Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=споживчі товари<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Тарлопов, Ігор Олегович.
    Ринок споживчих товарів України: проблеми та перспективи розвитку [Текст] / Ігор Олегович Тарлопов // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 12. - С. 4-8. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Споживчі товари--Ринок (екон.)--Україна
Кл.слова (ненормовані):
споживчі товари -- торговельні мережі -- конкурентне середовище -- цифрові технології
Анотація: У статті досліджено стан ринку споживчих товарів України. Доведено, що споживчий ринок є соціально-економічною підсистемою суспільства, яка забезпечує рівновагу між виробництвом і споживанням. Проаналізовано його еволюцію в період становлення ринкових відносин незалежної України. Констатовано суперечливий розвиток.Обгрунтована необхідність покращення територіального розміщення торгових мереж. Розглянуті сучасні технології функціонування ринку споживчих товарів. Узагальнено і систематизовано виявлені проблеми. Розроблені рекомендації щодо подальших перспектив його ефективного розвитку.


Знайти схожі

2.


    Попадинець, Н. М.
    Сутність маркетингової діяльності в системі організації забезпечення споживчими товарами внутрішнього ринку [Текст] / Н. М. Попадинець // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 127-136 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Маркетинг--Бренд
Кл.слова (ненормовані):
бренд -- внутрішній ринок -- Інтернет -- маркетинг -- реклама -- соціальні мережі -- споживчі товари
Анотація: Встановлено, що основним завданням регулювання споживчого ринку є підвищення якості життя шляхом перевірки безпечності та якості продуктів харчування. Визначено, що сутність маркетингової діяльності полягає у стимулюванні попиту, його формуванні, а також стимулюванні виробництва споживчих товарів, створення умов забезпечення їх якості і конкурентоспроможності. Завдання маркетингової діяльності в системі організації забезпечення споживчими товарами внутрішнього ринку спрямовані на якісне задоволення споживчих потреб населення шляхом застосування різних маркетингових технологій і підходів. Охарактеризовані маркетингові підходи до організації забезпечення споживчими товарами внутрішнього ринку. Визначено маркетингові методи аналізу та оцінювання обсягів продукції та потреб населення на внутрішньому ринку споживчих товарів.


Знайти схожі

3.


    Попадинець, Н. М.
    Структурно-інституційна модель внутрішнього ринку споживчих товарів [Текст] / Н. М. Попадинець // Регіональна економіка. - 2020. - № 1. - С. 123-133 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Внутрішній ринок--Україна
Кл.слова (ненормовані):
внутрішній ринок -- регулювання -- споживчі товари -- структурно-інституційна модель -- ендогенне середовище -- екзогенне середовище
Анотація: Розкрито зміст економічного категоріального апарату сутності поняття «інститути» та «інституції». Визначено структурно-інституційний концепт функціонування внутрішнього ринку споживчих товарів. Побудовано структурно-інституційну модель внутрішнього ринку споживчих товарів і визначено її екзогенне та ендогенне середовище. Встановлено, що така модель може реалізовуватися, застосовуючи такий інституційний елемент, як механізми функціонування ринку, що є важелем впливу на економічних агентів (учасників ринку). Запропоновано композицію формування та розвитку структурно-інституційних зв’язків між суб’єктами внутрішнього ринку споживчих товарів. Встановлено, що структурно-інституційний вимір функціонування ринку споживчих товарів показує значимість використання комплексного підходу до його розвитку, роблячи акценти на взаємозв’язку всіх інституційних компонентів, що мають можливість забезпечувати нормальну діяльність ринку у внутрішньому середовищі.


Знайти схожі

4.


   
    Стратегічні орієнтири державного регулювання розвитку внутрішнього ринку споживчих товарів [Текст] / Н. М. Попадинець [та ін.] // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 131-143 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Внутрішній ринок України--Стратегічні пріоритети
   Державна політика--Державне регулювання--Споживчі товари

Кл.слова (ненормовані):
внутрішній ринок -- споживчі товари -- державне регулювання -- стратегічні пріоритети -- конкурентоспроможність
Анотація: Досліджено теоретичні основи державного регулювання внутрішнього ринку. Проаналізовано діяльність підприємств на внутрішньому ринку, на основі чого виведено результативність їх роботи. Проаналізовано нормативно-правові акти, які стосуються питання розвитку економіки, у тому числі торговельних процесів у період COVID-19. На основі аналізу зовнішнього сектору України за період 2013-2019 рр. та консенсус-прогнозу на 2020-2021 рр. в умовах COVID-19 запропоновано пріоритети та завдання регулювання конкурентного процесу внутрішнього ринку на короткострокову та середньострокову перспективи. Визначено місце стратегії розвитку внутрішнього ринку споживчих товарів у забезпеченні сталого розвитку України та виділено основні завдання реалізації державної політики розвитку внутрішнього ринку споживчих товарів. Здійснено характеристику стратегії розвитку внутрішнього ринку споживчих товарів


Дод.точки доступу:
Попадинець, Н. М.; Іртищева, І. О.; Крамаренко, І. С.; Данило, С. І.; Журавель, Ю. В.

Знайти схожі

5.


    Дженніфер Мертел
    Статистика поколінь і швидкість змін [Текст] / Дженніфер Мертел // Маркетинг в Українi. - 2020. - № 6. - С. 34-36
Рубрики: Інтернет-маркетинг
Кл.слова (ненормовані):
демографічні показники -- бренди -- споживчі товари
Анотація: Дженніфер Мертел, віце-президент з питань стратегії Snapdragon, використовує дизайнерське мислення для вирішення бізнес-завдань, розробляє архітектуру портфоліо брендів, пробіли та позиціонування для різних провідних брендів споживчих товарів. У статті подано статистику поколінь та швидкісні зміни суспільства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)