Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=пробація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Дрьомін, В.
    Пробація: зарубіжний досвід обмеження тюремної популяція [Текст] / В.Дрьомін // Право України. - 2000. - N 12. - С. 120-123
Рубрики: Покарання--Позбавлення волі--Альтернативні покарання--Пробація


Знайти схожі

2.


    Телефанко, Богдан.
    Пробація як захід кримінально-правового впливу на рецидивну злочинність [Текст] / Богдан Телефанко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 295-298. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рецидивізм--Пробація
Кл.слова (ненормовані):
досудова доповідь -- засуджений -- покарання
Анотація: Стаття присвячена одному з таких заходів кримінально-правового впливу на злочинців, як пробація. На пробацію покладаються великі сподівання, тому що її пов’язують із гуманізацією кримінального законодавства, диференціацією відповідальності залежно від тяжкості вчинених злочинів, особистості злочинця і, як наслідок, запобіганням рецидивній злочинності й зменшенням рецидивної злочинності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Єфремова, Олена.
    Концептуальні засади пробаційної діяльності в деяких європейських країнах / Олена Єфремова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 3. - С. 228-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні покарання--Пробація
Кл.слова (ненормовані):
досудова пробація -- зміст пробації -- соціальний нагляд -- злочинці
Анотація: У статті схарактеризовано концептуальні засади пробації в європейських країнах. Ними є досудова пробація з підготовкою досудової доповіді як: форми досудової допомоги обвинуваченому та стимулу до самовиправлення; функції інформування суду з метою об’єктивного й обґрунтованого прийняття судового рішення у кримінальному провадженні; функції гуманного поміркованого з точки зору застосування державного примусу аналога кримінального покарання. Визначено основне завдання пробації – допомогти злочинцеві повернутися до нормального життя в суспільстві. Обґрунтовано, що досудова пробація за кордоном виконує різні соціальні, правоохоронні, судові і кримінально-виконавчі функції щодо злочинців, які скоїли нетяжкі злочини, та тих, що не мають кримінального досвіду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бараш, Євген.
    Концептуальні засади реформування державної кримінально-виконавчої служби України та пробації [Текст] / Євген Бараш // Право України. - 2019. - № 7. - С. 14-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державна кримінально-виконавча служба--Реформування--Пробація--Україна
Анотація: У статті надано наукове дослідження з подальшим наочним обгрунтуванням основних необхідних заходів для продовження реформування, вдосконалення та розвитку Державної кримінально-виконавчої служби України та пробації відповідно до вимог суспільства, світових стандартів і сучасних тенденцій.


Знайти схожі

5.


    Рудницьких, Марина.
    Проблемні аспекти реалізації заходів пенітенціарної пробації в Україні [Текст] / Марина Рудницьких // Право України. - 2019. - № 7. - С. 163-175. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Пенітенціарна пробація--Засуджені--Соціальна адаптація--Україна
Анотація: Стаття надає огляд та аналіз сучасного стану запровадження пенітенціарної пробації, а також викладення авторського бачення перспектив її розвитку в Україні.


Знайти схожі

6.


    Янчук, О. Б.
    Становлення та розвиток пробації в Україні: сучасний стан і перспективи. [Текст] / О. Б. Янчук // Юридична Україна. - 2019. - № 9. - С. 15-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-правові санкції--Альтернативні види покарань--Пробація--Становлення і розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
видова диференціація -- досудова пробація -- звільнення від покарань -- наглядова пробація -- пенітенціарна пробація -- пом'якшення покарання
Анотація: Визначено основну мету пробації та докладно охарактеризовано основні на прями її діяльності, наведено правові принципи, нормативно-правові акти та рекомендації, на які спираються уповноважені органи з питань пробації в процесі реалізації своїх функцій і завдань, окреслено територіальну структуру. Окремо розкрито проблемні аспекти діяльності, проаналізовано існуючі прогалини в законодавстві й запропоновано шляхи їх подолання, надано перелік нормативно-правових актів, щодо яких Центр пробації ініціював внесення відповідних змін. Також проаналізовано конкретні показники, що свідчать про ефективність системи пробації загалом, та відзначено необхідність розширення її функцій та повноважень відповідно до європейської практики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Лисодєд, О. В.
    Служба пробаціїї Латвії: правові засади діяльності [Текст] / О. В. Лисодєд // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 273-279. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Служби пробації--Правові засади діяльності--Латвія
   Засуджені--Позбавлення волі--Пробація

Кл.слова (ненормовані):
клієнт пробації -- звіт про оцінку клієнта пробації -- програми пробації -- виконання примусових робіт -- виконання громадських робіт -- нагляд пробації -- електронний нагляд за засудженими
Анотація: У статті наводиться досвід становлення служби пробації у Латвії у 90-х рр. ХХ ст. – на початку ХХІ ст.; аналізуються структура Державної служби пробації Латвії та механізм реалізації її основних функцій відповідно до Закону Латвії від 18 грудня 2003 р. «Про Державну службу пробації»; розглядаються питання електронного нагляду за засудженими, умовнодостроково звільненими від відбування покарання, основні права посадових осіб і працівників Державної служби пробації Латвії та обов’язки засуджених, які знаходяться під наглядом цієї служби, у тому числі й додаткові обов’язки засуджених, щодо яких здійснюється електронний нагляд; діяльність Консультативної ради при Державній службі пробації Латвії та територіальних консультативних рад.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Дмитришина, Тетяна.
    Проблеми вдосконалення інституту покарання неповнолітніх на сучасному етапі [Текст] / Тетяна Дмитришина // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 207-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ювенальна юстиція--Кримінальна відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ювенальне кримінальне право -- покарання -- пробація -- Кримінальний кодекс України
Анотація: Статтю присвячено актуальним проблемам удосконалення інституту покарання неповнолітніх на сучасному етапі формування ювенального кримінального права в Україні. Визначено основні напрями впровадження кримінальної юстиції та здійснено аналіз нормативно-правової бази ювенального кримінального права. Розглянуто інститут покарання неповнолітніх як важливий елемент сучасного ювенального кримінального права та окреслено основні проблеми його функціонування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Дмитришина, Тетяна.
    Ювенальна юстиція: міжнародний досвід та перспективи його впровадження в Україні [Текст] / Тетяна Дмитришина // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 210-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ювенальна юстиція--Міжнародний досвід--Перспективи запровадження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
неповнолітні -- покарання -- пробація -- превенція -- відновне правосуддя
Анотація: Автором розглянуто основні сучасні тенденції розвитку ювенальної юстиції в таких країнах, як США, Великобританія, Нідерланди, Італія, Франція та Японія. На прикладі цих країн розглянуто розвиток прогресивних напрямів ювенальної юстиції – системи превенції, пробації, відновного правосуддя тощо. Досліджено результати функціонування профілактичних та реабілітаційних програм для неповнолітніх правопорушників та перспективи впровадження подібних програм в Україні. Акцентовано увагу на тому, що активне залучення сім’ї, школи та громади є важливим елементом системи ювенальної юстиції у сучасному світі.


Знайти схожі

10.


    Басенко, Руслан.
    Інституціювання пробації в контексті гуманістичного та євроінтеграційного потенціалу правової системи України [Текст] / Руслан Басенко, Геннадій Аванесян, Володимир Коваленко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 203-208. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-правові санкції--Пробація--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ресоціалізація -- система юстиції -- правопорушення -- законодавство -- гуманізм -- демократія
Анотація: Статтю присвячено висвітленню теоретичних і практичних аспектів розвитку інституту пробації у вітчизняному та європейському правовому та соціокультурному просторі. Пробацію осмислено як сукупність наглядових і коригуючо-виховних заходів, що застосовуються до засуджених та не пов’язані з позбавленням волі. Звернено увагу на те, що запровадження інституту пробації є не лише реалізацією ідей гуманізму та увагою до людської гідності, але й дієвим механізмом посутньої трансформації усього силового блоку держави, його поступової переорієнтації з пріоритету покарання на критерії корекції та ресоціалізації злочинців.


Дод.точки доступу:
Аванесян, Геннадій; Коваленко, Володимир

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)