Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інноваційні форми<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Галиця, Ігор.
    Інноваційні механізми активізації педагогічного і наукового процесів / Ігор Галиця, Олекса Михайлов, Олександр Галиця // Вища школа. - 2011. - № 7/8. - С. 31-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Пізнавальна активність
Кл.слова (ненормовані):
інноваційні форми -- педагогічний процес -- наукова діяльність -- правопорушення студентів
Анотація: Автори висловлюють думку, що необхідно відродити ідею змагальності у різних сферах життя. Застосування нетрадиційної конкуренції за методом "гонки за лідером" у навчальному процесі ВНЗ розглядається як засіб підвищення пізнавальної активності студентів.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Михайлов, Олекса; Галиця, Олександр
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

2.


    Мульска, О. П.
    Державна політика забезпечення інноваційних форм зайнятості в умовах цифровізації економіки [Текст] / О. П. Мульска, О. О. Левицька, В. І. Куцик // Регіональна економіка. - 2020. - № 3. - С. 81-90 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державна політика--Зайнятість населення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зайнятість -- інноваційні форми -- цифровізація економіки -- державна політика
Анотація: Обгрунтовано актуальність формування та реалізації державної політики забезпечення зайнятості населення в умовах сучасних тенденцій і процесів цифровізації економіки. Визначено найбільш суттєві характеристики сфери зайнятості в умовах цифровізації економіки, зокрема кількісну гнучкість, функціональну гнучкість, просторово-часову гнучкість. Ідентифіковано сфери економіки, в яких найбільш затребувані нові професії в Україні в умовах розвитку процесів цифровізації національної економіки, зокрема інформаційно-комунікаційні технології, біотехнології, медицина, енергетична сфера, енергомережі та управління енергоспоживанням, транспорт, особливо водний та авіація, освіта та екологія. Визначено напрями, сфери, галузі та конкретні підгалузі, де утворюються нові професії, затребувані в умовах цифровізації економіки. Вказано на провідну роль сектору інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток якого значною мірою визначає появу нових професій. Доведено, що глобальні та українські ринки праці реформуються під впливом стрімкого розвитку сфери ІКТ, що призводить до зміни концепцій праці та формування нових трудових відносин. Показано, що розвиток процесів цифровізації дисбалансує попит і пропозицію на ринках праці багатьох країн, включно з Україною, призводить до проблеми неефективної політики зайнятості, яка не відповідає викликам, новим правилам і принципам швидкого зростання ринків праці. Зроблено висновки, що за такої ситуації нові форми зайнятості охоплюють великий інноваційний потенціал, а також тіньові аспекти (неформальні домовленості), котрі загострюють проблему недостатнього наповнення соціальних фондів і скорочення податкових надходжень до державного бюджету. Визначено пріоритети ефективної політики зайнятості в Україні за глобальної цифровізації економічних відносин, які грунтуються на принципах флексік’юріті, передовому досвіді та впровадженні інноваційних рішень за умови побудови взаємовигідних і соціально відповідальних відносин роботодавця з працівником.


Дод.точки доступу:
Левицька, О. О.; Куцик, В. І.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)