Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Аграрна політика -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Шубравська, О. В.
    Розвиток агропродовольчого виробництва України: завдання і виклики [Текст] / О. В. Шубравська // Економіка АПК. - 2016. - № 4. - С. 5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна політика --Україна
   Агропродовольче виробництво

Анотація: В статті визначено завдання сучасного розвитку вітчизняного агропродовольчого виробництва й оцінку викликів, які належить подолати для забезпечення сталого та збалансованого зростання у галузі.


Знайти схожі

2.


    Лупенко, Ю. О.
    Теоретико-методологічне забезпечення економічного розвитку аграрного сектору та сільських територій [Текст] / Ю. О. Лупенко // Економіка АПК. - 2021. - № 6. - С. 6-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрне виробництво--Конкурентоспроможність--Україна
   Аграрна політика --Україна

Кл.слова (ненормовані):
конкурентоспроможність аграрного виробництва -- сільські території -- сімейні фермерські господарства -- Українська модель обігу земель сільськогосподарського призначення -- Стратегія сталого розвитку сільських територій України -- Стратегія розвитку сільськогосподарського виробництва в Україні на період до 2025 року
Анотація: Мета статті - узагальнити результати досліджень науковців Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» щодо удосконалення теоретичних засад економічного розвитку аграрного сектору та сільських територій, а також розробити економічні основи формування аграрної політики в Україні. Результати досліджень спрямовані на створення сприятливих інституційних умов для ведення господарської та підприємницької діяльності на селі (регуляторна та конкурентна політика продовольчої безпеки, лібералізація доступу до ринків продукції та виробничих факторів) і забезпечення розвитку соціальної складової формування державної політики у розвитку сільських територій; зміцнення різних форм інтеграційних відносин суб’єктів господарювання на селі та їх адаптацію до вимог європейського аграрного й підприємницького права; удосконалення відносин власності, оптимізацію майнових відносин та підвищення конкурентоспроможності підприємницьких структур; забезпечення формування системи ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення та її інфраструктури; посилення дохідної бази бюджетів сільських громад. Розроблені рекомендації сприятимуть нарощуванню експортного потенціалу і збільшенню надходжень до бюджету, зростанню рівня споживання населення, формуванню економічного механізму екологізації земель сільськогосподарського призначення; усуненню проблемних інститутів, що стримують підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору економіки й розвитку аграрного підприємництва; впровадженню науково обгрунтованої моделі фіскального регулювання розвитку аграрного сектору економіки, що позитивно позначиться на рівні добробуту сільських жителів та забезпечить ресурсну базу для вирішення соціальних завдань.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)