Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=фіскальна децентралізація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Козенко, Аліна.
    Сучасний стан бюджетної децентралізації в Україні [Текст] / Аліна Козенко // Економіст. - 2014. - № 3. - С. 37-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетна система--Децентралізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна децентралізація -- доходи місцевої влади -- поточні видатки -- видатки розвитку -- автономність
Анотація: У статті розкрито сутність та переваги бюджетної децентралізації. Проаналізовано сучасний стан процесу бюджетної децентралізації в Україні. Запропоновані шляхи для покращення подальшого розвитку цього процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Погорєлов, В. С.
    Організація міжбюджетних відносин в умовах фіскальної децентралізації [Текст] / В. С. Погорєлов // Економіка України. - 2017. - № 7. - С. 64-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжбюджетні відносини--Фіскальна децентралізація
Кл.слова (ненормовані):
бюджетний федералізм -- місцеве самоврядування -- оподаткування -- соціально-економічний розвиток -- територіальна громада -- фіскальна децентралізація
Анотація: Встановлено основну відмінність складових економічної децентралізації та з’ясовано сутність фіскальної децентралізації міжбюджетних відносин. Висвітлено особливості їх організації в умовах фіскальної децентралізації. Здійснено порівняння централізованих, децентралізованих та змішаних моделей організації міжбюджетних відносин. Названо основні типи децентралізованої моделі організації таких відносин та виокремлено особливості їх організації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Якимчук, Наталія.
    Податкова адреса фізичної особи як критерій визначення місцевого бюджету, до якого належить перераховувати податок на доходи фізичних осіб [Текст] / Наталія Якимчук // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 159-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізичні особи--Оподаткування
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна децентралізація -- регіональний податковий резидент
Анотація: Стаття присвячена аналізу особливостей сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб і розмежування частки доходів від сплати цього податку між відповідними місцевими бюджетами. Досліджено європейський і пострадянський досвід. Визначено обов’язки фізичної особи щодо визначення нею податкової адреси та взяття її на облік як платника податку, а також запропоновано зміни до законодавства, спрямовані на встановлення додаткових фінансових гарантій територіальних громад щодо надходження коштів від сплати податку на доходи фізичних осіб, а також прав громадян на самостійну ідентифікацію себе як члена відповідної територіальної громади у формі визначення своєї податкової адреси.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Цимбалюк, І. О.
    Сутнісна характеристика фінансової децентралізації та її вплив на формування доходів місцевих бюджетів [Текст] / І. О. Цимбалюк // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 113-119 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова децентралізація
   Місцеві бюджети--Децентралізація

Кл.слова (ненормовані):
фінансова децентралізація -- доходи місцевих бюджетів -- місцеві податки -- фіскальна децентралізація -- бюджетна децентралізація
Анотація: Обгрунтовано, що у вітчизняній економічній науці паралельно вживаються поняття «фінансова децентралізація», «фіскальна децентралізація», «бюджетна децентралізація», але фінансова децентралізація є ширшим поняттям, охоплюючи усю систему фінансової взаємодії між державою та органами місцевого самоврядування. Проаналізовано процес фінансової децентралізації в Україні та виокремлено чотири етапи її проведення. Окреслено динаміку доходів місцевих бюджетів в умовах фінансової децентралізації. Визначено, що протягом останніх п’яти років прослідковується посилення рівня фінансової децентралізації місцевих бюджетів, обумовлене змінами до бюджетного та податкового законодавства, які набули чинності у 2015 р. та стимулювали органи місцевої влади до розширення власної дохідної бази. На основі аналізу динаміки розподілу доходів між бюджетами різних рівнів установлено, що в Україні процеси фінансової децентралізації хоча й набули незворотного характеру, але не мають системності.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)