Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=судовий процес<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Кафарський, Віталій Володимрович.
    Поняття та види пісудності адміністративних справ [Текст] : общественно-политическая литература / В.В. Кафарський // Держава і право. - 2007. - Вип. 37. - С. 247-254. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: адміністративне судичинство--Органи місцевого самоврядування--Адміністративне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судовий процес -- адміністративні суди
Анотація: Розмежування компетенції між окремими ланками судової системи і між судами однієї ланки щодо розгляду і вирішення підвідомчих їм справ є одним із най важливіших питань системи інституту підсудності


Знайти схожі

2.


    Ніколаєнко, Т.
    Амністія та помилування як підстави звільнення від кримінальної відповідальності та покарання [Текст] / Т. Ніколаєнко // Підприємництво, господарство і право. - 2009. - № 10. - С. 68-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Амністія
Кл.слова (ненормовані):
покарання -- судовий процес -- засуджені
Анотація: У статті визначено юридичну природу амністії та помилування, їх законодавчу регламентацію та однозначне застосування на практиці. Виявлені законодавчі недоліки і сформульовані пропозиції щодо шляхів їх усунення.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Олійник, Ольга.
    Розвиток юридичної риторики від епохи просвітництва до нашого часу / О. Олійник // Юридична Україна. - 2010. - № 10. - С. 17-20. - Библиогр. в примітках с. 19
Рубрики: Юридична риторика--Історія, 17-20
Кл.слова (ненормовані):
норми класичного красномовства -- судові оратори -- судовий процес -- учасники -- інститути риторики -- мова правових переговорів -- прецедент
Анотація: Розглянуто історію розвитку риторики в період 17– першої половини 18 ст. в європейських країнах і, зокрема, на території України і Росії.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


    Приходько, Христина.
    До визначення історичних та змістовно-пізнавальних коренів формалізації конституційного процесу [Текст] / Х. Приходько // Юридична Україна. - 2012. - № 7. - С. 16-23. - Бібліогр. в примітках: с. 22-23
Рубрики: Конституційний процес--Історико-правові аспекти--Україна
Кл.слова (ненормовані):
юридичний процес -- правова процедура -- судовий процес -- виборча процедура -- парламент
Анотація: Досліджено історико-правові прикладні та науково-доктринальні аспекти конституційного процесу як виду юридичного процесу через висвітлення та аналіз методологічно значущих процесуальних практик і технологій правореалізації , в тому числі правозастосування. Запропонована авторська історична періодизація формування, становлення та інституціоналізації конституційного процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Хрімлі, Олександр.
    Медіація як форма захисту прав інвесторів у сфері господарювання [Текст] / Олександр Хрімлі // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 9. - С. 51-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиціна діяльність--Правовий захист--Медіація
Кл.слова (ненормовані):
інвестори -- договірна форма захисту прав -- судовий процес -- арбітражний процес -- третейський суд
Анотація: У статті проведено аналіз інституту медіації та визначено особливості, пов’язані з вирішенням саме інвестиційних спорів, що дало змогу автору виокремити критерії медіації та запропонувати авторське визначення медіації як форми захисту прав інвесторів у сфері господарювання. На основі дослідження теоретичних наробок автором пропонуються відмітні особливості медіації щодо судового, арбітражного і третейського процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гетманцев, Максим.
    Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система: реальність і виклики сьогодення [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 179-183. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судочинство--Автоматизований документообіг
Кл.слова (ненормовані):
судовий процес -- правосуддя
Анотація: У статті автор здійснює ґрунтовний аналіз нормативного закріплення особливостей функціонування автоматизованої системи документообігу суду на основі порівняльно-правового дослідження законодавчих положень Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Шумило, М. Є.
    Камо грядеши, український суде? [Текст] / М. Є. Шумило // Юридична Україна. - 2018. - № 10. - С. 18-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне судочинство--Законодавство--Зміни і доповнення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судовий процес -- засади судочинства -- докази -- доказування
Анотація: У статті обґрунтовується теза по необхідність встановлення належного місця суду в системі суспільних оцінок і очікувань та координат органів кримінальної юстиції. На жаль, його сучасне становище не відповідає високому соціальному призначенню у структурі політико-правових гарантій захисту прав і свобод людини як найвищої соціальної цінності. Приниження ролі суду на вітчизняних теренах має історичні і ментальні причини. Традиційно суд був придатком виконавчої влади. Дана тенденція особливо рельєфно проявилася в роки радянської влади, коли суд вважався складовою адміністративно-командного механізму управління і його діяльність була підконтрольною органам прокуратури. З цієї причини в законодавстві і свідомості юристів необгрунтовано ототожнюється кримінальний процес і кримінальне судочинство, нівелюються роль і значення обвинувального вироку як продукту судової діяльності, при застосуванні норм кримінального законодавства, урівнюється повідомлення про підозру і притягнення до кримінальної відповідальності, без дотримання належної правової процедури по встановленню юридичного факту вчинення злочину особа звільняється від кримінальної відповідальності, судова діяльність залишається складовою системи стадій кримінального процесу, що суперечить вимогам статей 6 і 129 Конституції України, неналежне становище суду також стримує руйнацію слідчого способу формування доказів і призначення доказування у кримінальному процесі. Виходячи з даних посилів, пропонуються зміни і доповнення до законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Джафарова, Марина.
    Загальна характеристика інституту процесуального представництва в адміністративному судочинстві України [Текст] / Марина Джафарова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Інститут процесуального представництва--Загальна характеристика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративний суд, -- законний представник -- судовий процес -- адвокат
Анотація: Проаналізовано сутність та значення адміністративно-процесуальних норм, які становлять окремий інститут адміністративного процесуального права, зокрема процесуального представництва. Автором визначено поняття, зміст та класифікацію процесуального представництва на види, визначено мету та завдання процесуального представника під час здійснення адміністративного судочинства, уточнено підстави виникнення та особливості правового регулювання інституту процесуального представництва в адміністративному процесі.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

9.


    Кармаза, Олександр.
    Медіація та переговори як альтернативні способи вирішення спорів [Текст] / Олександр Кармаза // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 5. - С. 13-18. - Бібліогр. 25 назв
Рубрики: Спори (юрид.)--Способи вирішення--Медіація--Переговори
Кл.слова (ненормовані):
приватне право -- судовий процес
Анотація: Здійснено науково-порівняльний аналіз положень проєкту закону України про медіацію та іноземного законодавства у сфері медіації. Визначено концепції розвитку інституту медіації як альтернативної процедури вирішення спорів в Україні стосовно правосуддя. Запропоновано зміни до проєкту закону України про медіацію.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Малихіна, Влада.
    Додержання процесуальних строків адміністративного судочинства [Текст] / Влада Малихіна // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 133-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Процесуальні строки
Кл.слова (ненормовані):
адміністративний процес -- позовна заява -- судовий процес
Анотація: У статті досліджено основні наукові підходи щодо поняття та сутності процесуальних строків в адміністративному судочинстві. Проведено класифікацію та аналіз проблемних аспектів додержання процесуальних строків адміністративного судочинства. Зазначено, що процесуальне законодавство з даних питань потребує удосконалення.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)