Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=судові рішення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


    Андреєва, Олена.
    Цивільно-правова характеристика ризику неможливості виконання договірного зобов'язання: поняття та практичне значення [Текст] / Олена Андреєва // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 5. - С. 45-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Виконання зобов'язань--Ризики--Цивільно-правова характеристика
Кл.слова (ненормовані):
Цивільний кодекс України -- обов'язковість виконання -- припинення зобов'язань -- комплексний аналіз норм -- судові рішення
Анотація: У статті аналізуються поняття "неможливість виконання договірного зобов'язання" як одна з можливих підстав його припинення та "ризик неможливості виконання зобов'язання", визначається сторона виконання договірного зобов'язання, на яку покладається вид ризику.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Никитченко, Наталия.
    Усовершенствование правового регулирования государственного контроля в организационно-хозяйственных отношениях с предприятиями [Текст] / Наталия Никитченко // Економіст. - 2014. - № 11. - С. 35-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Державний контроль--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
державний нагляд -- суб'єкти господарювання -- підприємства -- контролюючі органи -- фіскальна функція -- компетенція -- судові рішення -- законодавчі гарантії
Анотація: У даній статті проаналізовано поняття контролю з точки зору господарського права, наведені аргументи того, що контроль не може бути суто фіскальною функцією хоча б тому, що без його ефективної організації неможливо визначати перспективи і планувати роботу. Ототожнення контролю з чисто фіскальним реагуванням щодо підконтрольних об'єктів спотворює сенс його організаційно-господарської природи, яка в першу чергу ставить на меті не покарати, а домогтися ефективного функціонування економіки в цілому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Нагнічук, О. І.
    Свобода вираження поглядів щодо державних службовців у рішеннях Європейського суду з прав людини [Текст] / О. І. Нагнічук // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 64. - С. 345-351. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Свобода вираження поглядів
   Державні службовці--Права--Захист

Кл.слова (ненормовані):
державні службовці -- свобода вираження поглядів -- судові рішення
Анотація: Зосереджується увага на питаннях, пов'язаних із межами здійснення права на свободу вираження поглядів щодо державних службовців. Розглядаються випадки необхідності захисту державних службовців від образливих висловлювань та випадки, коли такі висловлювання допустимі щодо державних службовців. На основі аналізу практики Європейського суду з прав людини робиться також спроба сформувати критерії таких меж.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Овчаренко, Олена.
    Принципи незалежності суддів vs принцип оскарження судового рішення: теоретичні й практичні аспекти [Текст] / Олена Овчаренко // Юридична Україна. - 2015. - № 6. - С. 70-79. - Бібліогр. в примітках: с. 77-78
Рубрики: Судді--Юридична відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інститут юридичної відповідальності -- судові рішення -- оскарження -- принцип незалежності суддів -- суддівський імунітет
Анотація: У статті розглянуто питання співвідношення інститутів юридичної відповідальності судді й оскарження судового рішення. Застосування суддею матеріального законодавства при розгляді й вирішення справ має бути предметом виключної перевірки вищих судових інстанцій. Тлумачення закону, оцінювання фактів або доказів, що здійснюють судді для вирішення справи, охоплюється поняттям «свобода розсуду судді», який є одним зі стрижневих складників його процесуальної незалежності й захищений законом. На підставі аналізу чинного законодавства й правозастосовної практики авторка виводить власну модель співвідношення підстав юридичної відповідальності судді й перегляду судових рішень вищими інстанціями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Бонтлаб, Василь.
    Новели правового регулювання виконання судових рішень у цивільному судочинстві України [Текст] / Василь Бонтлаб // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 4-9. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Цивільне судочинство--Виконання судових рішень--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судові рішення -- приватний виконавець
Анотація: Стаття містить аналіз основних новел законодавства у сфері виконання судових рішень у цивільному судочинстві України. Розкрито поняття, наведено класифікацію судових рішень у цивільному судочинстві в Україні, а також зміст правовідносин щодо виконання судових рішень. Надано позитивну оцінку введенню інституту приватних виконавців, а також рекомендації щодо ефективної реалізації нового законодавства у сфері виконання судових рішень у цивільному судочинстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Озерський, Ігор Володимирович.
    Правові позиції ЄСПЛ у контексті психологічного опосередкування права [Текст] / Ігор Володимирович Озерський // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 12. - С. 23-26. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Європейська конвенція з прав людини--Юридична психологія
Кл.слова (ненормовані):
Європейський суд з прав людини -- Європейська конвенція з прав людини -- правові позиції -- судові рішення -- психологічна недоторканість -- спеціаліст-психолог
Анотація: У представленій роботі досліджено теоретико-методологічні питання використання та застосування прикладних положень юридичної психології у площині роботи ЄСПЛ (далі - Суд). Відображений авторський підхід до аналізу окремих рішень ЄСПЛ з позицій оцінки Судом висновків судово-психологічних експертиз та письмових роз’яснень спеціалістів-психологів. У контексті означеного проаналізовано деякі положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 р. з використанням можливостей психологічної науки та практики.


Знайти схожі

7.


    Майданик, Любов.
    Поняття оригінальності твору в авторському праві: досвід ЄС, України та інших зарубіжних країн [Текст] / Любов Майданик // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 32-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
судові рішення -- Європейський суд Справедливості -- творчість
Анотація: Стаття присвячена питанням визначення поняття оригінальності в авторському праві України, ЄС, США та інших зарубіжних країн. У статті здійснюється аналіз законодавства та судової практики окремих країн, в тому числі Європейського суду Справедливості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Жмудінський, Василь.
    Відновлення діяльності банку, визнаного неплатоспроможним: окремі проблемні питання [Текст] / Василь Жмудінський // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 161-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Банкрутсво--Відновлення діяльності--Судові рішення
Кл.слова (ненормовані):
тимчасова адміністрація -- акціонер - власник істотної участі в банку -- судові рішення
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питання відновлення діяльності комерційних банків, визнаних Національним банком України неплатоспроможними, шляхом оскарження в судовому порядку рішень регулятора та аналізу норм чинного банківського законодавства, які характеризують компетенцію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у процесі здійснення тимчасової адміністрації у банку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Андрійченко, Олександр.
    Практика Європейського суду з прав людини у здійсненні правосуддя [Текст] / Олександр Андрійченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 284-288. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика
Кл.слова (ненормовані):
Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод -- судові рішення
Анотація: У науковій статті досліджено діяльність Європейського суду з прав людини та визначено значення відповідної практики Європейського суду для судової практики України. Проаналізовано діяльність Європейського суду з прав людини, роль та вплив на судову систему України, наведені відповідні приклади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Перепелиця, Ганна.
    Зупинення роботи – не санкція, а превентивний захід [Текст] / Ганна Перепелиця // Охорона праці. - 2019. - № 9. - С. 24-26
Рубрики: Підприємства--Виробництва--Охорона праці--Україна
   Економічна діяльність--Господарська діяльність--Підприємства--Охорона праці--Україна

Кл.слова (ненормовані):
адміністративні правопорушення -- суб‘єкти господарювання -- суди -- судові рішення
Анотація: Про що варто знати підприємцям, які мають намір судитися з державним органом або виступати відповідачем у справі.


Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)