Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=систематизація знань<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Кривокульська, М.
    Урок-інтелектуальна гра "Найрозумніший" (6 клас) [Текст] / М. Кривокульська // Географія та основи економіки в школі. - 2007. - № 1. - С. 12-16.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика--Урок
Кл.слова (ненормовані):
систематизація знань -- гра
Анотація: Розробка уроку-інтелектуальної гри, тип якого узагальнення і систематизація знань

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

2.


    Тімець, О.
    Географічна освіта як основа формування життєвих компетенцій учнів [Текст] / О. Тімець // Географія та основи економіки в школі. - 2008. - № 6. - С. 2-4. - Бібліогр.:3 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика--Цілі навчання
Кл.слова (ненормовані):
пізнавальна активність -- вікові особливості -- просторові уявлення -- систематизація знань -- класифікація понять -- географічна освіта
Анотація: У статті йде мова про концептуальний напрям географії як шкільного предмета - освітньо-виховний, що спрямований на підготовку кожного учня до майбутнього життєдіяльності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Польова, Г.
    Ігрові форми проведення підсумкових тематичних занять [Текст] / Г. Польова // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 2. - С. 29-30. - бібліогр. 3 наз.
Рубрики: Фізика--підсумкові заняття--ігрові форми
Кл.слова (ненормовані):
СИСТЕМАТИЗАЦІЯ знань
Анотація: Невідємною частиною процесу навчання фізики є узагальнення і систематизація, оскільки це дає змогу формувати загальну фізичну картину певного типу фізичних явищ.Подано орієнтовний план проведення підсумкових тематичних занять в ігровій формі.


Знайти схожі

4.


    Рибалко, Ліна.
    Моделювання цілісних знань про живу природу [Текст] / Ліна Рибалко // Біологія і хімія в школі. - 2010. - № 3. - С. 11-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біологічна освіта--Біосфера
   Екосистеми--Класифікація

Кл.слова (ненормовані):
Організм -- Рослини -- Систематизація знань -- Біосистеми -- Клітина
Анотація: Авторами розроблена методика формування цілісних знань про живу природу, яка передбачає систематизацію знань на основі біологічних та загальних закономірностей інтеграції біологічних знань. Для систематизації знань про живу природу пропонують використовувати різні способи моделювання цілісності знань: структурно-логічні схеми та їх похідні: денотантні графи, ідеологічні описи, множинні репрезентації понять.


Знайти схожі

5.


    Ковчин, Н. А.
    Дидактичні особливості диференціації навчання (на матеріалах шкільної географії) [Текст] / Н. А. Ковчин // Географія та економіка в сучасній школі. - 2013. - № 5. - С. 30-33. - Бібліогр.: 11 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Диференційоване навчання
Кл.слова (ненормовані):
пізнавальні можливості -- інтелектуальні здібності -- систематизація знань
Анотація: У статті йдеться про диференційоване навчання в старших класах загальгоосвітньої школи. Цей процес буде ефективним за умови забезпечення всебічного дослідження здібностей та та особливостей розвитку особистості в процесі навчання шляхом застосування комплексної методи діагностики інтелектуальних досягнень учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

6.


    Гаманко, Т.
    Узагальнення та систематизація вивченого з теми "Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія" [Текст] : українська мова : 5 клас / Тетяна Гаманко // Українська мова і література в школах України. - 2014. - № 12. - С. 37-40. - Зміст: "Казка про Наголос"
Рубрики: Українська мова--Фонетика--Методика
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
урок-подорож -- систематизація знань -- правопис -- наголос -- перенос
Анотація: Мета поданого уроку - систематизувати та закріпити знання учнів з фонетики, орфоепії, графіки та орфографії, форувати вміння й навички п'ятикласників знаходити в словах вивчені орфограми, збагачувати словниковий запас учнів, виховувати любов до рідної мови, її багатства.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Таровита, Ірина.
    Правду в приказках шукай ; Мудрість народів світу в неповних реченнях [Текст] : [уроки в 5 та 8 кл.] / Ірина Таровита // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2015. - № 11. - С. 11-15
Рубрики: Фольклор--Методика викладання
   Уроки--Розробки

Кл.слова (ненормовані):
урок-турнір -- прислів'я -- приказки -- усна народна творчість -- односкладні речення -- неповні речення -- узагальнення знань -- систематизація знань
Анотація: Вивчаються перлини народної мудрості – українські прислів'я та приказки; формуються вміння розрізняти, осмислено приймати їх, пояснювати зміст; поширювати й уточнювати словниковий запаз школярів, їхні уявлення про навколишній світ; розвивати вміння дітей доречно і влучно застосовувати сталі вислови в різних життєвих ситуаціях. Повторити й узагальнити вивчений матеріал про неповні речення, удосконалювати вміння розрізняти неповні та односкладні речення, грамотно ставити тире в неповних реченнях; розвивати мислення, аналітичні здібності учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати уявлення про культуру своєї нації та інших народів світу через застосування відповідного дидактичного матеріалу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Огарь, Юлія.
    Власне висловлення у форматі ЗНО: рекомендації до написання академічного есе [Текст] / Юлія Огарь // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 7/8. - С. 46-49.
Рубрики: Українська мова--Перевірка і оцінка знань
Кл.слова (ненормовані):
академічне есе -- власне висловлення -- завдання відкритої форми -- ЗНО -- старша школа -- мовленнєва компетентність -- узагальнення знань -- систематизація знань
Анотація: Узагальнено педагогічний досвід написання академічного есе з учнями спеціалізованих шкіл, гімназій і ліцеїв міста Києва (11 клас) та подано комплекс порад до написання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) зі зразками учнівських творів (ЗНО 2019).

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Галина, Мацюк
    Удосконалення технологій інформаційного пошуку на основі тезауруса предметної області [Текст] / Мацюк Галина // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2019. - N 5. - С. 20-25. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Інформаційний пошук
Кл.слова (ненормовані):
Інформаційний пошук -- Систематизація знань -- предметна область "Розумне місто"
Анотація: У статті аналізуються шляхи удосконалення технологій інформаційного пошуку за допомогою тезауруса предметної області. Запропоновано алгоритм процедури інформаційного пошуку, розкривається технологія формування тезауруса предметної області "Розумне місто". Наголошується, що при формуванні пошукового образу і пошукового запиту повинна використовуватися інформаційно-пошукова мова, яка грунтується на спільних термінологічних засадах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)