Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суб'єкти господарювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Горин, М. П.
    Механізми розвитку промислового виробництва регіону [Текст] / М. П. Горин // Регіональна економіка. - 2009. - № 1. - С. 59-66. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Територіальний розвиток--Україна
   Національна економіка--Господарська діяльність
Кл.слова (ненормовані):
Планування -- Прогнозування -- Продукція -- Суб'єкти господарювання
Анотація: Узагальнено існуючі та дано власне тлумачення економічних категорій: організаційно-економічний механізм, господарський механізм, економічний механізм. Обгрунтовано методи їх формування, напрями вдосконалення. Розглянуто форми державного регулювання, інструменти ринкової саморегуляції розвитку промислового виробництва.


Знайти схожі

2.


    Горевий, Володимир.
    Участь юридичної служби суб'єктів господарювання в організації та веденні договірної роботи [Текст] : (практичний аспект) / В. Горевий, О. Кононенко // Підприємництво, господарство і право. - 2009. - № 10. - С. 168-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юридична служба підприємства
   Договірні зобов'язання

Кл.слова (ненормовані):
суб'єкти господарювання -- проекти договорів
Анотація: Проаналізовано діяльність юридичної служби підприємства по організації та веденню договірної роботи відповідно до чинного законодавства України.


Дод.точки доступу:
Кононенко, О.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Коверзнєв, Вадим.
    Правове становище загальних зборів членів виробничого кооперативу [Текст] / В. Коверзнєв // Юридична Україна. - 2011. - № 9. - С. 84-89. - Бібліогр. в примітках: с. 89
Рубрики: Кооперативи--Виробничі--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
суб'єкти господарювання
Анотація: Аналізуються питання правового становища загальних зборів членів виробничого кооперативу та сформульовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Федотова, І. О.
    Актуальні аспекти правового забезпечення обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах України [Текст] / І. О. Федотова // Митна справа. - 2012. - № 1. - С. 49-55. - Библиогр.: с. 55 (15 назв.)
Рубрики: Митна справа
   Ринкова економіка України--Зовнішньоекономічна торгівля

   Митний кодекс України--Ведення митної статистики

Кл.слова (ненормовані):
Митні правовідносини -- Суб'єкти господарювання -- Європейські стандарти
Анотація: Стаття присвячена питанням обліку суб'єктів господарювання в митних органах України. Визначаються проблемні аспекти правового забезпечення вступу суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митні правовідносини. Автор надає пропозиції щодо удосконалення правового забезпечення обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах України.


Знайти схожі

5.


    Гоч, Наталія.
    Сліди злочину як елемент криміналістичної характеристики ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування [Текст] / Наталія Гоч // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 6. - С. 81-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Загальнообов'язкове державне соціальне страхування--Правопорушення--Криміналістична характеристика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
сліди злочину -- сліди ухилень від сплати -- суб'єкти господарювання -- розслідування злочинів
Анотація: Стаття присвячена дослідженню типових слідів злочину, що супроводжують вчинення ухилень від сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Титарчук, Ірина.
    Активізація інвестиційної діяльності сільськогосподарських підприємств [Текст] / Ірина Титарчук // Економіст. - 2014. - № 10. - С. 31-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Інвестиційна діяльність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
основні засоби -- інвестиційні ресурси -- урядові гарантії -- суб'єкти господарювання
Анотація: У статті визначено особливості функціонування сільськогосподарських підприємств, доведено необхід ність їх безперервного фінансування та інвестиційної підтримки. Інвестиційна діяльність є однією з умов розвитку сільськогосподарських підприємств, від об сягів та ефективності якої значною мірою залежить подальший розвиток сільського господарства, що по требує фінансових ресурсів на розширене відтворення, модернізацію, освоєння нових технологій та підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Никитченко, Наталия.
    Усовершенствование правового регулирования государственного контроля в организационно-хозяйственных отношениях с предприятиями [Текст] / Наталия Никитченко // Економіст. - 2014. - № 11. - С. 35-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Державний контроль--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
державний нагляд -- суб'єкти господарювання -- підприємства -- контролюючі органи -- фіскальна функція -- компетенція -- судові рішення -- законодавчі гарантії
Анотація: У даній статті проаналізовано поняття контролю з точки зору господарського права, наведені аргументи того, що контроль не може бути суто фіскальною функцією хоча б тому, що без його ефективної організації неможливо визначати перспективи і планувати роботу. Ототожнення контролю з чисто фіскальним реагуванням щодо підконтрольних об'єктів спотворює сенс його організаційно-господарської природи, яка в першу чергу ставить на меті не покарати, а домогтися ефективного функціонування економіки в цілому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Бородіна, О. М.
    Аграрний розвиток і саморозвиток громад: модернізація через взаємну адаптацію (теоретико-методологічний аспект) [Текст] / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа // Економіка України. - 2014. - № 4. - С. 55-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території--Соціально-економічний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
аграрний сектор -- гармонізація -- модернізація -- регулювання -- сільський розвиток -- суб'єкти господарювання
Анотація: Розкрито сутність модернізації аграрного сектору економіки України як суспільно-виробничої системи. Показано, що вона повинна включати гармонізацію інтересів господарюючих суб’єктів і сільських громад. Висвітлено завдання і можливості модернізації сільського соціуму через самоусвідомлення, самоорганізацію, згуртування і розвиток громад. Обгрунтовано основні засади політики сільського розвитку на базі громад і формування системи його державного регулювання.


Дод.точки доступу:
Прокопа, І. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Бородіна, О. М.
    Подолання структурних деформацій в аграрному секторі України: інституціалізація і модернізація малотоварного сільськогосподарського виробництва [Текст] / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 88-96
Рубрики: Сільське господарство--Малотоварне виробництво--Інституціалізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
продовольче забезпечення -- суб'єкти господарювання -- агрохолдинги -- фермерство
Анотація: Розкрито антагоністичність дуальної структури вітчизняного сільського господарства, яка характеризується економічним і політичним домінуванням агрохолдингових формувань і підпорядкованим становищем малотоварного сегмента, представленого в основному особистими селянськими господарствами (ОСГ), які діють в інституційно, економічно та соціально несприятливих умовах. Обгрунтовано необхідність, напрями та форми інтеграції ОСГ у систему ринкового функціонування аграрного сектору. Оцінено потребу в коштах для фінансування першочергових заходів щодо інституціалізації та модернізації малотоварного виробництва, а також охарактеризовано результативність цих заходів.


Дод.точки доступу:
Прокопа, І. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Диба, Олександр.
    Фінансування інноваційного розвитку: досвід Польщі та рекомендації для України [Текст] / Олександр Диба, Юлія Гернего // Економіст. - 2015. - № 11. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна діяльність--Фінансування--Зарубіжний досвід--Польща--Україна
Кл.слова (ненормовані):
моделі фінансування -- інноваційна продукція -- структурні перетворення -- державний рівень -- регіональний рівень -- суб'єкти господарювання -- пріоритети
Анотація: У статті досліджено еволюцію та сучасний стан фінансування інноваційного розвитку в Польщі. Проаналізовано етапи формування моделі інноваційного розвитку країни, що дозволило зупинитися на основних напрямах та пріоритетах стимулювання інноваційної активності в країні. Обґрунтовано структуру фінансування інноваційної діяльності в Польщі, що доводить диверсифікованість джерел залучення фінансових ресурсів у цій країні. Проаналізовано взаємодію та координацію пріоритетів фінансування інновацій на регіональному, державному та європейському рівнях. У підсумку наголошено на проблемах фінансування інноваційного розвитку України, для вирішення яких автором запропоновано рекомендації.


Дод.точки доступу:
Гернего, Юлія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)