Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=право на житло<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Рябчук, А. М.
    Незадовільні житлові умови як наслідок комерціалізації ринку житла у пострадянській Україні [Текст] / А. М. Рябчук // Економіка України. - 2014. - № 8. - С. 88-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житловий фонд--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ринок житла -- право на житло -- житлові умови -- комерціалізація -- приватизація -- пострадянські суспільно-економічні відносини -- приватизація -- доступність житла
Анотація: Розглянуто основні структурні чинники вимушеного проживання частини населення України в незадовільних житлових умовах за переходу до ринкової економіки: приватизація житлового фонду, зростання цін на нерухомість, кримінальні афери, спрямовані на позбавлення житла соціально уразливих категорій, скорочення будівництва соціального житла.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Аврамова, Ольга.
    Правова природа та система житлових прав [Текст] / Ольга Аврамова // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 7. - С. 3-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлове право--Система права
Кл.слова (ненормовані):
право на житло -- цивільне право -- розпорядження -- мета -- межі -- зміст -- користування -- безпечне проживання -- доступність
Анотація: У статті аналізується правова природа житлових прав і пропонується їх класифікація, обґрунтовується позиція стосовно самостійності житлових прав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Влад, Сергій.
    Неконституційність Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» [Текст] / Сергій Влад, Олена Хрущ // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 130-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Домашнє насильство--Запобігання--Законодавче регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
терміновий заборонний припис -- право на житло -- обмежувальний припис -- права та свободи -- особисті дані -- конфіденційна інформація -- реєстр
Анотація: З прийняттям Верховною Радою України 7 грудня 2017 року Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» проблема домашнього насильства належить до найбільш обговорюваних та актуальних. Законодавець не тільки втрутився в сімейні відносини, які захищені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та Конституцією України, але й прирівняв такі поняття, як «конфлікт» і «насильство», зробивши їх рівнозначними та забувши, що «сімейні конфлікти» повинні вирішуватися сім’єю. У статті проведено порівняльний аналіз ст. 25 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» з чинними нормами ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ст. 13 Загальної декларації прав людини, ст. 41, 47, 64 Конституції України, ст. 29, 310, 311 ЦК України, ст. 150, 151 Житлового кодексу України, в результаті якого виявлено можливості зловживання ст. 25 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», що призведе до порушення охоронюваних Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Загальною декларацією прав людини, Конституцією України прав на житло та приватну власність, що є неприпустимим у ХХІ сторіччі.


Дод.точки доступу:
Хрущ, Олена
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)