Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=статутний капітал<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


    Єрохін, К. Я.
    Передача майна юридичними особами без надлишкового оподаткування [Текст] / К.Я. Єрохін // Економіка АПК. - 2008. - № 2. - С. 68-70. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Власність--Правовий аспект--Україна
   Майно--Вартість--Оцінка

Кл.слова (ненормовані):
Статутний капітал -- ПДВ -- Субрахунок -- Кредит
Анотація: Розкрито проблеми оподаткування передачі майна у власність в Україні. Наголошено на мінливості податкової системи, що викликає постійний інтерес до цієї проблеми. З'ясовано також суть поняття "майнові права".


Знайти схожі

2.


    Кужій, Л. М.
    Дивідендна політика банків [Текст] / Л.М. Кужій // Регіональна економіка. - 2008. - № 1. - С. 125-130. - Бібліогр.: 4 назви.
Рубрики: Фінансово-кредитні установи--Банки--Україна
   Банківський капітал--Аналіз прибутку--Україна, 2006 рік

Кл.слова (ненормовані):
Емітент -- Статутний капітал -- Відсоток -- Прибуток
Анотація: Розглянуто дивідендну політику, яку проводили банківські установи України у 2006 році. Проаналізовано залежність між кількістю акціонерів (юридичних і фізичних осіб), які сконцентрували у своїх руках переважну частку у статутному фонді банку, та нарахуванням і виплатою дивідендів, кількість банківських установ України, які нарахували та сплатили дивіденди.


Знайти схожі

3.


    Козоріз, М. А.
    Основні напрями підвищення рівня капіталізації і ліквідності банківських установ [Текст] / М. А. Козоріз, І. М. Лис // Регіональна економіка. - 2009. - № 2. - С. 95-102. - Бібліогр.: с. 102 (11 назв).
Рубрики: Банківська система--Капіталізація
   Фінансовий сектор економіки--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Статутний капітал -- Інвестори -- Резерви -- Прибутки
Анотація: Висвітлено основні проблеми розвитку банківської системи України, пов'язані з необхідністю забезпечення прозорої та стабільної діяльності банків щодо підвищення рівня їх капіталізації та підтримання ліквідності на основі вдосконалення управління ризиками та проведення консолідації банківської системи.


Дод.точки доступу:
Лис, І. М.

Знайти схожі

4.


    Труш, Ігор.
    Порядок створення товариства з обмеженою відповідальністю комунального сектора економіки [] / І. Труш // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 12. - С. 16-18
Рубрики: Комунальні підприємства--Створення--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
господарські товариства -- товариство з обмеженою відповідальністю -- статутний фонд -- статутний капітал -- установчі документи -- статут
Анотація: Досліджується правове регулювання порядку створення комунального підприємства з використанням організаційно-правової форми товариства з обмеженою відповідальністю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

5.


    Просянюк, Ольга Вікторівна.
    Набуття правового статусу учасника товариства з обмеженою відповідальністю в разі придбання права на частку третьою особою [Текст] / О. В. Просянюк // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 358-365. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Статуний капітал--Україна
   Товариства з обмеженою відповідальністю--Господарське право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
частка -- статутний капітал -- державна реєстрація
Анотація: Досліджуються проблеми пов’язані із набуттям третьою особою статусу учасника товариства з обмеженою відповідальністю в результаті придбання права на частку в статутному капіталі товариства.


Знайти схожі

6.


    Романьок, Тетяна.
    Іноземне інвестування в банківському секторі України: стан та перспективи розвитку [Текст] / Тетяна Романьок // Банківська справа. - 2013. - № 1. - С. 110-121 : табл. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Іноземні інвестиції в Україні--Банківський сектор
   Банківська система України--Іноземні інвестиції

Кл.слова (ненормовані):
банківські послуги -- іноземний капітал -- статутний капітал -- активи -- роздрібне кредитування
Анотація: Проаналізовано динаміку присутності іноземного капіталув банківській системі України, визначено ключові країни- інвестори іноземного капіталу ,визначено іноземн банківські групи, що згортають банківську діяльність на території України, та сформульовано основні причини їх виходу.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Левченко, С. Г.
    Комунальні пароплавства - майбутнє флоту України [Текст] / С. Г. Левченко // Митна справа. - 2013. - № 6. - С. 164-165.
Рубрики: Морський транспортний комплекс --Україна
   Морська галузь України--Відродження

   Верховна Рада України--Законодавча підтримка

Кл.слова (ненормовані):
Місцеве самоврядування -- Спосіб управління -- Статутний капітал
Анотація: У статті аналізується створення комунального пароплавства - суб`єкта господарської діяльності комунального сектора економіки України. Підкреслено, що безпосередня участь членів териториальної громади у формуванні статутного капіталу і управлінні господарською діяльностю спільного комунального пароплавства є невід`ємним правом кожного члена териториальної громади.


Знайти схожі

8.


    Бернацький, Микита.
    Деякі питання набуття та здійснення права власності на житло юридичними особами приватного права [Текст] / Микита Бернацький // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 5. - С. 41-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлове право--Приватна власність--Юридичні особи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
статутний капітал -- право власності -- приватизація
Анотація: Стаття присвячена деяким, харктерним виключно для юридичних осіб, особливостям набуття, здійснення та припинення права власності на житло.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Ханієва, Фатіма.
    Порядок внесення вкладу до господарського товариства [Текст] / Фатіма Ханієва // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 69-74. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Господарські товариства і об'єднання--Формування капіталу--Порядок внесення вкладів--Україна
Кл.слова (ненормовані):
статутний капітал -- збільшення капіталу -- діяльність товариства
Анотація: Ця стаття присвячена дослідженню порядку внесення вкладу до господарського товариства. Інколи на практиці статутному (складеному) капіталу не надають особливого значення у діяльності товариства, йому відводиться лише формальна роль. Натомість він виконує важливі функції, тому автор визначає порядок його формування, а саме: зміст порядку внесення вкладів, його особливості та складові елементи. Водночас досліджується порядок внесення вкладів як при формуванні, так і при збільшенні статутного (складеного) капіталу. У підсумку наводяться узагальненні міркування щодо порядку внесення вкладів, який складається з таких дій засновників/учасників: визначення допустимих предметів вкладів; встановлення необхідності їх грошової оцінки та визначення порядку такої оцінки; визначення механізму відчуження/передачі вкладів до господарського товариства; оформлення внесення вкладів до статутного (складеного) капіталу або в оплату акцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Гичка, Катерина.
    Особливості судового розгляду справ про встановлення факту батьківства та материнства (на матеріалах судової практики) [Текст] / Катерина Гичка // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 15-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Батьківство--Встановлення--Судова практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
майнові відносини -- статутний капітал
Анотація: Стаття розкриває особливості судового розгляду справ про встановлення факту батьківства/материнства. Автор визначає суб’єктний склад цієї категорії справ та аналізує зміст заяви про встановлення факту батьківства. У статті проаналізовані обставини, які становлять предмет доказування у зазначеній категорії справ, та докази, які можуть належним чином посвідчити факт батьківства/материнства. Висновки автора базуються на вивчені доктринальних підходів, позицій законодавця, судової практики та досвіду країн ЄС

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)