Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=право на інформацію<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Чанишева, Галина Іванівна.
    Реалізація права на інформацію в індивідуальних трудових правовідносинах [Текст] / Г. І. Чанишева, Р. І. Чанишев // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 187-194. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Трудовий договір--Трудовий кодекс--Україна
Кл.слова (ненормовані):
право на інформацію -- працівник -- роботодавець
Анотація: Досліджується механізм реалізації права на інформацію в індивідуальних трудових правовідносинах.


Дод.точки доступу:
Чанишев, Рашид Ібрагімович

Знайти схожі

2.


    Діодріца, Ігор.
    Класифікація інформаційних прав і свобод людини та громадянина [Текст] / Ігор Діодріца // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 7. - С. 116-122. - Бібліогр. 26 назв
Рубрики: Права людини--Інформаційні права і свободи--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
інформаційне право -- електронна петиція -- право на інформацію -- право на доступ до інформації
Анотація: Проаналізовано поняття інформаційних прав і свобод людини і громадянина та акцентовано увагу на тому, що не слід ототожнювати поняття «інформаційні права» та «право на інформацію». Здійснено аналіз доктрини в даній сфері. Аргументовано положення про те, що загалом інформаційні права і свободи людини і громадянина не можна однозначно віднести до одного чи іншого виду. Класифікація інформаційних прав і свобод людини та громадянина може здійснюватися за різноманітними критеріями та не є усталеною, оскільки вони є невичерпними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Москаленко, Катерина.
    Право осіб, народжених із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, на інформацію про своє генетичне походження [Текст] / Катерина Москаленко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 1. - С. 27-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Репродуктивні технології--Права людини--Захист
Кл.слова (ненормовані):
допоміжні репродуктивні технології -- донорство статевих клітин -- право на інформацію -- Європейський суд з прав людини
Анотація: Стаття присвячена аналізу положень міжнародних конвенцій та актів іноземного законодавства, рішень Європейського суду з прав людини щодо права осіб, зачатих у результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, на інформацію про своє генетичне походження; формуванню пропозицій, спрямованих на вдосконалення цивільного законодавства в зазначеній галузі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Вінник, О. М.
    Правове регулювання корпоративних відносин в умовах громадянського суспільства та цифровізації [Текст] / О. М. Вінник // Юридична Україна. - 2018. - № 3/4. - С. 90-99. - Бібліогр. 42 назви
Рубрики: Корпоративне право--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
громадянське суспільство -- корпоративні відносини -- корпоративний договір -- право на інформацію -- інформаційне суспільство -- договір між акціонерами
Анотація: Стаття присвячена сучасним проблемам правового регулювання корпоративних відносин, зумовлених розвитком інститутів громадянського суспільства та цифрових технологій, що викликали появу цифрових інформаційних прав. В корпоративному законодавстві України відображаються (проте повільно і непослідовно) можливості учасників корпоративних відносин (включно з потенційними) і суспільства щодо поінформованості про діяльність товариства, його крупних учасників, афілійованих осіб з питань реалізації їхніх корпоративних прав і впливу на товариство, а також застосування інформаційно-комунікаційних/цифрових технологій при висвітленні діяльності товариства, щодо підготовки до загальних зборів та їх проведення, випуску акцій в без документарній формі. Пропонуються шляхи вдосконалення правового регулювання корпоративних відносин з метою урахування інформаційних потреб господарських товариств, пересічних їх учасників, суспільства в цілому з метою забезпечення соціального спрямування економіки та її цифровізації згідно зі схваленою Урядом України Концепцією розвитку цифрової економіки та суспільства. Акцентується увага на необхідності урахування тенденції корпоративно-правового регулювання в Євросоюзі, включно з проблемами кодифікації корпоративного законодавства та цифровізації корпоративних відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кучерявенко, Вікторія.
    Юридичний зміст категорії «недостовірна інформація» [Текст] / Вікторія Кучерявенко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 29-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- право на інформацію
Анотація: Стаття присвячена аналізу змісту категорії «недостовірна інформація». Проаналізовано доктринальні погляди стосовно достовірності як загальної властивості інформації, факторів, що впливають на формування недостовірної інформації. Здійснено аналіз наявних у науковій літературі, в судовій практиці поглядів щодо категорії «недостовірна інформація». На основі проведеного дослідження визначено зміст категорії «недостовірна інформація».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Івановська, Алла Миколаївна.
    Право на інформацію про діяльність органів публічної влади: окремі теоретико-правові аспекти [Текст] / А. М. Івановська, О. О. Галус, І. В. Рижук // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 8. - С. 9-14. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Публічна влада--Інформація--Діяльність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інформація -- право на інформацію -- органи публічної влади -- реалізація права на інформацію -- діяльність органів публічної влади
Анотація: Виявлено, що право на інформацію про діяльність органів публічної влади пов’язане із більш загальним конституційним правом кожного вільно збирати, зберігати й поширювати інформацію будь-яким законним способом. Важливою гарантією, яка забезпечує реалізацію права громадян на інформацію про діяльність органів публічної влади є принцип транспарентності, визначальними ознаками якого є такі поняття, як прозорість, відкритість, гласність, публічність, підзвітність. Зроблено висновок, що забезпечення реалізації права на інформацію про діяльність публічної влади покладається саме на органи публічної влади, які зобов’язані забезпечити належний доступ до повної та об’єктивної інформації про свою діяльність.


Дод.точки доступу:
Галус, Олена Олександрівна; Рижук, Ірина Володимирівна

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)