Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=туристичні послуги<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Малік, М. Й.
    Сільський аграрний туризм як чинник розвитку сільських територій [Текст] / М. Й. Малік, Л. В. Забуранна // Економіка АПК. - 2012. - № 5. - С. 110-115. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Сільські території--Розвиток--Україна
   Туризм--Сільський--Зелений--Україна

   Регіональна економіка--Соціально-економічний розвиток

Кл.слова (ненормовані):
Сільська місцевість -- Відпочинковий сільський туризм -- Туристичні послуги
Анотація: Досліджено сутність сільського аграрного туризму, його місце в комплексному соціально-економічному розвитку сільських територій, основні проблеми даної сфери та ефективні шляхи їх розв'язання.


Дод.точки доступу:
Забуранна, Л. В.

Знайти схожі

2.


    Гутніченко, В. Ю.
    Індустріальний туризм в Україні [Текст] / В. Ю. Гутніченко // Географія та економіка в рідній школі. - 2017. - № 12. - С. 23-30. - Бібліогр.: 14 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Туризм
Кл.слова (ненормовані):
промисловий туризм -- туристичні послуги
Анотація: В статті досліджується один із напрямків туризму в Україні - індустріальний, його зародження, розвиток, популяризація. Вказано класифікацію, об'єкти індустріального туризму, чинники попиту, сферу використання.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Благун, І. С.
    Економічне моделювання попиту на туристичні послуги в регіонах [Текст] / І. С. Благун, Г. В. Лещук, М. В. Кифор // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 87-93 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туристичні послуги--Економічне моделювання--Попит
Кл.слова (ненормовані):
туристична галузь України -- туристичні послуги -- доходи і витрати населення -- моделювання -- еластичність попиту
Анотація: Досліджено та проаналізовано тенденції попиту на туристичні послуги у 2018 р. за рівнем доходів і витрат населення із застосуванням економетричної моделі Торнквіста. Обґрунтовано, що при моделюванні попиту та витрат на туристичні послуги необхідною умовою є аналіз середньої величини доходів та видатків населення, відтак запропоновано аналізування доходів і витрат населення України, що формують туристичний попит, здійснювати за децильними групами населення за рівнем доходів, розподілом загальних доходів на одну особу, рівнем витрат на проживання домогосподарств відносно доходів, відсотком витрат на туризм домогосподарствами, витратами на туризм домогосподарствами та еластичністю попиту на туризм. Встановлено середні значення витрат населення на туризм, що дозволило визначити показники еластичності ефективного попиту для кожної децильної групи. Визначені на основі моделі Торнквіста показники еластичності ефективного попиту на туризм більші за одиницю для кожної децильної групи засвідчили про те, що туристичні послуги для вітчизняних домогосподарств відносяться до групи предметів та послуг розкоші. Аналіз значень показників еластичності доходу у кожній групі децилів доходів засвідчив про те, що збільшення доходів домогосподарств сприяє зростанню попиту на туристичні послуги й зростанню частки витрат на ці цілі в бюджетах домогосподарств.


Дод.точки доступу:
Лещук, Г. В.; Кифор, М. В.

Знайти схожі

4.


    Носач, Лариса.
    Вплив виставкової діяльносты на розвиток бізнесу [Текст] / Лариса Носач // Маркетинг в Українi. - 2019. - № 4. - С. 38-45 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 45
Рубрики: Реклама--Маркетингові комунікації--Бізнес
Кл.слова (ненормовані):
туристичні послуги -- ресторанні послуги -- візуальні комунікації -- рекламно-сувенірна продукція
Анотація: Фундамент економіки сучасної інформаційної епохи будується на комунікаціях і обміні досвідом. Пов'язано це в першу чергу з тим, що більшість бізнесу сьогодні виникає на стиках різних галузей, наприклад онлайнового і офлайнового бізнесу (туристичні і ресторанні послуги, таксі і так далі). Тому першочергового значення набувають форуми і виставки, де підприємці мають можливість знайомитися, обмінюватися досвідом і домовлятися про співпрацю. Авторка статті розповідає про вплив виставкової діяльності на розвиток бізнесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Яковенко, Алла Олександрівна.
    Інфраструктурне забезпечення розвитку вітчизняних підприємств зеленого туризму [Text] / Алла Олександрівна Яковенко, Тетяна Олександрівна Гакал // Економіка АПК. - 2020. - № 3. - С. 65-71. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зелений туризм--Ринок туристичних послуг--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інфраструктура -- зелений туризм -- економіка -- сільські території -- розвиток -- туристичні послуги
Анотація: Мета статті - обгрунтувати та узагальнити ефективну інфраструктурну підтримку розвитку ринку туристичних послуг та сільських підприємств зеленого туризму. Одержані результати можуть бути використані в процесі подальшого наукового опрацювання важливої проблеми - підвищення ефективності розвитку ринку туристичних послуг та підприємств сільського зеленого туризму.


Дод.точки доступу:
Гакал, Тетяна Олександрівна

Знайти схожі

6.


    Кирилов, Ю. Є.
    Формування конкурентних переваг суб’єктів туристичної галузі [Текст] / Ю. Є. Кирилов, В. Г. Грановська, Л. О. Алєщенко // Економіка АПК. - 2020. - № 5. - С. 45-55 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туризм--Конкурентоспроможність
   Туризм--Стратегія розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
стратегія розвитку -- кокурентні переваги -- конкурентоспроможність -- туристична галузь -- туроператори -- турагенти -- ціна -- якість -- туристичні послуги -- туризм -- інновації в туризмі -- конкурентоспроможний туристичний продукт
Анотація: Мета статті - науково-теоретично та методично обгрунтувати економічний механізм формування конку-рентних переваг суб’єктів туристичного бізнесу як складової їх стратегічного розвитку. Запропоновано заходи підвищення конкурентоспроможності та забезпечення конкурентних переваг суб’єктами туризму Південного регіону, що можуть бути використані при розробці регіональних програм розвитку туризму інших регіонів. Для суб’єктів туристичної діяльності визначено пріоритети економічного механізму стратегічного розвитку, що є основою реалізації їх соціально-економічної місії та побудови ефективної бізнес-стратегії.


Дод.точки доступу:
Грановська, В. Г.; Алєщенко, Л. О.

Знайти схожі

7.


    Таран, Ольга.
    Відшкодування шкоди, завданої скасуванням або затримкою авіарейсу, за договором на туристичне обслуговування [Текст] / Ольга Таран // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 68-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туристична індустрія--Договори обслуговування--Авіаперевезення--Відшкодування шкоди
Кл.слова (ненормовані):
туристичні послуги -- права туриста
Анотація: Акцентується увага на необхідності тлумачення авіаперевезення як невід'ємної складової частини туристичного продукту за договором на туристичне обслуговування. Визначено доцільність введення презумпції відповідальності туроператора за неналежне надання туристичних послуг, зокрема у разі скасування або затримки рейсу, що відповідає положенням європейського законодавства про відшкодування шкоди за договорами на туристичне обслуговування та практиці Суду справедливості Європейського Союзу.


Знайти схожі

8.


    Аверіхіна, Тетяна Володимирівна.
    Аналіз ринку туристичних послуг України. Проблеми і перспективи розвитку [Текст] / Тетяна Володимирівна Аверіхіна, Аліна Юріївна Влаєва // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 5. - С. 6-12. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Туризм--Туристичні послуги--Розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
туризм -- туристична сфера -- туристичні послуги -- ринок надання туристичних послуг -- туристи -- інновації надання туристичних послуг
Анотація: У статті досліджено підходи авторів до визначення поняття „туристичні послуги” та надано авторське визначення даного поняття. Проведено аналіз основних показників розвитку туристичних послуг в Україні. Обгрунтовано проблеми та перспективи розвитку вітчизняного ринку туристичних послуг. Відповідно до проведеного дослідження туристичної безпеки в Україні раціонально виділити непромислові території та особливі зони, для яких розвиток туризму було б пріоритетним завданням.


Дод.точки доступу:
Влаєва, Аліна Юріївна

Знайти схожі

9.


    Гулич, О. І.
    Тенденції, особливості й резерви розвитку сектору туристичних послуг регіонів України [Текст] / О. І. Гулич // Регіональна економіка. - 2020. - № 3. - С. 109-119 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туристичні послуги--Регіональний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
туристичні послуги -- туристична сфера -- тимчасове розміщування й організація харчування -- тінізація послуг -- рівень тінізації -- темпи розвитку -- регіональний розвиток
Анотація: Здійснено дослідження розвитку сектору туристичних послуг (сфери «Тимчасове розміщування й організація харчування») за основними показниками та регіонами, визначено темпи зростання, висвітлено тенденції та проблеми використання потенціалу сектору туристичних послуг України та її регіонів. Установлено регіональні деформації розвитку сфери туризму, невідповідності у показниках із тісним зв’язком щодо напрямів і темпів росту. Розраховано рівні тінізації сектору туристичних послуг як прихованого резерву розвитку туристичної сфери України та її регіонів, а також їхню динаміку у 2013-2018 рр., особливості та рівень тінізації послуг підприємствами та фізичними особами-підприємцями цієї сфери. Для глибшого розуміння природи та чинників впливу на тінізацію сфери «Тимчасове розміщування й організація харчування» та більш точного аналізу всієї сфери здійснено порівняння темпових показників росту за окремими показниками розвитку суб’єктів господарювання (юридичні та фізичні особи-підприємці). Визначено найбільш вірогідні способи тінізації господарської діяльності суб’єктів господарювання туристичної сфери.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)