Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=фіскальна консолідація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Кудряшов, В. П.
    Фіскальні дисбаланси і заходи щодо їх обмеження в ЄС [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України : Науковий журнал. - 2014. - № 10. - С. 79-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Союз--Фіскальна політика--Збалансування
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит сектору державного управління -- структурний баланс -- державний борг -- заходи коригування -- фіскальна консолідація -- фіскальні правила -- кількісне пом'якшення
Анотація: Проаналізовано динаміку показників бюджету і державних боргових зобов'язань загального уряду в державах – членах ЄС у період економічної кризи. Розглянуто заходи, запроваджені у посткризовий період для досягнення збалансування фіскальних диспропорцій, а також висвітлено механізми вирішення таких завдань. Рекомендовано використати досвід держав – членів ЄС у проведенні фіскальних реформ в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кудряшов, В. П.
    Коригування публічних бюджетів у період загострення фіскальних ризиків [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2015. - № 7. - С. 41-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Бюджетне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит сектору державного управління -- державний борг -- фіскальна консолідація -- посилення контролю -- бюджетні видатки -- податкова реформа -- фінансування фіскального дефіциту
Анотація: Розкрито причини загострення ризиків розбалансування публічних бюджетів у зарубіжних країнах у посткризовий період. Висвітлено механізми коригування фіскальних диспропорцій, що застосовуються в рамках програм фіскальної консолідації у державах-членах ЄС. Розглянуто позитивні та негативні впливи їх запровадження на економічне зростання, зайнятість, забезпечення фінансової стабільності. Запропоновано заходи, спрямовані на досягнення стійкого стану державних фінансів у нашій країні з урахуванням позитивного та негативного досвіду фіскального коригування за кордоном.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кудряшов, В. П.
    Рекомендації МВФ з питань фіскальної політики та їх урахування в Україні [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України : Науковий журнал. - 2016. - № 10. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова політика--Міжнародне співробітництво--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна консолідація -- дефіцитно-боргове коригування -- бюджетний дефіцит -- державний борг -- квазі-фіскальні операції -- державні цільові фонди -- державні корпорації
Анотація: Доведено, що в Україні протягом останніх років фіскальні ризики продовжують загострюватися. Проаналізовано заходи, спрямовані на відновлення стійкості державних фінансів з урахуванням рекомендацій МВФ. Зроблено висновки, що така програма вимагає більш виважених підходів і внесення змін до механізмів її реалізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кудряшов, В. П.
    Політика державних видатків у ЄС у післякризовий період [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2017. - № 10. - С. 74-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне регулювання--Державні видатки--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна політика -- фіскальна консолідація -- політика доходів -- фіскальне коригування -- жорстка економія
Анотація: Доведено, що політика публічних видатків у ЄС у післякризовий період спрямовується як на здійснення фіскального коригування, так і на підтримання економічного зростання та фінансової стабільності. Визначено категорії видатків, які рекомендуються для посилення позитивних впливів на показники економічної динаміки. Розглянуто реалізацію таких підходів у ЄС. Наголошено на необхідності врахування європейського досвіду при проведенні фіскального коригування в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кудряшов, В. П.
    Фіскальні правила та коригування бюджетної політики [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 47-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетна політика--Коригування
Кл.слова (ненормовані):
державні фінанси -- державні запозичення -- державний борг -- фіскальні правила -- фіскальна консолідація -- прозорість бюджетних операцій
Анотація: Проведено аналіз змісту фіскальних правил. Запропоновано його трактування, що відображає як обмежувальні, так і коригуючі їх функції. Висвітлено застосування фіскальних правил і механізмів коригування бюджетної політики у державах - членах ЄС. Зроблено висновки, що зміцнення жорсткості фіскальних правил на наднаціональному рівні в ЄС перешкоджало їх гнучкості. Зазначено, що зміни до застосування фіскальних правил є досить важливими для підвищення результативності фіскальної політики в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Фтомова, Олена Сергіївна.
    Вплив фіскальної політики на зменшення рівня бідності та нерівності в Україні та країнах Європейського Союзу після глобальної фінансової кризи 2007 року [Текст] / Олена Сергіївна Фтомова // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 8. - С. 13-19. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Державна фіскальна служба--Фіскальна політика--Соціальна допомога--Бідність
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна політика -- державні видатки -- фіскальна консолідація -- соціальна допомога -- бідність -- нерівність
Анотація: Після світової фінансової кризи 2007 року багатьма країнами були застосовані фіскальні заходи для подолання наслідків економічного спаду та підтримки населення. Водночас зростаючий дефіцит державного бюджету та боргу змушував уряди багатьох країн проводити фіскальну консолідацію. В даній роботі були досліджені питання впливу фіскальної політики на зменшення рівня бідності та нерівності в Європейських країнах та Україні. Проаналізована політика державних витрат на категорії, які безпосередньо впливають на рівень і якість життя, а саме на соціальну допомогу, освіту та охорону здоров’я.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)