знайти схожі

6.


    Сергієнко, Аліна.
    Державна підтримка добровільного об’єднання територіальних громад [Текст] / Аліна Сергієнко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 178-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальна реформа--Україна
Кл.слова (ненормовані):
муніципальна реформа -- територіальна громада
Анотація: У статті досліджено особливості реалізації закріпленого на законодавчому рівні принципу державної підтримки об’єднання територіальних громад в Україні, який гармонійно балансує з конституційним принципом гарантування місцевого самоврядування. Визначено, що проведення процесу об’єднання територіальних громад без загальнодержавного ресурсу в сучасних умовах є неможливим. Здійснено науково-теоретичний аналіз елементів принципу державної підтримки об’єднання територіальних громад як частини державної політики з децентралізації, окреслено проблеми правового регулювання та ключові питання вдосконалення правової основи й практики реалізації в сучасних умовах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)