Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=правові позиції<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Озерський, Ігор Володимирович.
    Правові позиції ЄСПЛ у контексті психологічного опосередкування права [Текст] / Ігор Володимирович Озерський // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 12. - С. 23-26. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Європейська конвенція з прав людини--Юридична психологія
Кл.слова (ненормовані):
Європейський суд з прав людини -- Європейська конвенція з прав людини -- правові позиції -- судові рішення -- психологічна недоторканість -- спеціаліст-психолог
Анотація: У представленій роботі досліджено теоретико-методологічні питання використання та застосування прикладних положень юридичної психології у площині роботи ЄСПЛ (далі - Суд). Відображений авторський підхід до аналізу окремих рішень ЄСПЛ з позицій оцінки Судом висновків судово-психологічних експертиз та письмових роз’яснень спеціалістів-психологів. У контексті означеного проаналізовано деякі положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 р. з використанням можливостей психологічної науки та практики.


Знайти схожі

2.


    Бігунець, І. М.
    Використання у вітчизняній кримінально-процесуальній практиці міжнародного досвіду реалізації повноважень захисника щодо витребування та отримання речей та документів [Текст] / І. М. Бігунець // Юридична Україна. - 2019. - № 10. - С. 21-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Захисники--Реалізація повноважень
Кл.слова (ненормовані):
адвокатура -- демократичне правосуддя -- зарубіжний досвід -- позиція сторон -- правові позиції -- переваги захисту
Анотація: Використання міжнародного досвіду реалізації повноважень захисника як суб’єкта доказування у досудовому розслідуванні щодо витребування та отримання речей та документів є важливим та актуальним для української науки кримінального процесу зокрема та для кримінально-процесуальної практики в цілому. У зв’язку з цим розглянуті питання, які прямо чи опосередковано стосуються дослідження про місце та роль адвоката-захисника у міжнародній науково-правовій теорії та кримінально-процесуальній практиці, а також можливості та актуальності використання світового досвіду для України з метою вирішення існуючих проблемних ситуацій, з якими адвокатам доводиться стикатися при реалізації, своїх повноважень у кримінальному процесі, а також оптимізації та удосконаленні їх професійної діяльності у взаємодії з іншими учасниками кримінального процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)