Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ризики цифровізації<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Вінник, Оксана.
    Межі цифрової свободи: правовий аспект / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 36-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрове суспільство--Правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
ризики цифровізації -- цифрові права -- цифрові обов’язки -- зловживання цифровими можливостями -- вдосконалення правового регулювання
Анотація: Стаття присвячена проблемі меж використання цифрових можливостей у сучасних умовах стрімкого розвитку цифровізації з притаманними їй перевагами та ризиками. Глобальність цифрового світу зумовлює як національний, так і транснаціональний рівні встановлення правил та правових механізмів контролю за їх дотриманням. В Україні доцільно прийняти кодифікаційний акт, який би визначив ключові положення правового регулювання цифровізованих відносин та був орієнтиром у прийнятті спеціальних актів щодо стимулювання найбільш важливих для суспільства сфер цифрової економіки, правового режиму особливо важливих цифрових благ/ресурсів.


Знайти схожі

2.


    Вінник, Оксана.
    Загрози суспільному благополуччю: завдання права [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 176-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суспільні відносини--Глобальні проблеми--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
види загроз -- загрози природного характеру -- пандемії -- ризики цифровізації -- вдосконалення правового регулювання
Анотація: Стаття присвячена ролі права в умовах появи нових загроз суспільному благополуччю (зокрема, коронавірусної пандемії, ризиків цифровізації, глобального потепління тощо). За результатами аналізу фактичного стану суспільних відносин в зазначених умовах та їх правового регулювання виявляються пов’язані з цим проблеми, серед яких: збільшення кількості зловживань цифровими можливостями, ігнорування суспільних інтересів (щодо необхідності забезпечення здорового і безпечного середовища для членів суспільства в умовах коронавірусної пандемії, значної ймовірності природних та техногенних катастроф, зміни клімату внаслідок забруднення довкілля), посилення розшарування суспільства на багатих і бідних (в тому числі і в ракурсі цифрових можливостей), які самі по собі або в сукупності несуть значну загрозу для суспільного благополуччя. Це зумовлює необхідність адекватного державно-суспільного реагування, включаючи й правові аспекти.


Знайти схожі

3.


    Гончаренко, О.
    Етичні кодекси поведінки суб’єктів цифрової економіки: правовий аспект [Текст] / О. Гончаренко // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 4. - С. 72-84
Рубрики: Цивільне право
Кл.слова (ненормовані):
цифровізація -- ризики цифровізації -- цифрові права -- цифрові обов’язки
Анотація: Стаття присвячена проблемі меж використання цифрових можливостей у сучасних умовах стрімкого розвитку цифровізації з притаманними їй перевагами та ризиками.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)