Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=промислове виробництво<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Пінчук, Ю. Б.
    Інвестиційно-інноваційні процеси і регіональна економіка [Текст] / Ю. Б. Пінчук // Економіка та держава. - 2005. - № 9. - С. 63-67
Рубрики: Регіональна економіка--ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ--УКРАЇНА
Кл.слова (ненормовані):
ПРИРОДНО-РЕСУРСНИЙ -- ПОТЕНЦІАЛ -- ПОЛТАВСЬКИЙ -- ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО
Анотація: Інноваційний процес набуває особливого значення для перехідних економік. Тому державна інноваційна політика повинна стати найважливішою підоймою діяльності, спрямованої на виведення економіки України з кризи. Особливу увагу автор статті звертає на регіональний розвиток промисловості.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Бицюра, Ю.
    Формування та розвиток відносин власності в Україні [Текст] / Ю. Бицюра // Географія та основи економіки в школі. - 2005. - № 5. - С. 7-9.
Рубрики: Економіка--Вивчення і викладання
Кл.слова (ненормовані):
форма власності -- промислове виробництво
Дескриптори: Економіка. економічні науки, вивчення і викладання
Анотація: Пропонується розробка теми "Формування та розвиток відносин власності в Україні" з запитаннями і відповідями

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Ювілей професоав М. А. Козоріз [Текст] // Регіональна економіка. - 2011. - № 1. - С. 159-160 : фото
Рубрики: Економісти України, 20-21 ст.
   Фінансово-кредитні відносини--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Підприємництво -- Ювілеї -- Промислове виробництво
Анотація: Висвітлено життєвих шлях та поздоровлення з нагоди ювілею Марії Андріївни Козоріз, доктора економічних наук, професора, завідувача відділу проблем розвитку фінансово-кредитних відносин в регіоні Інституту регіональних досліджень НАН України.


Дод.точки доступу:
Козоріз, Марія Андріївна \о ней\

Знайти схожі

4.


    Шовкун, І. А.
    Фінансовий потенціал технологічного відтворення у переробній промисловості в регіонах України [Текст] / І. А. Шовкун // Економіка України. - 2013. - № 3. - С. 27-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переробна промисловість--Технологічне відтворення--Фінансовий потенціал--Україна
Кл.слова (ненормовані):
промислове виробництво -- технологічна структура -- кластерний аналіз
Анотація: Розкрито сутність фінансового потенціалу технологічного відтворення. Визначено систему кількісних і якісних параметрів цього потенціалу. З використанням методів кластерного аналізу оцінено характеристики фінансового потенціалу технологічних секторів переробної промисловості у регіонах країни. Виявлено суперечності відтворювального процесу, який відбувається у звужених масштабах навіть за наявності достатнього фінансового потенціалу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Мармуль, Л. О.
    Основні проблеми ефективного функціонування харчової промисловості України [Текст] : рецензия / Л. О. Мармуль // Економіка АПК. - 2014. - № 10. - С. 128-131
Рец. на кн. : Дейнеко Л.В. Харчова промисловість України: ефективність використання виробничих ресурсів і кадрового потенціалу / Л. В. Дейнеко ; Е. І. Шелудько ; НАН України, ДУ "Ін-т екон. та прогноз. НАН України". - К., 2013. - 120 с.

Рубрики: Харчова промисловість України--Проблеми зростання
   Харчова промисловість України--Інноваційна діяльність

   Харчова промисловість--Кадри

Кл.слова (ненормовані):
конкурентоспроможність -- внутрішній ринок -- промислове виробництво
Анотація: Проаналізовано ефективність функціонування харчової промисловості як триєдиного комплексу виробничої, інноваційної та кадрової її складових. Висвітлено особливості, тенденції, закономірності та структурно-динамічні зрушення у розвитку харчової промисловості України.


Знайти схожі

6.


    Григорьева, Светлана.
    Научные основы анализа структурной политики [Текст] / Светлана Григорьева // Економіст. - 2015. - № 3. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна політика--Галузева структура
   Економіка України--Структурна політика

Кл.слова (ненормовані):
диверсифікація економіки -- інституціональна структура -- неоіндустріальна інтеграція -- промислове виробництво -- структурні зрушення -- машинобудування -- металургія
Анотація: Аналізуються теоретичні основи наукового дослідження взаємозв'язку галузевих (технологічних) та інституційних аспектів структурної політики в Україні. Обґрунтовується конценпція модернізації металургії та машинобудування. Ця концепція розглядає модернізацію металургії та машинобудування як єдиний інституційний та технологічний комплекс.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Куян, Наталія.
    Вітчизняні породи свиней: чи потрібні вони промисловому виробництву [Текст] / Наталія Куян // Ефективне тваринництво. - 2015. - № 6. - С. 6-7
Рубрики: Свинарство--Селекція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
породи свиней -- породоутворення -- промислове виробництво
Анотація: Щорічно в кінці літа академік НААН України Валентин Рибалко запрошує фахівців – свинологів до розмови та обговорення питань породоутворення у свинарстві, а саме щодо вітчизняної породи – червоної білопоясої.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Дейнеко, Л. В.
    Торгівля України з країнами Митного союзу: сучасні тенденції та ризики для вітчизняного промислового виробництва [Текст] / Л. В. Дейнеко, І. А. Шовкун, П. М. Купчак // Економіка України. - 2015. - № 8. - С. 74-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішня торгівля--Україна--Росія--Білорусь -- Казахстан
Кл.слова (ненормовані):
торгові відносини -- торгова війна -- поділ праці -- промислове виробництво
Анотація: Розглянуто торгові відносини між Україною та країнами Митного союзу (далі – МС). Виявлено сучасні тенденції до прискореного скорочення обсягів її взаємної торгівлі з країнами МС, вимушеного розірвання виробничих коопераційних зв’язків, економічної дезінтеграції. Визначено нинішній характер торгових відносин з РФ, який має всі ознаки торгової війни. Показано, що велика залежність українського експорту від ринків збуту у країнах МС посилює уразливість національної економіки до заходів зовнішнього тиску і слугує джерелом ризиків для вітчизняної промисловості. Подано пропозиції щодо диверсифікації експорту та переорієнтації напряміків збуту продукції.


Дод.точки доступу:
Шовкун, І. А.; Купчак, П. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Трапезникова, О. В.
    Імідж міста як стратегічний ресурс розвитку рідного краю [Текст] : на прикладі м. Каховка / О. В. Трапезникова // Географія та економіка в рідній школі. - 2020. - № 4. - С. 13-16. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економічна географія--Херсонська область--м. Каховка
Кл.слова (ненормовані):
імідж міста -- внутрішній імідж -- зовнішній імідж -- промислове виробництво
Анотація: У статті йдеться про імідж міста (на прикладі міста Каховка), що є важливим чинником його стратегічного розвитку. Адже від нього суттєво залежить рішення туриста про доцільність відвідування міста, інвестора - про обґрунтованість інвестування в місто, політиків - про необхідність врахування інтересів міста на загальнодержавному рівні тощо.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

10.


    Брей, Володимир Вікторович.
    Нова вітчизняна HPPOа технологія виробництва пропіленоксиду [Текст] / Володимир Вікторович Брей, Ігор Валентинович Щуцький, Іван Михайлович Підсадюк // Вісник Національної академії наук України. - 2022. - № 1. - С. 63-68 : рис.
Рубрики: Хімічна технологія--Полімерні матеріали
Кл.слова (ненормовані):
пропіленоксид -- промислове виробництво -- НРРОа технологія -- каталізатор ТIS-1
Анотація: У статті наведено короткий опис етапів розроблення нової НРРОа технології одержання пропіленоксиду з пропілену та пероксиду водню - від лабораторного реактора до пілотної установки потужністю 2 тис. т/рік. Суть нової технології полягає в заміні токсичного метанолу як розчинника в реакції епоксидування пропілену на доступний ацетонітрил, використанні запропонованого каталізатора ТIS-1, триреакторного блока з роздільною подачею пероксиду водню, абсорбера для насичення азеотропного ацетонітрилу пропіленом, застосуванні моноетаноламіну замість токсичного гідразингідрату для глибокого очищення товарного пропіленоксиду. На основі розробленої НРРОа технології ТОВ «Карпатнафтохім» має намір організувати виробництво пропіленоксиду потужністю 130 тис. т/рiк.


Дод.точки доступу:
Щуцький, Ігор Валентинович; Підсадюк, Іван Михайлович

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)