Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=фіскальні правила<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Кудряшов, В. П.
    Фіскальні дисбаланси і заходи щодо їх обмеження в ЄС [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України : Науковий журнал. - 2014. - № 10. - С. 79-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Союз--Фіскальна політика--Збалансування
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит сектору державного управління -- структурний баланс -- державний борг -- заходи коригування -- фіскальна консолідація -- фіскальні правила -- кількісне пом'якшення
Анотація: Проаналізовано динаміку показників бюджету і державних боргових зобов'язань загального уряду в державах – членах ЄС у період економічної кризи. Розглянуто заходи, запроваджені у посткризовий період для досягнення збалансування фіскальних диспропорцій, а також висвітлено механізми вирішення таких завдань. Рекомендовано використати досвід держав – членів ЄС у проведенні фіскальних реформ в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Радіонова, І. Ф.
    Теоретичний та прикладний аспекти правил макроекономічної політики в контексті фінансування освіти [Текст] / І. Ф. Радіонова, В. І. Усик // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 79-92. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Освіта--Фінансування
   Макроекономіка--Дослідження

Кл.слова (ненормовані):
правила політики -- фіскальні правила -- монетарні правила -- освітня сфера -- інституціоналізація правил політики
Анотація: Проаналізовано два аспекти правил політики уряду – теоретичний та прикладний – й зроблено акцент на правилах фінансування освітньої сфери. Важливість дослідження правил політики та їх використання в процесі прийняття рішень визначається передусім тим, що саме правила змушують органи публічного управління працювати на довгострокову перспективу та роблять ці органи більш відкритими. Метою дослідження є вирішення наукової проблеми уточнення змісту та розмежування двох зазначених аспектів правил політики уряду на загальному та конкретному (освітньому) рівні.


Дод.точки доступу:
Усик, В. І.

Знайти схожі

3.


    Кудряшов, В. П.
    Фіскальні правила та коригування бюджетної політики [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 47-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетна політика--Коригування
Кл.слова (ненормовані):
державні фінанси -- державні запозичення -- державний борг -- фіскальні правила -- фіскальна консолідація -- прозорість бюджетних операцій
Анотація: Проведено аналіз змісту фіскальних правил. Запропоновано його трактування, що відображає як обмежувальні, так і коригуючі їх функції. Висвітлено застосування фіскальних правил і механізмів коригування бюджетної політики у державах - членах ЄС. Зроблено висновки, що зміцнення жорсткості фіскальних правил на наднаціональному рівні в ЄС перешкоджало їх гнучкості. Зазначено, що зміни до застосування фіскальних правил є досить важливими для підвищення результативності фіскальної політики в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Управління фінансуванням державного бюджету України [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2020. - № 2. - С. 45-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний бюджет--Управління фінансуванням--Україна
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит бюджету -- активні операції -- обслуговування зобов'язань -- державний борг -- фіскальні правила -- надходження від приватизації -- транспарентність бюджетних операцій
Анотація: Уточнено зміст фінансування державного бюджету та висвітлено його значення в управлінні державними фінансами. Проведено аналіз динаміки показників фінансування державного бюджету України протягом останніх років. Зроблено висновки, що основну увагу в управлінні фінансуванням бюджету було приділено здійсненню витрат з погашення запозичень, проведення активних операцій, а також забезпечення видатків, не перекритих доходами. Проведено аналіз показників зовнішньої та внутрішньої складових державних запозичень. Розглянуто ризики внутрішніх зобов'язань і необхідність їх урахування в управлінні фінансуванням бюджету. Запропоновано заходи, спрямовані на покращення управління фінансуванням державного бюджету України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Бюджетний дефіцит і фінансування критичних послуг [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 59-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- державні облігації -- критична інфраструктура -- критичні послуги -- фінансування антиепідемічних заходів -- фінансова стійкість -- фіскальні правила
Анотація: Уточнено підходи до застосування механізмів дефіцитного бюджетного фінансування критичних послуг в аспекті використання залученого ресурсу. Зазначено, що умовою проведення таких операцій є недопущення руйнівних впливів зведення бюджету з дефіцитом на динаміку макроекономічних і фінансових показників країни. Зроблено висновки, що в період подолання наслідків пандемії доцільно переглянути чинні фіскальні правила і відновити їх після усунення цих наслідків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)