Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=пошукова робота<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Бичковська, О.
    Мала академія наук. Крок до успіху [Текст] / О. Бичковська // Географія та основи економіки в школі. - 2006. - № 6. - С. 35-36.
Рубрики: Педагогіка--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
пошукова робота -- дослідницька робота
Анотація: Мала академія наук (МАН) - це об'єднання учнів різного типу навчальних закладів, що покликана забезпечувати творчий, духовний, інтелектуальний розвиток особистості, сприяти виявленню здібностей, обдарувань шляхом залучення до пошукової, дослідницької роботи

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

2.


    Дешко, Т.
    Через красу рідної природи - до краси української мови : урок-пошук у 8 класі [Текст] / Т. Дешко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 12. - С. 14-18.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика--Синтаксис--Звертання
   Українська мова--Методика--Урок

Кл.слова (ненормовані):
удосконалення знань та вмінь учнів -- пошукова робота -- пошуково-вибіркова робота -- пошук-моделювання -- творча робота в групах -- "мистецька вітальня" -- бесіда-узагальнення
Анотація: Конспект уроку на тему: "Краса природи на уроках української мови. Осінь. Звертання. Розділові знаки при звертанні." Урок має за мету поглибити і систематизувати вивчене з мовної теми, розвивати зв'язне мовлення, творчу уяву учнів, формувати вміння висловлювати свої думки, а також виховувати любов до рідної природи як джерела творчого натхнення.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Сергієнко, Ю.
    Якщо ти знаєш... : Узагальнення і систематизація знань за розділом "Односкладні речення" : [урок у 8 класі] [Текст] / Юлія Сергієнко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2011. - № 6. - С. 17-23.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Урок
   Українська мова--Синтаксис--Односкладне речення--Методика

Кл.слова (ненормовані):
робота в парах -- бесіда -- дослідження -- пошукова робота -- творче моделювання -- лінгвістична гра -- кодовий тест
Анотація: Подано розробку уроку за темою: "Односкладні речення". Мета заняття - підсумувати і структурувати вивчений теоретичний матеріал шляхом виконання відповідних вправ, розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, удосконалювати мисленнєві дії учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Заводянна, О.
    Числівник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль : урок української мови : 6 клас [Текст] / Олена Заводянна // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 6. - С. 26-27. - Бібліогр.: 4 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Морфологія--Числівник--Методика
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
числівник як частина мови -- групи й розряди числівників -- мовні ігри -- диктант -- пошукова робота
Анотація: Запропоновано конспект уроку за вищевказаною темою, мета якого - дати поняття про числівник як частину мови, за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу і сучасних методів навчання розвивати творчі здібності учнів та виховувати любов до природи.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Благовісна, Л.
    Торкнутися живої історії [Текст] : [історія гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини м. Києва] / Лариса Благовісна // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2012. - № 3. - С. 71-73 : ілюстр.
Рубрики: Гімназія № 191 ім. П. Г. Тичини--Історія--Україна--Київ
Кл.слова (ненормовані):
музей гімназії -- традиції -- пошукова робота
Анотація: Автор знайомить з історією та розвитком гімназії, музею історії навчального закладу, різними видами пошукової роботи, традиціями, які формувалися від перших днів функціонування закладу і продовжуються сьогодні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Хіврич, С.
    Розвиток мислення і мовлення учнів у процесі вивчення шкільного курсу української мови [Текст] / Світлана Хіврич // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 10. - С. 24-33. - Бібліогр.: 12 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
   Українська мова--Розвиток мовлення

Кл.слова (ненормовані):
формування мовної особистості -- проблемні завдання -- повідомлення на лінгвістичну тему -- робота з текстом -- евристичні бесіди -- метод "прес" -- робота в парах -- метод ігор -- пошукова робота -- робота за картками -- творчі роботи
Анотація: У статті викладено методику розвитку мислення і мовлення школярів у процесі викладання української мови. Запропоновано систему мовних і мовленнєвих завдань, які сприятимуть розвитку в учнів логічного мислення, а також свідомому засвоєнню матеріалу, коли учні на основі власних спостережень формулюють правила як певні закони й закономірності, властиві українській мові.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Голован, В. В.
    Полюбити рідний край можна тільки пізнавши його [Текст] / В. В. Голован // Географія та економіка в сучасній школі. - 2013. - № 5. - С. 46-47.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Краєзнавство--України--Сіверщина
Кл.слова (ненормовані):
туристично-краєзнавча робота -- екскурсії -- спортивні походи -- експедиції -- екологічні табори -- пошукова робота
Анотація: У статті йдеться про Сіверщину - край чарівних ландшафтів та історії, сповненої легенд. До цього регіону входять міста Конотоп, Глухів, Кролевець, Путівль, Шостка, Новгород-Сіверський, Бахмач. Використання рідної природи у виховному процесі дуже важливе, це неодноразово наголошувалось у працях педагогів, зокрема К. Д. Ушинського.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Хроменко, І.
    Комбінований тип аналізу художнього твору [Текст] : заняття № 4 / Ірина Хроменко // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2013. - № 7/8. - С. 28-35.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Зарубіжна література--Методи навчання
   Зарубіжна література--Урок

   Літературознавство--Аналіз художнього твору

Кл.слова (ненормовані):
технологія проблемного навчання -- проблемно-тематичний аналіз -- пообразний аналіз -- пошукова робота -- Ф. Кафка (2 уроки)
Анотація: У статті розглянуто такий вид аналізу художнього твору, як комбінований. Четверте заняття з тренінгу для учителів-словесників містить методику даного виду аналізу на прикладах двох уроків за твором Ф. Кафки "Перевтілення".


Дод.точки доступу:
Кафка, Франц (австр. німецькомов. письм. ; 1883-1924) \про нього\; Гомер (легендарний давньогрецький поет, який вважається автором «Іліади» та «Одіссеї» ; VІІІ ст. до н.е.) \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Петрова, Г.
    Літопис школи / Г. Петрова // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2014. - № 2. - С. 52
Рубрики: Виховання--Національно-патріотичне
Кл.слова (ненормовані):
патріотичне виховання -- пошукова робота
Анотація: Автор ділиться досвідом проведення пошукової роботи учнів з відродження історії своєї школи як одного з напрямів патріотичного виховання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Бабух, Надія.
    Особливості використання методів та форм на заняттях літератури рідного краю : на прикладі творчості Домки Ботушанської [Текст] / Надія Бабух, Інна Георгіце, Наталія Михайловська-Вільда // Українська мова і література в школах України. - 2020. - № 6. - С. 53-54.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
вивчення творчості Д. Ботушанської -- пошукова робота -- літературознавчі студії -- художнє читання поезії -- літературний вечір


Дод.точки доступу:
Георгіце, Інна; Михайловська-Вільда, Наталія
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)