Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=функціональне призначення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Ступень, Михайло.
    Уточнення понятійно-категоріального апарату інституційного забезпечення інвестиційної діяльності лісового сектору економіки [Текст] / Михайло Ступень, Богдан Шумлянський // Економіст. - 2015. - № 1. - С. 27-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційна діяльність--Інституційне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
інститути -- інституції -- функціональне призначення -- біхевіористичний підхід -- інвестований капітал
Анотація: У статті обґрунтовано необхідність при проведенні досліджень інституційного характеру першочергово уточнити сутнісні характеристики понятійно-категоріального апарату, оскільки саме вони є базою для подальших вузькопредметних досліджень. Розглянуто сутність понять «інституції», «інститути» та «інституційне забезпечення». Чітко виокремлено відмінності між поняттями «institution» та «institute». Доведено, що під інституційним забезпеченням інвестиційної діяльності лісового сектору економіки слід розуміти сукупність державних і недержавних інституцій, які забезпечують створення правових, організаційних і економічних умов, необхідних для провадження й розвитку інвестиційної діяльності, спрямованої на запобігання негативному впливу на навколишнє природне середовище; мінімізацію ресурсоспоживання; підвищення економічної ефективності інвестованого капіталу та на стимулювання ощадливого природокористування.


Дод.точки доступу:
Шумлянський, Богдан
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Юрчишин, Василь.
    Функціональний підхід як метод наукового пізнання кримінальних процесуальних функцій прокурора у досудовому розслідуванні [Текст] / Василь Юрчишин // Юридична Україна. - 2014. - № 4. - С. 86-90. - Бібліогр. в примітках: с. 90
Рубрики: Кримінальний процес--Прокурор--Функції
Кл.слова (ненормовані):
функціональне призначення -- прокурорська діяльність -- методологія дослідження
Анотація: Автор, розкриваючи зміст конституційних функцій прокуратури, доходить до висновку, що у досудовому провадженні вони поділяються на основні та додаткові (допоміжні).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Корнійчук, Г. В.
    Характеристика фінансового потенціалу підприємства як економічної категорії [Текст] / Г. В. Корнійчук // Економіка АПК. - 2016. - № 11. - С. 44-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансові ресурси--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
фінансові ресурси -- грошові потоки -- функціональне призначення
Анотація: Розкрито результати якості аналізу фінансового потенціалу підприємства на основі декомпозиції його основних складових, наведено наукову аргументацію їхніх якісних характеристик у контексті розбудови науково-методичного базису управління процесами їх формування й ефективного використання. Визначено, що в процесі виробничо-фінансової діяльності підприємства генеруються грошові потоки, за рахунок яких формують фінансові ресурси, що є базою утворення і розвитку його фінансового потенціалу.


Знайти схожі

4.


    Іщенко, О. М.
    Перетворення: що можливо, а що ні [Текст] : світ навколо нас / О. М. Іщенко // Розкажіть онуку. - 2019. - N 9(вересень). - С. 49
Рубрики: Функціональне призначення--Предмети
Кл.слова (ненормовані):
Предмети -- Функціональне призначення
Анотація: Ознайомлення дошкільників із функціональним призначенням предметів, його властивостей.


Знайти схожі

5.


    Заєць, Олена.
    Поділ земель за цільовим призначенням та видом використання: правові проблеми [Текст] / Олена Заєць, Євген Чорний // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 1. - С. 82-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ділянки--Цільове призначення--Правові аспекти--Україна
Кл.слова (ненормовані):
функціональне призначення -- містобудівна документація -- зонінг
Анотація: У статті наведено низку практичних правових проблем, пов’язаних із домінуючою концепцією поділу земель на категорії за цільовим призначенням та види використання в межах кожної категорії, зокрема, відсутність повної інформації про це у Державному земельному кадастрі, проблематичність оскарження в суді рішень про відмову змінити цільове призначення земельної ділянки, відсутність на місцях розроблених і затверджених планів зонування територій та детальних планів територій як необхідної містобудівної документації в тому числі і для зміни цільового призначення тощо. Наведено приклади практики Верховного Суду з питань зміни виду використання земельної ділянки у межах однієї категорії. Проаналізовано ряд законопроектів, які винесені на розгляд Верховної Ради України. У висновках представлено авторське бачення вирішення вищезазначених проблем поділу земель на категорії та види використання.


Дод.точки доступу:
Чорний, Євген

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)