Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=рівень життя<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Морозова, Г. С.
    Зайнятість та доходи сільського населення як чинники сталого розвитку сільськогосподарських підприємств [Текст] / Г. С. Морозова // Економіка АПК. - 2012. - № 9. - С. 83-88 : табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Оплата праці
   Економіка праці--Зайнятість населення--Україна

   Регіональна економіка--Харківська область

Кл.слова (ненормовані):
Трудовий потенціал -- Добробут населення -- Рівень життя
Анотація: Проаналізовано стан і розкрито проблеми зайнятості сільського населення України та Харківської області. Визначено поняття й сутність заробітної плати, досліджено її середньомісячний рівень за видами економічної діяльності, а також вплив на забезпечення сталості розвитку сільськогосподарських підприємств.


Знайти схожі

2.


    Бутко, М. П.
    Теоретичні та прикладні аспекти інституціалізації економіки регіонів України [Текст] : рецензия / М. П. Бутко // Регіональна економіка. - 2016. - № 3. - С. 167-168
Рец. на Максимчук, М. В. Інституціоналізація розвитку економіки регіонів України : теорія і практика : монографія / М. В. Максимчук ; ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України". - Львів, 2016. - 394 с. - ISBN 978-966-02-7937-7

Рубрики: Регіональна економіка--Державна регіональна політика--Україна
   Регіональна економіка--Соціально-економічний розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Децентралізація -- Стандарти -- Рівень життя
Анотація: Рецензовано монографію, котра може стати в пригоді науковцям, які займаються проблемою інституційного забезпечення регіонального розвитку та формуванням наукових засад регіональної політики.


Знайти схожі

3.


    Попадинець, Н. М.
    Регіональний ринок споживчих товарів: сутність і засадничі положення функціонування [Текст] / Н. М. Попадинець // Регіональна економіка. - 2017. - № 1. - С. 17-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Споживчі товари--Ринок--Україна
   Рівень життя населення--Україна

   Регіональний розвиток--Населення--Якість життя

Кл.слова (ненормовані):
Споживання -- ЦІна -- Рівень життя -- Купівельна спроможність
Анотація: Досліджено відмінності між потяттями "споживчий ринок" і "ринок споживчих товарів". Установлено суть поняття "регіональний ринок споживчих товарів", та з'ясовано мету функціонування цього ринку.


Знайти схожі

4.


    Притуляк, Н. М.
    Оцінка рівня розвитку національного людського капіталу в Україні [Текст] / Н. М. Притуляк // Економіка України. - 2017. - № 11. - С. 85-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Людський капітал--Рівень розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
капітал здоров'я -- капітал знань -- капітал науки -- інноваційна креативність -- рівень життя
Анотація: Досліджено стан і тенденції змін людського капіталу як стратегічного ресурсу України. Виявлено проблеми від втрат національного людського капіталу, пов’язаних з негативною демографічною ситуацією, падінням рівня освіти, неефективною системою матеріального стимулювання, скороченням високопрофесійного кадрового потенціалу, недостатнім фінансуванням наукової та соціальної сфер. Наголошено на стратегічній необхідності соціальної спрямованості економіки, надання соціальним процесам домінуючого характеру.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Саблук, Г. І.
    Територіальний дисбаланс у житті сільського жіноцтва [Текст] / Г. І. Саблук // Економіка АПК. - 2018. - № 11. - С. 80-87 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське жіноцтво--Соціальна несправедливість
   Демографічна ситуація--Рівень життя

Кл.слова (ненормовані):
дисбаланс -- соціальне розшарування -- соціальна несправедливість -- сільське жіноцтво -- міська і сільська жителька -- регіональні особливості життя -- демографічна ситуація -- рівень життя
Анотація: Мета статті - дослідити соціальне середовище людей, які проживають у сільській місцевості, в порівняльній характеристиці з життям міського населення: визначення соціального дисбалансу між містом і селом в основних та необхідних напрямах їх життєвого і культурного рівня. Обгрунтовано реальну характеристику відтворення життєвого і трудового потенціалів сільського населення, що характеризують дисбаланс між містом і селом. Цей напрям повинен стати основним і вирішальним, у ньому головне і невідкладне завдання відродження українського села. Насамперед це стосується завдань щодо послуг охорони здоров’я, рівнів освіти, забезпечення різними житлово-комунальними послугами, у транспортному і культурному обслуговуванні, щоб сільська жінка почувала себе повноцінною порівняно з життям жінок у місті, а тим самим, захищеною з боку держави.


Знайти схожі

6.


    Толстих, Наталія.
    Малозабезпеченість як системний бар'єр на шляху соціально-економічного розвитку України / Наталія Толстих // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 3. - С. 99-109 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Малозабезпеченість--Масштаби--Визначення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бідність -- рівень життя -- державний бюджет -- прожитковий мінімум -- соціальні стандарти
Анотація: Подано різні підходи до визначення масштабів малозабезпеченості та бідності в сучасній Україні. Бідність традиційно асоціюється з крайнім ступенем нужденності й доходом, нижчим за встановлений державою прожитковий мінімум. На думку автора, до малозабезпечених верств слід відносити не тільки бідних, визначених за цим критерієм, а й населення з доходом від одного до двох офіційних прожиткових мінімумів, яке здебільшого також відчуває гостру депривацію. За даними соціологічного дослідження, проведеного Інститутом соціології НАН України 2019 р.у, здійснено аналіз рівня життя населення з різними доходами і, зокрема, виявлено особливості споживання та соціального самопочуття малозабезпечених верств. Зроблено висновок, що умови існування більшості населення України є незадовільними для збереження і розвитку людського потенціалу, а малозабезпечені верстви щоденно стикаються з проблемами виживання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)