Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=юнацький вік<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Парфанович, І.
    Психологічні передумови девіантної поведінки дівчат [Текст] / І. Парфанович // Психологія і суспільство. - 2010. - № 2. - С. 178-185. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Психічні властивості--Поведінка
   Психологія--Вікова--Юнацький вік

Кл.слова (ненормовані):
ДЕВІАНТНА ПОВЕДІНКА -- особистість дівчини -- підлітковий вік -- юнацький вік -- когнітивна сфера особистості -- емоційна сфера особистості -- вольова сфера особистості
Анотація: Згідно з психологічним підходом до розуміння проблематики дослідження поведінкові девіації дівчат шкільного віку - це наслідок зміщень у їхньому психічному розвитку й самопочуванні. Ц передбачає розгляд когнітивної, емоційної, вольової сфер ососбистості, які сукупно формують спрямованість її розвитку. Психологічними передумовами девіантної поведінки є ті патологічні зміни у психічному розвитку особи, які призводять до порушень у суспільно прийнятих ціннісних орієнтаціях, мотивації діяльності.


Знайти схожі

2.


    Лащук, В.
    Особливості соціальних потреб та оцінок осіб юнацького віку з різним рівнем переживання самотності / В. Лащук // Психологія і суспільство. - 2011. - № 3. - С. 104-109. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Психологія--Вікова--Юнацький вік
Кл.слова (ненормовані):
юнацький вік -- самотність -- переживання самотності -- усамітнення -- ізоляція -- рівень переживання самотності -- соціальні потреби
Анотація: Стаття присвячена проблемі переживання почуття самотності в юнацькому віці. В ній висвітлюються результати емпіричного дослідження, спрямованого на виявлення особистісних змін, що відбуваються під впливом частого та інтенсивного переживання самотності. Подані результати психодіагностики груп обстежуваних, проаналізовано вплив цього переживання на зміну соціальних потреб юні, її ставлення до себе і до життя в цілому. Визначено типові особливості психоемоційного перебігу почуття самотності юнаками та дівчатами, які відрізняються за рівнями його внутрішнього прийняття та інваріантами формовиявлення.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

3.


    Смук, Олена Іванівна.
    Особливості когнітивної складової заздрощів у ранньому юнацькому віці / О. І. Смук // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2012. - № 3. - С. 123-127. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Вікова--Юнацький вік
Кл.слова (ненормовані):
заздрощі -- успіх -- юнацький вік -- егоїзм -- жадібність -- злобливість -- когнітивна складова заздрощів
Анотація: У статті розкриваються особливості емпіричного дослідження когнітивної складової заздрощів у ранньому юнацькому віці. Аналізуються результати дослідження особливостей усвідомлення феномену заздрощів, в якому взяли участь 200 учнів 10-11 класів ЗНЗ м. Тернополя та сільської середньої школи Тернопільського району. Виявлено усвідомлення старшокласниками явища заздрощів, функцій та їх впливу на життєдіяльність школярів, шляхи подолання.

Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

4.


    Туріщева, Л. В.
    Як ви знаєте психологію старшого школяра [Текст] / Л. В. Туріщева // Фізичне виховання в школах України. - 2014. - № 10. - С. 37-39.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Психологія--Вікова--Старший шкільний вік
Кл.слова (ненормовані):
юнацький вік -- психологічні труднощі
Анотація: Стаття про взаємини та співпрацю педагогів зі старшими школярами, де проявляється більша вибірковість до навчальних предметів і водночас - інтерес до розв'язання найзагальніших пізнавальних проблем і до з'ясування їхньої світоглядної й моральної цінності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)