Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ресурсний підхід<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Вовканич, С.
    Людський та інтелектуальний капітал в економіці знань [Текст] / С. Вовканич, Л. Семів // Вісник Національної академії наук України. - 2008. - № 3. - С. 13-23. - Бібліогр.: 19 назв.
Рубрики: Економіка знань--Україна
   Інноваційна діяльність--Інтелектуальний капітал

Кл.слова (ненормовані):
Безпосередні джерела -- Інтелектуально-інноваційний розвиток -- Рушійні сили -- Ресурсний підхід -- Людський капітал -- Інтелектуальний капітал -- Споживчий капітал -- Синергетичний підхід -- Інтегральний підхід -- Діяльнісний підхід -- Діяльно-інноваційний -- Одухотворенність -- Соціальна спадщина
Анотація: В статті визначено особливості інтелектуально-інноваційного розвитку з позицій ресурсного, синетичного, інтегрального та діяльницького підходів, показано відмінність понять людського та інтелектуального капіталу, де останній розглянуто в контексті багатьох інших важливих складників людського фактора, що впливають на формування економіки знань України.


Дод.точки доступу:
Семів, Л.

Знайти схожі

2.


    Залуцький, Іван.
    Перспективи застосування державного земельного кадастру для оцінювання виробничого потенціалу сільських територій [Текст] / Іван Залуцький, Христина Притула // Економіст. - 2015. - № 6. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території--Виробничий потенціал--Оцінка
   Державний земельний кадастр--Автоматизована система--Функції--Україна

Кл.слова (ненормовані):
соціально-економічний стан -- ресурсний підхід -- структура земельних угідь -- економічний ефект -- грошова оцінка земель -- офіційна інформаційна база
Анотація: Сформовано теоретичні засади виокремлення, ідентифікації та структуризації виробничого потенціалу сільської території на основі багатофункціональності земель за їх цільовим призначенням. Розкрито особливості становлення на європейських засадах сучасної системи Державного земельного кадастру як офіційної інформаційної бази, в якій багатофункціональність конкретної сільської території відображається структурою категорій земель та угідь відповідно до локалізованої в меж ах адміністративно-територіального утворення економічної діяльності. На основі застосування відомостей Державного земельного кадастру розроблено та апробовано алгоритм оцінювання виробничого потенціалу сільської території у сфері сільськогосподарської діяльності та порівняльної оцінки ефективності його використання в розрізі регіонів держави. Виявлено, що явними лідерами за рівнем використання виробничого потенціалу у сфері сільськогосподарської діяльності є області, які мають найнижчі його обсяги: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька та Тернопільська.


Дод.точки доступу:
Притула, Христина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)