Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Інклюзивна освіта<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Бондар, В.
    Чи приживеться північноамериканська модель інклюзії в Україні? [Текст] / В. Бондар // Рідна школа. - 2012. - № 8-9. - С. 20-26. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Інклюзивна освіта
Анотація: У статті аналізуються проблеми, пов'язані з упровадженням в Україні інклюзивної форми навчання дітей з психофізичними порушеннями, яка базується на принципі рівних прав і можливостей у сфері освіти. Автори обгрунтовують необхідність розроблення вітчизняної моделі освітньої інтеграції учнів, яка б враховувала і досвід європейських країн з реалізації інклюзивної освіти України.


Знайти схожі

2.


    Крикун, А.
    Психолого-педагогічні умови реалізації коспетентісного підходу в сучасній інклюзивній освіті [Текст] / А. Крикун // Рідна школа. - 2013. - № 11. - С. 77-80. - Бібліогр.:16 назв.
Рубрики: Інклюзивна освіта
Анотація: У статті розглянуто питання реалізації компетентнісного підходу в сучасній дошкільній і початковій інклюзивній освіті. Висвітлено проблеми підготовки компетентнісного педагога в цій системі. Проаналізовано психолого-педагогічні умови реалізації інклюзивної освіти в дошкільному і загальноосвітньому навчальному закладах.


Знайти схожі

3.


    Гуменна, О. І.
    Створення доступного бібліотечного простору для дітей з вадами зору [Текст] / О. І. Гуменна // Шкільний бібліотекар. - 2016. - № 3. - С. 5-6
Рубрики: Бібліотеки шкільні--Інклюзивна освіта
   Інклюзивна освіта

Анотація: Автор статті наголошує на винятковості турботи, що потребують діти з вадами зору. Таким дітям необхідно створити оптимальні умови, які б допомогли звести до мінімуму наслідки їхніх розладів.

Є примірники у відділах:
(12.04.2016р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Ланько, О. С.
    Індивідуальний шлях до щастя. Інклюзивна освіта [Текст] / О. С. Ланько // Педагогічна майстерня. - 2016. - № 7. - С. 12-13
Рубрики: Інклюзивна освіта


Знайти схожі

5.


   
    Інакший досвід: збагнути незбагненне [Текст] : круглий стіл "Філософської думки" // Філософська думка. - 2019. - № 3. - С. 6-59. - Бібліогр. в підрядк. прим. - Зміст: Визнання самоцінності інакшого буття як основа для порозуміння між людьми / Анатолій Єрмоленко. Інакшість як міждисциплінарна проблема: актуальні дослідницькі тенденції / Юлія Кисельова. Множинна інакшість у сучасному мистецтві / Ольга Балашова. Література - це радикальна практика проявлення інакшості / Андрій Бондар. Постсекулярність і "Свій" як "Інший" / Олег Кисельов. Практичний зв'язок філософії і освіти: тема інакшого досвіду у практиці шкільної освіти / Ірина Крошко. Страх і небажання мислити - те, що заважає нам сприймати інакшість / Тарас Лютий. Інакше знання / Вадим Скуратівський. Диктатура "ніщо" та піднесення "іншого" / Олег Білий. Три патерни осмислення інакшості / Олексій Панич. Діалогічна філософія Іншого: проблема інакшості та інклюзії / Володимир Волковський.
Рубрики: Інклюзивна освіта
   Люди з обмеженими можливостями--Суспільство--Взаємовідносини

   Соціальна філософія--Особа і суспільство--Інклюзія

Анотація: Круглий стіл об'єднав філософів, філологів, істориків, релігієзнавців, літераторів, громадських діячів, які порушили широке коло непростих питань. Що значить бути інакшим? Чи є інакшість вадою людства й перешкодою на шляху до єдності й миру? Або ж вона іманентна людській природі та є умовою нашої людяності? Як навчитися чути голос Іншого та розбудовувати горизонтальні стосунки з ним, не прагнучи ані домінування, ані підкорення? Як знайти в поліфонії інакшостей те спільне, що вможливить єдність і порозуміння? І навпаки - як збагнути досвід Іншого, не розчиняючись у ньому аж до розмивання власної особливості?


Знайти схожі

6.


   
    Інтернет-марафон за системою "Все включено", або натхнення багато не буває! [Текст] // Дитина з особливими потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна робота. - 2019. - N 8(серпень)
Рубрики: Інклюзивна освіта
Анотація: Підготовка до нового Інтернет-марафону, що відбудеться у серпні. У цей час, як і завжди, говоритимемо про новий навчальний рік та надихатимемось на неперевершені результати.


Знайти схожі

7.


    Мельніченко, О. О.
    Визначення мети та основних завдань уроку в інклюзивних класах [Текст] / О. О. Мельніченко // Дитина з особливими потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна робота. - 2020. - N 3(березень). - С. 2-4 : ілюстр.
Рубрики: Інклюзивна освіта
Анотація: Мета уроку в інклюзивних та спеціальних закладах освіти.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)