Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Європейський Суд з прав людини -- Судова практика -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Бабіч, Альона.
    Практика Європейського суду з прав людини у сфері забезпечення екологічних прав громадян / Альона Бабіч // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 161-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Судова практика --Україна
Кл.слова (ненормовані):
право на безпечне для життя і здоров’я довкілля -- право на повагу до свого -- міжнародні стандарти -- Європейський суд з прав людини
Анотація: Стаття присвячена аналізу практики Європейського суду з прав людини у сфері захисту екологічних прав людини. Аналіз практики ЕСПЛ здійснюється відповідно до положень, закріплених у статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року. У даній роботі автор досліджує зв’язок між екологічним правом та правом на повагу до приватного життя та аналізує найбільш поширені випадки порушення екологічних прав людини.


Знайти схожі

2.


    Сіюшов, Денис.
    Застосування судом Європейського Союзу законодавства про державну допомогу у формі податкових пільг [Текст] / Денис Сіюшов // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 73-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика --Україна
Кл.слова (ненормовані):
надання переваги -- тест приватного інвестора -- пряма державна допомога -- непряма державна допомога
Анотація: Стаття присвячена дослідженню практики Суду Європейського Союзу під час вирішення справ стосовно державної допомоги при наданні податкових пільг. На підставі Угоди асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Україна взяла на себе зобов’язання впровадити в Україні законодавство про державну допомогу, а також при застосуванні такого законодавства використовувати як джерела тлумачення критерії, що випливають із застосування статей 106, 107 і 93 ДФЄС, зокрема відповідну судову практику СЄС, а також відповідне вторинне законодавство, рамкові положення, керівні принципи та інші чинні адміністративні акти ЄС. У зв’язку із зазначеним у статті здійснено детальний аналіз такого критерію для встановлення державної допомоги, як надання переваг окремим підприємствам чи виробництву окремих товарів при наданні податкових пільг.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)