Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інформаційні відносини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Перов, Дмитро.
    Правова природа інформаційних відносин / Дмитро Перов // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 1. - С. 57-60
Рубрики: Інформація--Правові засади--Регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- інформатизація
Анотація: Аналізуються існуючі дефініції поняття - інформація.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кодинець, Анатолій.
    Проблеми нормативного регулювання ліцензійного договору [Текст] / Анатолій Кодинець // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 1. - С. 22-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ліцензування--Ліцензійні договори--Нормативне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
ліцензія -- ліцензійний договір -- майнові права -- інтелектуальна діяльність -- торговельна марка -- інформаційні відносини -- цивільне законодавство
Анотація: Розглядаються цивільно-правові аспекти регулювання договірних ліцензійних відносин, аналізується чинне законодавство у сфері надання майнових прав на результати інтелектуальної діяльності, визначається правова природа ліцензії та ліцензійного договору.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кодинець, Анатолій.
    Правові засади систематизації інформаційних зобов’язань [Текст] / Анатолій Кодинець // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- інформаційне зобов’язання -- систематизація -- класифікація
Анотація: Стаття присвячена розгляду теоретичних аспектів систематизації договірних інформаційних зобов’язань у цивільному праві, визначенню їх видів та особливостей, окресленню специфіки договорів, на підставі яких виникають, змінюються та припиняються інформаційні відносини. У статті з позиції юридичної доктрини аналізуються види інформаційних зобов’язань, обґрунтовується концепція цивільно-правового регулювання інформаційних відносин, визначаються тенденції та перспективи правового регулювання інформаційних зобов’язань у цивільному законодавстві України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Хоменко, Марина.
    Основні гарантії і механізми захисту прав споживачів під час придбання продукції через мережу Інтернет [Текст] / Марина Хоменко, Наталя Коробцова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 3. - С. 74-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна торгівля--Права споживачів--Механізм захисту
Кл.слова (ненормовані):
інтернет-право -- інформаційні відносини -- права споживача -- електронна комерція
Анотація: Стаття присвячена аналізу цивільно-правових аспектів договірних конструкцій, що застосовуються у сфері інтернет-права, в договорах купівлі продажу товарів і послуг, визначенню основних гарантій щодо форм і методів захисту порушених прав, а також формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення цивільного законодавства у зазначеній галузі.


Дод.точки доступу:
Коробцова, Наталя
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кучерявенко, Вікторія.
    Юридичний зміст категорії «недостовірна інформація» [Текст] / Вікторія Кучерявенко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 29-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- право на інформацію
Анотація: Стаття присвячена аналізу змісту категорії «недостовірна інформація». Проаналізовано доктринальні погляди стосовно достовірності як загальної властивості інформації, факторів, що впливають на формування недостовірної інформації. Здійснено аналіз наявних у науковій літературі, в судовій практиці поглядів щодо категорії «недостовірна інформація». На основі проведеного дослідження визначено зміст категорії «недостовірна інформація».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Размєтаєва, Юлія.
    Теоретичні аспекти зобов’язань бізнесу у сфері приватності: виклики цифрової епохи [Текст] / Юлія Размєтаєва // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 235-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бізнес--Приватність--Правова охорона
Кл.слова (ненормовані):
сучасна концепція прав людини -- зобов’язання бізнесу -- діяльність бізнесу -- інформаційні відносини -- інформаційні технології -- цифровий слід
Анотація: Стаття присвячена зобов’язанням бізнесу у сфері прав людини, зокрема щодо права на приватність в умовах цифрової епохи. Досліджуються зміни у приватності, які стосуються колективного характеру, цифрового сліду, зсуву фокусу комунікації, а також основні точки її вразливості перед діяльністю компаній. Розглядаються обов’язкові та добровільні стратегії дотримання приватності, що можуть базуватися на економічному інтересі та глобальному стандарті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Кохановська, Олена Велеонінівна.
    Особливості оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища [Текст] / Олена Велеонінівна Кохановська // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 4. - С. 166-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний кодекс України--Право на інформацію--Рекодифікація
Кл.слова (ненормовані):
немайнове право -- міжнародні акти -- віртуальність -- інформаційні відносини
Анотація: Право на інформацію вирізняється сьогодні особливостями реалізації і захисту порівняно із первісними підходами, закладеними у Цивільному кодексі України і пов’язаними із звичними для врегулювання правом відносинами у матеріальному «фізичному» світі. Стаття присвячена особливостям оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища, а також аналізу поняття «віртуальності» для виявлення специфіки врегулювання інформаційних відносин. Зроблено висновок, що правове регулювання у сфері інформаційних відносин загалом і права на інформацію, зокрема, повинно ґрунтуватися передусім на традиційних правових конструкціях і з використанням притаманного цивільному праву категоріального апарату, а для створення адекватного викликам інформаційного суспільства законодавства необхідно чітко узгодити позиції науковців і законотворця щодо поняття, змісту, ознак інформації, специфіки інформаційних процесів і систем, про яку йдеться також у роботах представників інших галузей науки – філософії, фізики, кібернетики та ряду інших.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)