Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суб’єкти господарювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Никитченко, Наталія Валеріївна.
    До питання попередження порушення прав та інтересів суб’єктів господарюванняг [Текст] / Н. В. Никитченко // Держава і право. - 2011. - Вип. 53. - С. 340-344. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Цивільне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
захист -- суб’єкти господарювання -- самозахист
Анотація: Проаналізовано застосування на практиці положень ст. 20 Господарського кодексу України в частині припинення дій, що порушують, право або створюють загрозу його порушення як одного із способів захисту суб’єктів господарювання.


Знайти схожі

2.


    Золотухіна, Жанна Миколаївна.
    Суб’єкти господарювання як учасники фінансово-правових відносин з надання державних гарантій [Текст] / Ж. М. Золотухіна // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 379-385. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фінансові зобов’язання--Державні гарантії--Господарське право
   Господарська діяльність--Державні гарантії

Кл.слова (ненормовані):
державна гарантія -- юридична особа-резидент -- юридичні особи державного сектору економіки -- суб’єкти господарювання
Анотація: Розлядається поняття суб’єктів господарювання, за зобов’язаннями яких держава чи орган місцевого самоврядування виступає гарантом.


Знайти схожі

3.


    Разборська, Олена.
    Оцінювання стану середовища підрприємницької діяльності [Текст] / Олена Разборська, Олександра Єфремова // Банківська справа. - 2016. - № 4. - С. 45-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємницька діяльність--Наслідки діяльності--Оцінка
Кл.слова (ненормовані):
внутрішнє середовище -- зовнішнє середовище -- оцінювання -- діагностика -- суб’єкти господарювання
Анотація: У статті розглядаається сутність оцінювання стану середовища підприємницької діяльності . Розкрито взаємозв’язок факторів підприємницького середовища при проведенні грунтового оцінювання його функціонування з метою виявлення попередження негативних наслідків діяльності суб’єктів господарювання. Висвітлено напрями діагностики факторів розвитку і функціонування середовища підприємницької діяльності з метою окреслення майбутніх перспектив щодо прийняття результативних та управлінських рішеньу системі економічних взаємовідносин


Дод.точки доступу:
Єфремова, Олександра
Є примірники у відділах:
(26.02.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Поліщук, Василь.
    Суб’єкти правовідносин у промисловому садівництві [Текст] / Василь Поліщук // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 66-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислове садівництво--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкти промислового садівництва -- організаційно-правова форма -- суб’єкти господарювання -- аграрні товариства
Анотація: Стаття присвячена дослідженню та короткій характеристиці кола суб’єктів у промисловому садівництві та вибору найбільш оптимальних організаційно-правових форм господарювання у промисловому садівництві в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Добровольська, Володимира.
    Методологія контролю у сфері господарювання [Текст] / Володимира Добровольська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 57-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Контроль
Кл.слова (ненормовані):
ринкові відносини -- суб’єкти господарювання -- предмет -- метод -- функції
Анотація: Стаття присвячена аналізу визначення методологічно-правових засад контролю щодо сфери господарювання з окресленням основних їх чинників – предмета, методу, функцій, а також формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення господарського законодавства щодо зазначеної тематики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гончаренко, Олена.
    Актуальні питання правового статусу саморегулівних організацій в Україні [Текст] / Олена Гончаренко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 109-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Дерегуляція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкти господарювання -- професійної діяльності
Анотація: У статті висвітлено питання проблемних та дискусійних моментів правового статусу, мети, ознак саморегулівних організацій в Україні. Зроблено висновок, що СРО виступають тією ланкою, що поєднує вираження та дотримання, узгодження приватного інтересу з публічним, тому мета створення СРО може бути пов’язана з виконанням певних публічних завдань. Створення СРО – презентація учасників певного ринку, сфери, галузі, виду господарської діяльності. Важливим моментом виступає визначення єдиного критерію, навколо якого об’єднуються суб’єкти господарювання та професійної діяльності у процесі створення СРО.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Гудіма, Тетяна.
    Грошово-кредитна та макропруденційна політика держави: особливості інституційного забезпечення [Текст] / Тетяна Гудіма // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 111-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Інституційне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
макропруденційна політика -- цілі сталого розвитку -- суб’єкти господарювання -- координація заходів
Анотація: Стаття присвячена визначенню взаємозв’язку макропруденційної політики із грошово-кредитною політикою держави, а також виявленню особливостей їх інституційного забезпечення у контексті досягнення цілей сталого розвитку. Зважаючи на взаємопов’язаність грошово-кредитної та макропруденційної політики, аргументовано віднесення їх до компетенції одного суб’єкта – Національного банку України – та визначено переваги на обґрунтування зазначеної гіпотези, а саме: ефективний обмін інформацією та координація; можливість підсилення ефекту заходів у напрямі кожної з політик; зацікавленість Національного банку України в підтримці фінансової стабільності тощо.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)