Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=управління активами<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.
061
Ч-492


    Ступницький, О. І.
    Практика оцінки ризиків компаній з управління активами у торгівлі похідними фінансовими інструментами [Текст] / О. І. Ступницький // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2009. - Вип. 493: Економіка. - С. 98-106. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Управління підприємством--Фінансові ризики
Кл.слова (ненормовані):
Ризик -- Управління активами -- Фондовий ринок -- Похідні фінансові інструменти -- Волатильність

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 71893 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі

2.


    Віхров, Сергій.
    Господарські зобов'язання з управління активами інституційних інвесторів [Текст] / Сергій Віхров // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 1. - С. 7-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зобов'язальне право--Майново-господарські договори--Зобов'язання з управління майном
   Інвестиції--Інституційні інвестори--Управління активами

Кл.слова (ненормовані):
управління активами -- інституційний інвестор -- інститут спільного інвестування -- корпоративний інвестиційний фонд -- майново-господарське договірне зобов'язання -- пайовий інвестиційний фонд -- недержавний пенсійний фонд
Анотація: Досліджуються відносини, що складаються при управлінні активами інституційних інвесторів – корпорптивних інвестиційних фондів і недержавних пенсійних фондів, які характеризуються як майново-господарські договірні зобов'язання, обгрунтовується належність їх до зобов'язань з управління майном.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Буяджи, Ганна.
    Історія формування та передумови виникнення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів [Текст] / Ганна Буяджи // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 143-147. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Протидія--Органи державної влади--Україна
Кл.слова (ненормовані):
АРМА -- управління активами -- принцип взаємності -- обмін інформацією -- міжнародна правова допомога
Анотація: У статті вперше комплексно досліджуються передумови та юридичні підстави створення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, – нового органу державної влади, наділеного абсолютно новими функціями. Автор аналізує міжнародний досвід у сфері виявлення, розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні. Крім того, у статті приділяється увага порівняльному аналізу міжнародної правової допомоги та особливостям обміну інформацією між країнами щодо неправомірно одержаних активів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Насібова, Ольга Вікторівна.
    Теоретичні основи управління активами і пасивами підприємства [Текст] / Ольга Вікторівна Насібова, Вікторія Миколаївна Дзюба // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 11. - С. 21-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Активи--Підприємство--Фінансовий менеджмент--Україна
Кл.слова (ненормовані):
активи -- управління активами -- пасиви -- управління пасивами -- підприємство
Анотація: Досліджено теоретичні питання ефективності управління активами та пасивами підприємства. Розглянуто поняття пасиву і активу підприємства, як управлінських категорій. Систематизовано класифікаційні ознаки активів підприємства. Визначено переваги і недоліки власного та позичкового капіталу при формуванні його структури на підприємстві.


Дод.точки доступу:
Дзюба, Вікторія Миколаївна

Знайти схожі

5.


    Резнікова, Олена Ігорівна.
    Повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні : міжнародний досвід і сучасний стан [Текст] / Олена Ігорівна Резнікова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 3. - 90-107. . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Арешт майна
Кл.слова (ненормовані):
корупція -- кримінальне правопорушення -- управління активами -- фінансовий злочин
Анотація: Корупція є деструктивним явищем, що спричинює небажані наслідки для розвитку суспільства і держави в цілому. Тому у статті досліджено теоретичні основи і практичні проблеми повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні, визначено мету, суб’єктів реалізації, об’єкти пошуку та етапи здійснення такої діяльності. Проаналізовано провідний міжнародний досвід у сфері повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні. Досліджено правовий статус, функції і повноваження Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів як нового суб’єкта такої діяльності. Встановлено, що для повернення активів у кримінальному провадженні необхідно пройти п’ять етапів.


Знайти схожі

6.


    Возняк , Г. В.
    Підприємницькі активи територіальних громад: теоретико-концептуальні аспекти управління [Текст] / Г. В. Возняк // Регіональна економіка. - 2022. - № 1. - С. 5-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Управління активами--Територіальні громади--Україна
Кл.слова (ненормовані):
активи -- підприємницькі активи -- територіальна громада -- розвиток -- управління активами
Анотація: Розкрито сутність підприємницьких активів територіальної громади, визначено їхні характеристики та місце у структурі активів територіальної громади. Обгрунтовано доцільність ідентифікувати підприємницькі активи за певною класифікаційною ознакою (за формою функціонування, за характером володіння, за впливом на розвиток, за видами діяльності, за типом участі в господарському процесі). Запропоновано та охарактеризовано візію управління підприємницькими активами територіальних громад, яка передбачає поєднання процесів планування, аналізування (динаміки формування та використання активів), мотивації (для керівників і менеджерів) та контролю; вибір моделі управління (зростання, реструктуризації, стабілізації та виживання); чітке визначення завдань, принципів і мети управління. Наголошено на потребі у скороченні тривалості операційного циклу та прискоренні оборотності запасів і готової продукції, оптимізації структури основних засобів, модернізації застарілого устаткування, запровадженні нових технологій чи освоєнні нових потужностей тощо як першорядних детермінант ефективної політики управління підприємницькими активами територіальних громад.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)