Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інноваційні технології навчання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Симоненкова, Тетяна
    Формування творчих здібностей учнів засобами української мови [Текст] / Тетяна Симоненкова // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 7. - С. 6-10. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
психологія творчості -- форми роботи -- інноваційні технології навчання -- особистісно орієнтоване навчання мови -- інтерактивні вправи
Анотація: У статті знаходить свій вияв теоретичне осмислення психологічних, лінгводидактичних основ формування творчих здібностей особистості засобами української мови, розглядається апробована практикою система вправ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Хмель, Володимир.
    Методологічні аспекти викладання іноземної мови для спеціальних цілей на нефілологічних факультетах університетів / В. Хмель // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2015. - № 4/5. - С. 87-98. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Іноземні мови--Методика викладання--ВНЗ
   Французька мова--Методика викладання--ВНЗ

Кл.слова (ненормовані):
комунікативні мовленнєві компетенції -- інноваційні технології навчання -- мова професійного спілкування -- мотивація до навчання
Анотація: Розглядаються нові підходи до викладання іноземної мови професійного спрямування в системі вищої освіти на нефілологічному факультеті, пропонуються авторські навчально-методичні матеріали, присвячені викладанню французької мови як другої/третьої іноземної для спеціальних цілей. Проаналізований сучасний стан методології викладання іноземної мови для спеціальних цілей та запропонований баланс комунікативних мовленнєвих компетенцій щодо програми навчання. Пропонуються нові підходи до створення програм та навчально-методичних матеріалів, а також інструментарій для розроблення програм та навчальних планів з вивчення іноземних мов.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Яцина, Світлана
    Методика використання інноваційних технологій для формування професійних умінь у майбутніх учителів-словесників на заняттях з літературознавчих дисциплін [Текст] / Світлана Яцина // Українська мова і література в школі. - 2016. - № 1. - С. 29-33. - Бібліогр.: 11 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Вища школа
Кл.слова (ненормовані):
майбутній учитель української літератури -- інноваційні технології навчання -- дидактична евристика -- майбутній учитель-словесник
Анотація: Статтю присвячено проблемі використання інноваційних технологій на заняттях з літературознавчих дисциплін з метою формування у майбутніх учителів української літератури професійних умінь. Автор розкриває особливості застосування таких інноваційних технологій навчання, як дидактичну евристику, інтерактивне навчання, технологію текстотворення, модульно-розвивальне навчання. Розмежовує поняття "інноваційні технології" та "інноваційні прийоми".

Утримувачі документа:
ВДПУ : м. Вінниця, вул. Острозького, 32

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

4.


    Кравець, Ніна.
    Інноваційні технології навчання та формування читацької діяльності у підлітків з інтелектуальними порушеннями / Н. Кравець // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2018. - № 2. - С. 25-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спеціальна педагогіка--Діти з порушеннями інтелекту (розумово відсталі, ЗПР)
Кл.слова (ненормовані):
підлітки -- інтелектуальні порушення -- інноваційні технології навчання -- урок літератури -- читацька діяльність
Анотація: Розглянуто використання на уроках літератури інноваційних технологій навчання з метою формування читацької діяльності у підлітків з інтелектуальними порушеннями. Визначено критерії інноваційності, окреслено методичні принципи читацької діяльності, виділено її функції та чинники, що впливають на оволодіння читацькою діяльністю підлітками з порушеннями інтелектуального розвитку. Висвітлено методику використання на уроках літератури інноваційних технологій навчання (літературні ігри, діалогові та комп’ютерні технології, засоби підтримуючої комунікації) протягом усіх етапів роботи учнів з твором.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)