Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Агропромисловий комплекс -- Кластеризація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Мазнєв, Г. Є.
    Методологічні засади створення та ефективного функціонування інноваційних технологічних кластерів [Текст] / Г. Є. Мазнєв // Економіка АПК. - 2015. - № 1. - С. 70-77 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромисловий комплекс--Кластеризація
   Агропромисловий комплекс--Інноваційні процеси

Кл.слова (ненормовані):
агрохолдинг "Нібулон" -- науково-дослідний кластер -- інноваційний кластер -- технологічний кластер
Анотація: Висвітлено узагальнення та розвиток методологічних засад формування інноваційних технологічних кластерів в агропромисловому виробництві, визначено можливості адаптації їх до умов вітчизняної економіки для забезпечення випереджального економічного зростання на основі використання інноваційних технологій.


Знайти схожі

2.


    Кропивко, М. Ф.
    Організація та планування комплексного розвитку агропромислового виробництва і сільських територій в умовах децентралізації владних повноважень [Текст] / М. Ф. Кропивко // Економіка АПК. - 2014. - № 7. - С. 109-121 : фот.цв. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Агроформування
   Агропромисловий комплекс--Кластеризація

   Економіка підприємства--Конкурентоспроможність підприємства--Україна

Кл.слова (ненормовані):
кооперація -- корпоратизація -- контрактація -- кластеризація
Анотація: Узагальнено виклад основних концептуальних підходів до організації конкурентоспроможного агропромислового розвитку сільського господарства і сільських територій в умовах децентралізації владних повноважень.


Знайти схожі

3.


    Ступень, Оксана.
    Кластеризація земельно-господарських систем [Текст] / Оксана Ступень // Економіст. - 2014. - № 2. - С. 41-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромисловий комплекс--Кластеризація
Кл.слова (ненормовані):
корпоратизація -- кооперація -- багаторівневі об'єднання -- агрохолдинги -- диверсифікація
Анотація: Представлено структуру земельного кластеру, в якій основна увага акцентується на таких видах діяльності, як виробнича, маркетингова, фінансова та страхова. Проаналізовано основні ознаки кластерів у сфері функціонування земельно-господарських систем. Рзглянуто тенденції у сфері інтеграційних процесів земельно-господарських систем та виділено два типи інтегрованих утворень: агрохолдинги - об'єднання, утворені на базі великого капіталу, та сільськогосподарські кооперативи, що мають ознаки земельних кластерів і сформовані як результат взаємодії дрібних і середніх сільськогосподарських виробників. Встановлено, що в аграрному секторі виокремлюють такі види інтеграційних процесів, як корпоратизація, кооперація та кластеризація. Важливою проблемою інтеграційного потенціалу українських земельно-господарських систем є те, що в частині формування земельних кластерів у формі сільськогосподарських кооперативів він не використовується належним чином. Охарактеризовано структуру організаційно-правових форм господарюванняу сільському господарстві. Зображено розподіл фермерських господарств за площею та кількістю земельних угідь, що є у користуванні цих форм підприємницької діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)