Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Інтелектуальна економіка -- Інновації<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Ознаки нової інтелектуальної економіки: інноваційна технологічна реструктуризація, інтенсифікація та прориви [Текст]. [Ч. 1] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 5. - С. 51-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна економіка--Інновації
   Неоекономіка

Анотація: У статті досліджується питання перегляду усталених теоретичних понять класичної економіки, що під впливом трансформаційних процесів не можуть характеризувати наявні зміни за старим змістом і трактуванням в умовах послідовного просування до нової інтелектуальної економіки. Зазначено, що вдосконалення технологічної структури економіки можливе лише за умови інтенсивного впровадження інновацій, обсягів інвестицій і вкладань капіталу на технічне переозброєння та модернізацію за інноваційно-інтелектуальним напрямом розвитку, що є ознакою інноваційної технологічної реструктуризації. Ця конструкція доповнюється поняттям технологічності як відтворення методичного підходу входження до нової інтелектуальної економіки.


Знайти схожі

2.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Ознаки нової інтелектуальної економіки: інноваційна технологічна реструктуризація, інтенсифікація та прориви [Текст]. [Ч. 2] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 6. - С. 57-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна економіка--Інновації
   Неоекономіка

Анотація: У статті досліджується питання перегляду усталених теоретичних понять класичної економіки, що під впливом трансформаційних процесів не можуть характеризувати наявні зміни за старим змістом і трактуванням в умовах послідовного просування до нової інтелектуальної економіки. Зазначено, що вдосконалення технологічної структури економіки можливе лише за умови інтенсивного впровадження інновацій, обсягів інвестицій і вкладань капіталу на технічне переозброєння та модернізацію за інноваційно-інтелектуальним напрямом розвитку, що є ознакою інноваційної технологічної реструктуризації. Ця конструкція доповнюється поняттям "технологічності" як відтворення методичного підходу входження до нової інтелектуальної економіки.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)