Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=трибунали<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Паламарчук, Олег Степанович.
    Судова влада Франції: історія розвитку та сучасності [Текст] : общественно-политическая литература / О.С. Паламарчук // Держава і право. - 2007. - Вип. 37. - С. 109-114. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Судова влада--Франція
Кл.слова (ненормовані):
мирові суди -- торговельні трибунали
Анотація: Сучасна судова система Франції формувалась протягом досить тривалого періоду. Судова реформа 1958 року зіграла вирішальну роль у даному процесі


Знайти схожі

2.


    Підгородинська, А. В.
    Перспективи взаємодії України з міжнародним кримінальним судом: процесуальний аспект [Текст] / А. В. Підгородинська // Митна справа. - 2012. - № 3. - С. 107-116. - Библиогр.: с. 116 (16 назв.)
Рубрики: Національний кримінальний процес
   Конституція України--Римський статут МКС--Невідповідність

   Конституційний Суд--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Військові трибунали -- Юрисдикція МКС -- Судочинство -- Ратифікація
Анотація: Розглядаються деякі аспекти міжнародного співробітництва держав в сфері кримінальної юстиції. На підставі Римского статуту, Правил процедури і доказування Міжнародного кримінального суду досліджується історія створення Міжнародного кримінального суду, його структура і повноваження як суб`єкта міжнародного кримінального та національного кримінального процесу.


Знайти схожі

3.


    Аббасова, А. М.
    Международное уголовное право как отрасль права [Текст] / А. М. Аббасова // Держава і право. - 2017. - Вип. 75. - С. 337-347. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Міжнародне право--Злочини--Трибунали
Анотація: Рассматривается международное уголовное право как отрасль права. Приводятся разные определения и различные взгляды на понятие международного уголовного права.


Знайти схожі

4.


    Саблук, Сергій.
    Особливості організації кримінально-правового контролю за злочинністю в контексті реформування правоохоронних органів першої половини 1920-х рр. [Текст] / Сергій Саблук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 202-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правоохоронні органи--Історія--УРСР, 1921-1925 рр.
   Кримінальне законодавство--Реформування--УРСР, 1921-1925 рр.

Кл.слова (ненормовані):
кодифікація кримінального законодавства -- трибунали -- державний механізм
Анотація: Радянська правова система в Україні ґрунтувалася на вироблених більшовиками ідеологемах, які лягли в основу відповідних законопроектів. На їхній зміст суттєво впливало масштабне застосування насильства стосовно політичних опонентів, що мало місце у внутрішніх російських губерніях, насамперед перетворившись на запекле громадянське протистояння. З’ясовано, що кримінально-правовий контроль за злочинністю в сегменті приписів, що містилися в Кримінальному та Кримінально-процесуальному кодексах 1922 р., свідчить не лише про появу можливостей ухвалення неправосудних вироків, а й про створення привабливої для широкого суспільного загалу, а, насправді, ілюзорної картини протидії злочинності. Зроблено висновок, що контроль за злочинністю в Україні протягом 1920-х рр. визначався змінами законодавства, зумовленими переходом від ухвалення судових рішень на основі так званої революційної правосвідомості до судочинства за принципом революційної законності і пов’язувався з формуванням та розвитком радянського праворозуміння, на яке чинили вплив події Першої світової війни та Української революції 1917–1921 рр.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Саблук, Сергій.
    Контроль за злочинністю на визволених територіях України під час Другої світової війни [Текст] / Сергій Саблук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 197-202. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правоохоронні органи--НКВС СРСР--Діяльність--Україна, 1941-1945 рр.
Кл.слова (ненормовані):
окупація -- злочинність -- мародерство -- військові трибунали
Анотація: Повернення радянської влади на звільнених територіях під час наступу Червоної Армії супроводжувалося масштабними перевірками осіб, які залишилися на окупованій території. Визначено, що загалом контроль за злочинністю у період визволення території України від нацистських загарбників здійснювався під впливом того факту, що вся територія України була тимчасово окупована. Це наклало свій відбиток на діяльність правоохоронців, значна частина яких розглядала населення тимчасово окупованих територій як потенційних ворогів. У той же час було широко розгорнуто залучення до правоохоронних органів місцевого населення із диференціацією працівників через масштабне відсіювання тих, хто не був здатний працювати. Наголошено, що скоєння злочинів працівниками партійних та радянських органів, а також правоохоронцями під час вигнання з України німецьких загарбників намагалися всіляко приховувати, щоб вони не отримали небажаного розголосу. Зроблено висновки, що позасудові розправи з односельцями, які протягом першого періоду війни спрямовувалися в основному проти партійного та радянського активу, який пов’язувався із передвоєнним голодом та репресіями, протягом 1943–1945 рр. скеровувалися проти тих, хто співпрацював із окупаційною владою чи навіть просто займав вичікувальну позицію.


Знайти схожі

6.


    Бронська, Тамара.
    Цивільне населення радянської України в полі зору військових трибуналів: регламентація каральних практик (1918-1959 рр.) [Текст] / Тамара Бронська, Володимир Пилипчук, Марина Беланюк // Український історичний журнал. - 2021. - N 2. - С. 112-128. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0130- 527
Рубрики: Політичний терор--Військовий трибунал--Репресії
Кл.слова (ненормовані):
Політичний терор -- Військові трибунали -- Репресії
Анотація: Розширено уявлення про інструментарій політичного терору. Завдяки новим документам простежено дрейф радянського судочинства в бік перманентної "надзвичайщини" задля спрощення процедури розправи.


Дод.точки доступу:
Пилипчук, Володимир; Беланюк, Марина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)