Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)Шевченко Т. Г. (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=робота в групах<.>
Загальна кількість знайдених документів : 64
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Минюк, О.
    Мій шлях до успіху [Текст] : урок повторення та узагальнення вивченого за перший семестр у 7-му класі / О. Минюк // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2007. - № 9-10. - С. 46-48
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Методика--Урок--7 клас
Кл.слова (ненормовані):
робота в групах -- вікторина -- самоаналіз
Анотація: Узагальнити знання, уміння й навички, набуті впродовж 1 семестру; розвивати мовлення, мислення, пам'ять; виховувати інтерес до української літератури.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

2.


    Лукашенко, С.
    У пошуках дорогоцінних скарбів : урок-подорож сторінками роману Стівенсона "Острів скарбів" [Текст] / С. Лукашенко // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2009. - № 6. - С. 18-20.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література англійська--Персоналії
Кл.слова (ненормовані):
урок-подорож -- робота в групах -- тести за романом
Анотація: Урок зарубіжної літератури за романом "Острів скарбів" з використанням дитячих ілюстрацій до твору, проектора, комп'ютера, магнітофона. В додатку надаються тести за романом.


Дод.точки доступу:
Стівенсон, Роберт Льюїс (британ. письм. шотланд. походження ; 1850-1894) \про твір\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Котляренко, Н.
    Слово, звернене в майбутне... : система уроків розвитку творчого мислення (8 клас) [Текст] : ["Слово про похід Ігорів"] / Н. Котляренко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 9. - С. 10-23.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Методика--Урок
   Література українська--Давня

Кл.слова (ненормовані):
робота в групах -- дослідження -- творча бесіда -- схеми-опори
Анотація: Сучасні творчі методи навчання використовуються учителем для розкриття головних тем 4-х уроків, а саме: історичної основи "Слова про похід Ігорів", авторства та часу написання, стилістичних засобів та образів твору, а також їх ролі у розгортанні сюжету та розкритті центральної ідеї - патріотизму та заклику до єдності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Верготі, Л.
    Розумне перо : мультимедійний урок у 8 класі (2 години) [Текст] / Л. Верготі // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 12. - С. 19-24.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика--Синтаксис--Однорідні члени речення
   Українська мова--Методика--Урок

Кл.слова (ненормовані):
робота в парах -- робота в групах -- лінгвістичне спостереження -- гра " Хто швидше?" -- "Розумне перо" -- творча робота -- тести
Анотація: Розробка уроку за темою: "Узагальнювальне слово при однорідних членах. Розділові знаки в реченні з узагальнювальним словом при однорідних членах речення". Мета уроку - ознайомити учнів з правилами пунктуації при узагальнювальних словах, навчити визначати ці слова в реченнях, будувати з ними речення, розвивати уважність, кмітливість, виховувати любов до природи. Вчитель додає приклади інтерактивних таблиць для роботи з учнями на різних етапах уроку, а також тестові завдання на закріплення вивченого матеріалу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Чешуріна, Т.
    Збудуємо Україну - за "Кобзарем"! : комбінований урок із використанням інноваційних технологій у 9 класі : [вивчення твору Т. Шевченка "І мертвим, І живим..."] [Текст] / Т. Чешуріна // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 12. - С. 36-38.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Письменники--Персоналії--Україна, ХІХ ст.
   Українська література--Методика викладання

Кл.слова (ненормовані):
словникова робота -- проблемне запитання -- робота в групах -- самозаглиблення -- актуальність поетичного висновку -- метод ПРЕС
Анотація: Надано розробку уроку на тему "Вивчення твору Тараса Шевченка "І мертвим, і живим <...> моє дружнеє посланіє". Учні мають усвідомити глибину змісту шевченківського поетичного послання (роздуми про причини тяжкого життя поневоленого українського народу та про чинники створення української держави). Урок має на меті формувати вміння й навички аналізу поетичного твору, виховувати в учнів любов до України, велику повагу до Шевченка та його геніальної творчості.


Дод.точки доступу:
Шевченко, Тарас Григорович (1814-1861) \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

6.


    Максютіна, О.
    Розвиваючи учнівський інтелект : урок-літературознавче дослідження у 10 класі : [вивчення поезії Лесі Українки "Contra spem spero!"] [Текст] / О. Максютіна // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 12. - С. 39-44.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Нова--Персоналії
   Література українська--Методика--Урок

Кл.слова (ненормовані):
гра в асоціації -- експертиза -- робота в групах -- антитеза -- зв'язок (синтез) -- життєва концепція Лесі Українки
Анотація: Розробка уроку за темою: "Єдність особистого й громадського у поезії Лесі Українки "Contra spem spero!". Мета уроку - на основі аналізу жанрових та художніх особливостей вірша "Без надії сподіваюсь!" домогтися розуміння особливої ролі твору у поетичній спадщині Лесі Українки. За допомогою комп'ютерних засобів навчання, знань з історії, філософії, мистецтвознавства учні розкривають ідейний зміст вірша, а також вдосконалюють навики аргументації власної думки.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Григорчук, А.
    Сучасні методи та прийоми проведення занять з позакласного читання : 2-4 класи [Текст] / А. Григорчук, К. Уманець // Початкова школа. - 2010. - № 5. - С. 17-21. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика початкового навчання--Навчання читання
Кл.слова (ненормовані):
прийом "читання з передбаченням" -- прийом "мозкового штурму" -- прийом "круговий огляд" -- прийом "дискусійна шкала" -- дискусійна сітка Алвермана -- метод "бесіди з героями твору" -- робота в групах
Анотація: Йдеться про використання інноваційних технологій на заняттях з позакласного читання, що сприяє розвитку читацької самостійності та інтересу учнів до читання.


Дод.точки доступу:
Уманець, К.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Поляковська, Т.
    Навчатися для життя : з досвіду проведення "фонетичних" уроків у старших класах : [урок за темою "Вимова приголосних звуків і позначення їх на письмі. Уподіблення приголосних" ] [Текст] / Т. Поляковська // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2010. - № 6. - С. 28-32.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Методика--Фонетика
Кл.слова (ненормовані):
робота з текстом -- робота в групах -- свідомість, вірність, любов, материнство
Анотація: Розробка уроку за темою: "Вимова приголосних звуків і позначення їх на письмі. Уподіблення приголосних". Використовуючи сучасні навчальні технології та міжпредметні зв'язки (екологія), учитель має на меті закріпити знання про приголосні звуки, їх вимову й написання, розвивати логічне мислення та увагу, виховувати любов до природи.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Солодюк, Н.
    Особливості функціонування інтерактивних методів на уроках української мови в старших класах [Текст] / Н. Солодюк // Українська мова і література в школі. - 2010. - № 4. - С. 5-10. - Бібліогр.: 5 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
Інтерактивні методи навчання -- мікрофон -- ток-шоу -- робота в групах -- робота в парах
Анотація: Стаття розкриває особливості функціонування інтерактивних методів на уроках української мови в старших класах. Інтерактивна методика базується на діалогічному спілкуванні, яке сприяє взаємодії, спільному розв'язанню важливих для кожного учасника завдань. Увага приділяється таким інтерактивним методам, як мікрофон, ток-шоу, робота в групах,робота в парах.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

10.


    Зайчук, Л.
    Як залишитися собою? : Проблема знеособлення людини у суспільстві на уроці за оповіданням Володимира Дрозда "Білий кінь Шептало" у 8 класі [Текст] / Л. Зайчук // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2010. - № 9. - С. 41-43.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Методика--Урок
   Література українська--Новітня--Персоналії

Кл.слова (ненормовані):
технологія "Метод ПРЕС" -- тема твору, жанру -- характеристика образів героїв -- робота в групах
Анотація: Розробка уроку за твором В. Дрозда "Білий кінь Шептало". Урок має за мету удосконалення вмінь учнів визначати тему, ідею, проблеми художнього твору, характеризувати образ-персонаж, а також утвердження неповторності кожної особистості, виховання толерантності, здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе.


Дод.точки доступу:
Дрозд, В. \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)