Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=соціальні зв’язки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Заморська, Любов Ігорівна.
    Соціальна нормативність: її особливості та взаємозв’язок з правом [Текст] / Л. І. Заморська // Держава і право. - 2011. - Вип. 52. - С. 13-18. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціальна політика--Соціальні відносини
   Соціальна філософія

Кл.слова (ненормовані):
соціальна норма -- нормативність -- соціальні зв’язки
Анотація: Розкривається зміст соціальної нормативності з філософсько-правової точки зору, що є основою формування та функціонування як права в цілому, такі правової нормативності зокрема.


Знайти схожі

2.


    Варинський, Владислав Олексійович.
    Концепція соціального капіталу П’єра Бурдьє [Текст] / В. О. Варинський // Держава і право. - 2013. - Вип. 62. - С. 509-515. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Філософи французькі, 20 ст.
   Політологія, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
соціальний капітал -- соціальні зв’язки -- конвертація
Анотація: Розкрито сутність соціального капіталу за концепцією французького дослідника П’єра Бурд’є.


Дод.точки доступу:
Бурдьє, П’єр (Французький соціолог і філософ, один із найбільш впливових соціологів другої половини ХХ ст. ; 1930-2002) \про нього\

Знайти схожі

3.


    Барбара, В. П.
    Соціальна сутність правових відносин [Текст] / В. П. Барбара // Юридична Україна. - 2017. - № 7/8. - С. 21-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правові відносини--Соціальна сутність
Кл.слова (ненормовані):
соціальні зв’язки -- юридична форма -- суспільство -- суб’єктивні права -- юридичні обов'язки
Анотація: Наукова публікація присвячена розкриттю соціальної природи юридичних відносин. Со­ціальні відносини визначені як вид суспільних відносин, які складаються між різними соціальними суб’єктами, їх спільнотами в можливостях задоволення життєвих по­треб. Ці відносини або тією чи іншою мірою згуртовують соціальних суб’єктів, між якими вони формуються, втілюють в собі єдність їх інтересів, що відбувається за посе­редництвом індивідуального та нормативного впорядкування соціальних зв’язків за до­помогою системи правових засобів, які надають їм юридичної форми. Ця юридична фор­ма є способом організації, існування, функціонування права в суспільстві, що під­креслює його службову роль в суспільстві. В результаті такої побудови відповідні відно­сини наповнюються взаемокореспондуючою облігаторністю поведінки їх учасників що­до предмета та мети діяльності останніх. Відбувається формування суб’єктивних прав та юридичних обов’язків. Виникає юридичне відношення як форма індивідуально предметних суспільних відносин, у підґрунті яких саморегульовано сформовані суб’єк­тивні права та юридичні обов’язки їх учасників, для яких характерна індивідуальна відокремленість їх предмета, суб’єктна сфокусовапість, саморегулятивна визначе­ність та диспозитивна облігаторність.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Карп'як, М. О.
    Соціальна ексклюзія в Україні: ознаки та форми прояву в сучасному суспільстві [Текст] / М. О. Карп'як // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 144-152 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна ексклюзія--Нерівність
   Українське суспільство--Дискримінація

Кл.слова (ненормовані):
соціальна ексклюзія -- нерівність -- соціально-економічні трансформації -- соціальна структура суспільства -- депривація -- дискримінація -- соціальні зв’язки
Анотація: Вивчається проблематика формування соціальної ексклюзії в Україні та досліджується еволюція цього явища. У контексті здійсненого дослідження обгрунтовуються причини, що лежать в основі формування явища соціальної ексклюзії в Україні на ранніх етапах державотворення, висвітлюються проблеми, що зумовлюють її поширення у сучасному українському соціумі, та наслідки впливу на суспільство. Здійснено категоріальний аналіз явища соціальної ексклюзії, зокрема за формами прояву, критеріями та чинниками, масштабами поширення, рівнями формування і характером соціальних зв’язків. На основі здійсненого аналізу виявляються особливості прояву соціальної ексклюзії в Україні на різних етапах розвитку українського суспільства.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)