Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=соціально-економічні перетворення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Журавльова, А.
    Зміни в традиційні моделі природокористування українців Середньої Наддніпрянщини другої половини XIX - початку XX століття [Текст] / А. Журавльова // Народна творчість та етнологія. - 2014. - N 6(листопад-грудень). - С. 60-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природокористування--Українці
Кл.слова (ненормовані):
природокористування -- геополітика -- соціально-економічні перетворення -- статистичні описи
Анотація: У статті проаналізовано питання зміни традиційної моделі природокористування відповідно до політичних та соціально-економічних реалій XIX - початку XX ст. на основі статистичних матеріалів.


Знайти схожі

2.


    Слєпушкіна, Алла.
    Концептуальні підходи до економічних реформ у контексті змін інституціональної системи України [Текст] / Алла Слєпушкіна // Економіст. - 2014. - № 4. - С. 19-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інституційна система--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
транзитивна економіка -- соціально-економічні перетворення -- змішана модель -- політична воля -- інституціональне середовище
Анотація: У статті зазначаються суттєві розбіжності між прихильниками неокласичної теорії та прибічниками системи державного регулювання у підходах до економічних реформ транзитивної економіки, яка характерна для України. Висвітлюються три сценарії інституційних перетворень, які, на думку західних аналітиків, зумовлюють і ступінь ринкової трансформації української економіки. Розкривається сутність інституціонального підходу як методології, на базі якої можна розробляти адекватну умовам українських реалій ефективну державну політику. Наголошується на розмежуванні двох наукових підходів - інституціонального та інституційного. Демонструється функціональна схема змін інституціональної системи країни. Розглядається національне інституціональне середовище як система змін, що, функціонуючи, спонукає еволюцію руху за такими напрямами: опанування новими механізмами; подолання негативних наслідків від змін; зберігання цінностей від спадщини минулого. Підкреслюється, що розвинуті інститути - це певний ключ до зрушення всіх суспільних відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)