Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=підхід до навчання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Новосьолова, Валентина
    Вивчення синтаксису у 8-9 класах на засадах комунікативно-діяльнісного підходу [Текст] / Валентина Новосьолова // Українська мова і література в школі. - 2015. - № 2. - С. 15-19. - Бібліогр.: 14 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика--Синтаксис
Кл.слова (ненормовані):
підхід до навчання -- комунікативно-діяльнісний підхід -- вивчення синтаксису й пунктуації -- функціонування ситаксичних конструкцій
Анотація: Статтю присвячено науковому обгрунтуванню сутності й змістового наповнення понять "підхід до навчання", комунікативно-діяльнісний підхід"; розгляду переваг комунікативно-діяльнісного підходу до навчання української мови, зокрема до вивчення синтаксису й пунктуації української мови у 8-9 класах. Автором зосереджено увагу на необхідності опанування учнями особливостей функціонування синтаксичних конструкцій у різних мовленнєвих ситуаціях, навчання синтаксису на рівні тексту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Голуб, Ніна
    Підходи до навчання української мови в основній школі [Текст] / Ніна Голуб // Українська мова і література в школі. - 2015. - № 3. - С. 2-10. - Бібліогр.: 15 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Процес навчання
Кл.слова (ненормовані):
особистісно-орієнтоване навчання -- підхід до навчання -- мотивація навчання української мови -- компетентнісний підхід -- діяльнісний підхід
Анотація: У статті проаналізовано суть поняття "підхід до навчання", визначено функції суб'єктів навчально-виховного процесу (учителя і учня). Виділено характерні ознаки особистісно орієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходів. Обгрунтовано доцільність визначення цих підходів як основних.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)