Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=транспортні перевезення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Буркинський, Б.
    Україна у світовій морській торгівлі. Що гальмує розвиток вітчизняного судочинства? [Текст] / Б. Буркинський, О. Котлубай // Вісник Національної академії наук України. - 2008. - № 10. - С. 23-33. - Бібліогр. : с. 32.
Рубрики: Міжнародна торгівля--Морські перевезення
   Торгівельне мореплавання--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Експорт -- Пароплавство -- Зручні прапори -- Транспортні перевезення -- Міжнародне судноплавство -- Судноплавний бізнес -- Морський транспорт
Анотація: У статті проаналізовано кризові процеси, що призвели до втрати Україною стратегічних позицій на просторі Світового океану, її витіснення зі сфери міжнародних морських перевезень і торгівлі. З урахуванням національних особливостей, європейського досвіду і світових тенденцій узагальнено сучасні погляди і підходи до формування ефективної національної морської політики.


Дод.точки доступу:
Котлубай, О.

Знайти схожі

2.


    Молдаван, Л. В.
    Інвестиційні пріоритети у сфері розвитку агропромислового виробництва України та механізми їх реалізації [Текст] / Л. В. Молдаван, О. В. Шубравська // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 78-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислові комплекси--Інвестиційна політика--Пріоритети--Україна
Кл.слова (ненормовані):
сільськогосподарське виробництво -- темпи зростання -- сталий розвиток -- інфраструктура -- сільськогосподарська техніка -- внутрішній ринок -- кредитування -- транспортні перевезення -- переробка продукції -- соціальний ефект
Анотація: Оцінено сучасний стан і проблеми розвитку сільськогосподарського виробництва України. Виокремлено «точки зростання» у вітчизняному АПК і на цій основі – ключові напрями інвестиційно-інноваційного процесу у сфері сільськогосподарського виробництва та у суміжних з ним галузях (переробки, виробництва засобів виробництва для сільського господарства, інфраструктури). Доведено, що реалізація такого підходу вимагає нової стратегії інвестиційної політики на засадах сталого та інноваційного розвитку. Обгрунтовано очікуваний ефект від реалізації викладених пропозицій у розрізі економічних, соціальних і екологічних вигід.


Дод.точки доступу:
Шубравська, О. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)