Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=темпи зростання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Цьомик, Ю. В.
    Тенденції та ефективність зовнішньої торгівлі України агропродовольчою продукцією [Текст] / Ю. В. Цьомик // Економіка та держава. - 2006. - № 4. - С. 42-44
Рубрики: Зовнішня торгівля України--АГРОПРОДОВОЛЬЧА ПРОДУКЦІЯ
Кл.слова (ненормовані):
АПК -- коефіцієнт ПОКРИТТЯ -- ЕКСПОРТ -- ІМПОРТ -- ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ
Анотація: Проаналізовано стан та тенденції розвитку зовнішньоекономічної діяльності АПК України, а саме товарну структуру (за допомогою аналізу зовнішньоторговельного балансу АПК, коефіцієнтів покриття експортом імпорту), географічну структуру, а також розраховані коефіцієнти відкритості аграрної економіки, значущість експорту та імпорту та інші показники.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Бичковський, А. Ю.
    Методика визначення рівня конкурентоспроможності суднобудівних підприємств [Текст] / А. Ю. Бичковський // Економіка України. - 2013. - № 10. - С. 67–73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суднобудування--Конкурентоспроможність--Методика аналізу
Кл.слова (ненормовані):
фактор впливу -- темпи зростання
Анотація: Розглянуто питання аналізу ефективності роботи організації. Запропоновано модель визначення конкурентоспроможності суднобудівних підприємств за допомогою співвідношення темпів зростання основних економічних показників діяльності компанії з урахуванням специфіки наукомісткого виробництва. Розроблено підхід, який дозволяє дослідити переваги та уразливі сторони роботи підприємства з позиції дії зовнішніх факторів впливу, а також аналізувати внутрішнє становище компанії, використовуючи «золоте правило економіки підприємства» в поєднанні з компонентами, що виявляють здатність підприємства створювати додану вартість. Досліджено підприємства суднобудівної галузі України на основі розробленого нами комплексного управлінського підходу для аналізу його діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Молдаван, Л. В.
    Інвестиційні пріоритети у сфері розвитку агропромислового виробництва України та механізми їх реалізації [Текст] / Л. В. Молдаван, О. В. Шубравська // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 78-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислові комплекси--Інвестиційна політика--Пріоритети--Україна
Кл.слова (ненормовані):
сільськогосподарське виробництво -- темпи зростання -- сталий розвиток -- інфраструктура -- сільськогосподарська техніка -- внутрішній ринок -- кредитування -- транспортні перевезення -- переробка продукції -- соціальний ефект
Анотація: Оцінено сучасний стан і проблеми розвитку сільськогосподарського виробництва України. Виокремлено «точки зростання» у вітчизняному АПК і на цій основі – ключові напрями інвестиційно-інноваційного процесу у сфері сільськогосподарського виробництва та у суміжних з ним галузях (переробки, виробництва засобів виробництва для сільського господарства, інфраструктури). Доведено, що реалізація такого підходу вимагає нової стратегії інвестиційної політики на засадах сталого та інноваційного розвитку. Обгрунтовано очікуваний ефект від реалізації викладених пропозицій у розрізі економічних, соціальних і екологічних вигід.


Дод.точки доступу:
Шубравська, О. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Гриценко, Андрій.
    Чинники і особливості сучасної інфляційної динаміки [Текст] / А. Гриценко, О. Бандура // Економічна теорія. - 2020. - № 1. - С. 77-93. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Інфляція--Фінансові кризи--Оцінка
   Макроекономіка

Кл.слова (ненормовані):
бізнес-цикл -- рецесія -- темпи зростання -- монетарна політика -- інфляційна динаміка
Анотація: Розглянуто особливості сучасної інфляційної динаміки, які складно пояснити в рамках відомих теорій. На базі авторської СМІ-моделі економічних циклів пояснюються феномен низької інфляції в США та порівняно низькі темпи економічного зростання за рекордно високої зайнятості протягом 2008–2019 років.


Дод.точки доступу:
Бандура, Олександр

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)