Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=форма договору<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Блажівська, Оксана.
    Вчення про зобов'язання за Галицьким цивільним кодексом 1797 року: історико-правовий аналіз [Текст] / Оксана Блажівська // Юридична Україна. - 2014. - № 5. - С. 9-14. - Бібліогр. в примітках: с. 14
Рубрики: Цивільне право--Історія--Україна, 18 ст.
Кл.слова (ненормовані):
зобов'язання -- договір -- форма договору -- дарування -- міна -- нікчемний договір -- приватна вина -- правопорушення
Анотація: У статті проводиться історико-правовий аналіз основних засад зобов'язань за Галицьким цивільним кодексом 1797р. Охарактеризовано систему зобов'язань, що виникають із договору і правопорушення. Визначено поняття, стадії укладення та форму договору. Проведено розмежування договору і контракту. Розкрито особливості правового регулювання окремих видів договорів. Уперше вводиться у правовий обіг правова категорія «нікчемний договір». Розмежовано приватну і публічну вину. Охарактеризовано зобов'язання із цивільного правопорушення, що виникали із приватної вини. Зроблено висновок про те, що вивчення історичної спадщини у сфері зобов'язального права за ГЦК 1797 р. є ефективним підґрунтям для реформування цивільного законодавства України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Пономарьова, Тетяна.
    Деякі аспекти укладання договору з порушенням письмової форми [Текст] / Тетяна Пономарьова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 29-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
форма договору -- порушення форми договору -- істотні умови -- положення законодавства
Анотація: В українському науковому колі точаться дискусії про те, чи є договір дійсним, якщо сторони порушили необхідну форму договору. Українське законодавство не містить ясної та універсальної відповіді та правових наслідків у вигляді того, що договір не буде вважатися укладеним у разі порушення його форми. Замість цього є положення про те, що порушення форми договору не робить його недійсним у певних випадках. У ст. розглянуті думки з таких питань: що означає письмова форма договору, яку роль вона відіграє у правових відносинах та які правові наслідки повинні настати, якщо сторони укладають договір не в тій формі, яка визначена законом.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Абрамович, Наталія.
    Особливості укладення, зміни та припинення договору про надання медичних послуг [Текст] / Наталія Абрамович // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 4-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичне право--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
укладення -- зміна -- припинення -- форма договору
Анотація: Стаття присвячена дослідженню порядку укладення, зміни та припинення договору про надання медичних послуг. Окрема увага приділяється особливостям оферти й акцепту та характеристиці ключових підстав для припинення (в тому числі розірвання) договору, що виникають унаслідок специфіки правової природи медичних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Пилипенко, Світлана.
    Особливості правового регулювання відносин за договором, укладеним в електронній формі [Текст] / Світлана Пилипенко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Електронні договори--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
форма договору -- свобода договору -- поіменований договір -- непоіменований договір -- продавець -- покупець -- провайдер
Анотація: У статті розглянуто загальнотеоретичні підходи до визначення поняття договору, виробленого доктриною цивільного права. Автором обґрунтовано, що електронний договір відрізняється від інших цивільно-правовий конструкцій способом фіксації, умовами, певними вимогами щодо суб’єктного складу, а також процедурою укладення та виконання.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)