Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=соціально-економічні відносини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Степенко, Олексій.
    Управління земельними відносинами в Україні: механізми та напрями розвитку [Текст] / Олексій Степенко, Оксана Сакаль // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Управління--Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціально-економічні відносини -- земельні ресурси -- землекористування -- організаційна структура -- державно-приватне партнерство
Анотація: Систематизовано та вдосконалено теоретико-методологічні засади управління суспільними відносинами щодо використання та охорони земель і розроблення на цій підставі інноваційної моделі механізмів розвитку земельних відносин в Україні у контексті забезпечення сталого розвитку. Визначено сутнісні ознаки й поняття управління земельними ресурсами та землекористуванням як економічної функції власності на землю – важливої складової системи економічно ефективного та екологічно орієнтованого розвитку землекористування.


Дод.точки доступу:
Сакаль, Оксана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Радіонов, Юрій Денисович.
    Інституціональна теорія в розвитку економічної науки [Текст] / Юрій Денисович Радіонов // Економіка України. - 2021. - № 4. - С. 30-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна теорія--Інституціоналізм
Кл.слова (ненормовані):
інститут -- інституція -- інституційна зміна -- соціально-економічні відносини -- соціально-економічний розвиток
Анотація: Проаналізовано теоретичні засади становлення і розвитку інституціональної теорії як нового напряму економічної науки. Досліджено передумови виникнення інституціоналізму, проаналізовано принципові відмінності між новою економічною течією та класичною економічною теорією. Розглянуто етапи розвитку інституціональної теорії, різні підходи вчених-інституціоналістів, появу нового, сучасного напряму, який називається «неоінституціоналізм». Акцентовано увагу на перспективах розвитку інституціональної теорія, яка дає можливість розвиватись іншим суспільним наукам, розкриваючи досі не досліджені або малодосліджені явища і процеси.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)