Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=CORRUPTION<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Dadgar, Yadollah.
    The impact of oil revenue on the economic corruption in Iran [Text] / Yadollah Dadgar, Rouhollah Nazari // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 2. - P375-386 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 49 назв
Рубрики: Економіка Ірану--Економічна корупція
Анотація: У статті показано, що економічна корупція – проблема міжнародна. Для боротьби з нею необхідно розуміти її причини. Проаналізовано дані по Ірану за 1984-2010 роки. Аналіз показав, що нафтові прибутки та економічна корупція в Ірані взаємопов'язані. З урахуванням того, що корупція уповільнює економічний розвиток, а нафтові прибутки Ірану залежать переважно від зовнішніх чинників, потенційна залежність йде від прибутків до корупції, а не навпаки. Економічні тести підтверджують дане припущення. За нашими розрахунками, збільшення нафтових прибутків на 1% призводить до 15-43%-го росту статистики хабарництва, розкрадань та підробок. Необхідно підкреслити, що даний висновок стосується виключно Ірану, а не всіх нафтодобуваючих країн.


Дод.точки доступу:
Nazari, Rouhollah
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Safakli, O. V.
    About the chemistry of corruption in Northern Cyprus [Text] / O. V. Safakli // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 3. - P. 511-518 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Економіка та право Туреччини--Корупція--Північний Кіпр (Туреччина)
Анотація: У статті розкрито чинники і причини корупції на Північному Кіпрі та запропонувано антикорупційні заходи. Виділено наступні основні критерії зростання корупції: недостатній або неефективний рівень звітності і фінансового нагляду, слабкі судові і юридичні інститути, несправедливий розподіл доходів, низький рівень доходів, незбалансована система оплати праці, відсутність прозорості при приватизації, укорінені традиції хабарництва, секретність більшості офіційних адміністративних і фінансових операцій. Антикорупційні заходи повинні торкнутися судової і правової реформи, поліпшення адміністративних заходів, прозорості, підзвітності і реформ для встановлення демократичних традицій у всіх основних інститутах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Kasik, Josef.
    Corruption as an actual problem of economic environment in the Czech Republic [Text] / J. Kasik // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 5. - Р. 287-291 : рис. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Економіка Чехії--Корупція як проблема економічного середовища
Анотація: У статті розглянуто сучасну глобальну проблему корупції, яка має значний вплив на ділове середовище Чеської Республіки. Увагу зосереджено на визначенні корупції, її вимірюванні, загальних причинах і наслідках, розвитку корупції в Чеській Республіці і стратегіях боротьби з нею.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Condrea, Elena.
    Corruption as a major supporter of underground economy in Romania [Текст] / Е. Condrea // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 6. - С. 273-282 : табл.; граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка Румунії--Тіньовий сектор--Чинники
Анотація: У статті описано форми прояву корупції (хабарництво, зловживання впливом у корисливих цілях, зловживання владою, перевищення посадових повноважень і т. д.) і обставини, в яких відбуваються акти корупції. Доведено, що цей чинник тіньової економіки дуже важко виміряти. Для оцінювання феномену корупції в Румунії важливими є показники Барометру світової корупції від Transparency International, які є набором думок, ставлень і досвіду широкої громадськості, у глобальному масштабі, відносно корупції і, відповідно, оцінки індексу сприйняття корупції. Важливо також проаналізувати взаємозв'язок тіньової економіки і корупції через вплив корупції на розвиток інших компонентів тіньової економіки та тіньову економіку в цілому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Osmanova, D. В.
    The issues of corruption offences in economic activity [Text] / D. В. Osmanova, A. E. Kerimkulov // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 12. - Р. 457-461. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Право Республіки Казахстан--Кримінологія -- Корупційні правопорушення у сфері економічної діяльності
Анотація: У статті розглянуто різні трактування поняття корупційних правопорушень у сфері економічної діяльності. Само поняття економічного злочину як таке є новим критерієм кримінального законодавства і не повною мірою досліджено кримінально-правовою, кримінологічною і криміналістичною науками. Визначено, що відсутність загальноприйнятого кримінально-правовою наукою і кримінологією поняття «економічна злочинність», безумовно, обмежує можливості конструктивного діалогу з метою вдосконалення й уніфікації законодавства по боротьбі з цим явищем.


Дод.точки доступу:
Kerimkulov, A. E.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Popova, Y. G.
    Interdependence of social model factors and corruption [Text] / Y. G. Popova // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 4. - Р. 354-358 : табл. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Економіка країн світу--Тіньова економіка--Корупція--Взаємозалежність чинників соціальної моделі і корупції
Анотація: У статті виявлено залежності між рівнем корупції та чинниками соціальної системи. Країни поділено за принципом створеної соціальної моделі, оскільки в країнах з різними соціальними моделями залежності значно різняться.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Turgel, I. D.
    Economic anti-corruption measures: foreign experience [Text] / I. D. Turgel, S. I. Vejbert // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 9. - Р. 133-140 : рис. - Бібліогр.: 31 назви
Рубрики: Економіка країні світу--Глобальні проблеми економіки -- Корупція --Економічні заходи з подолання корупції
Анотація: У статті проаналізовано найбільш ефективні економічні заходи протидії корупції, що використовуються у зарубіжних країнах. Використано досвід США, скандинавських країн, Нової Зеландії, Сінгапуру. Виокремлено взаємозалежності між рівнем корупції в країні та рівнем економічного розвитку, а також між рівнем корупції в державі та рівнем конкурентоспроможності країни. Сформульовано висновки та пропозиції щодо застосування досвіду зарубіжних країн у сфері протидії корупції для України та Росії.


Дод.точки доступу:
Vejbert, S. I.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Krasikova, T. Y.
    Corruption as a negative factor affecting the development of university as a core in regional innovation system [Текст] / T. Y. Krasikova, D. V. Ognev // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 11. - С. 161-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Університетська освіта--Регіональна інноваційна система--Корупція
Анотація: У статті представлено результати одного з етапів дослідження розвитку університету як ядра регіональної інноваційної системи. Описано прояви корупції в інноваційній діяльності університету, а також розглянуто специфічні риси корупції у досліджуваній сфері.


Дод.точки доступу:
, Ognev D.V.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Aitimov, B. Zh.
    Interaction of non-profit organizations with government bodies in the fight against corruption as a basis for citizens’ economic rights protection [Text] / B. Zh. Aitimov, B. A. Seriev, G. K. Kopbasarova // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 5. - Р. 95-102. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Економіка Республіки Казахстан--Тіньова економіка--Корупція -- Роль громадянського суспільства у боротьбі з корупцією
Анотація: У статті розкрито основні проблеми боротьби з корупцією державних органів Республіки Казахстан. Ці проблеми стосуються не тільки державних органів, тобто з нею повинні боротися не тільки держава, але й саме суспільство, в т.ч. некомерційні організації. Наведено приклади місцевої практики боротьби з корупцією, надано пропозиції щодо поліпшення взаємодії некомерційних організацій з державними органами щодо профілактики та боротьби з корупцією.


Дод.точки доступу:
Seriev, B. A. ; Kopbasarova, G. K.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Barynina, Maryna.
    The role of internal audit in prevention and reduction of corruption [Text] / M. Barynina // Фінанси України. - 2015. - № 11. - С. 97-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудит--Внутрішній--Україна
   Корупція--Боротьба --Україна

Анотація: У статті розглянуто ключові завдання, повноваження та роль підрозділів внутрішнього аудиту органів державного сектору в запобіганні та зниженні корупції. Визначено основні типи фінансових порушень і недоліків, що виявляються підрозділами внутрішнього аудиту, Державною фінансовою інспекцією України, Рахунковою палатою й правоохоронними органами, та сфери, в яких найчастіше приймаються неефективні управлінські рішення.


Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)