Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=посадова особа<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Хаврук, Володимир Олександрович.
    Структура адміністративно-правового статусу державної служби експортного контролю України [Текст] / В. О. Хаврук // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 179-185. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Державна служба--Зовнішня торгівля--Україна
   Адміністративне право

Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правовий статус -- відповідальність -- діяльність -- посадова особа
Анотація: Розглядається структура адміністративно-правового статусу державної служби експортного контролю України.


Знайти схожі

2.


    Малиновська, Карина Андріївна.
    Обов’язки керівника щодо безпечних і належних умов праці [Текст] / К. А. Малиновська // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 225-232. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Охорона праці--Трудове право
Кл.слова (ненормовані):
безпечні і належні умови праці -- посадова особа -- охорона праці
Анотація: Встановлено, що право на належні безпечні та здорові умови праці є соціальним, оскільки в тій чи іншій мірі стосується більшості членів суспільства та гарантується державою


Знайти схожі

3.


    Петков, С.
    Наукові підходи до визначення адміністративної відповідальності у сфері державного управління [Текст] / С. Петков // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 4. - С. 133-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне управління--Адміністративна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
делікт -- посадова особа
Анотація: У статті розглядаються основні підходи до розуміння адміністративної відповідальності чинників. Наголошується на зв’язку адміністративної відповідальності саме з проступками, що вчиняють посадові особи при здійсненні своїх повноважень. Доводиться недоцільність виділення позитивної адміністративної відповідальності як такої, що не відповідає основам теорії юридичної відповідальності.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Спора, Ганна.
    Проблемні питання законодавчого визначення суб'єктів відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення [Текст] / Ганна Спора // Вісник прокуратури. - 2016. - № 8. - С. 62-65
Рубрики: Антикорупційне законодавство--Суб'єкти відповідальності--Визначення
Кл.слова (ненормовані):
адміністративне корупційне правопорушення -- посадова особа -- юридична особа приватного права -- юридична особа публічного права
Анотація: Розглянуто визначення суб'єктів відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП, відповідно до Закону України "Про запобігання корупції". На підставі вивчення зазначеного Закону зроблено висновок, що в нове антикорупційне законодавство необхідно внести такі питання, як "посадова особа", "юридична особа приватного права" та "юридична особа публічного права", що дасть змогу чітко визначити суб'єктів відповідальності та унеможливить вільне тлумачення норм права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Левада, Олена Валеріївна
    Правові обмеження як засоби попередження зловживання правом (теоретико-правовий аспект) [Текст] / Олена Валеріївна Левада // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 1. - С. 192-200. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право України--Правові обмеження
Кл.слова (ненормовані):
посадова особа -- державно-владні повноваження -- заборона -- протиправніа діяльність
Анотація: З позицій загальнотеоретичного аналізу розкрито сутність правових обмежень як специфічних засобів попередження такого негативного явища, як зловживання правом. Наведено класифікацію правових обмежень, а також розкрито основні функціональні характеристики правових обмежень.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Жорнокуй, Валентина.
    Розумність та добросовісність: світова практика застосування щодо відповідальності членів органів акціонерного товариства за його борги [Текст] / Валентина Жорнокуй // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 24-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Відповідальність учасників--Світова практика
Кл.слова (ненормовані):
добросовісність -- розумність -- фідуціарні обов’язки -- посадова особа
Анотація: Стаття присвячена аналізу положень законодавства і правової доктрини України та інших країн щодо розуміння сутності категорій «розумність» та «добросовісність» у контексті можливості притягнення посадових осіб акціонерного товариства до відповідальності за його боргами. Зазначено, що в різних державах відповідний категоріальний апарат не лише має відмінну назву, але й відрізняється за смисловим навантаженням та розумінням у процесі правозастосування. Незважаючи на те, що органи акціонерних товариств не є суб’єктами правових відносин, законодавство багатьох країн передбачає можливість притягнення до відповідальності їх посадових осіб за борги юридичної особи. Категорії «розумність» і «добросовісність» у діях посадових осіб АТ мають оціночний характер. При цьому жодне із законодавств аналізованих країн не містить їх тлумачення, що створює додаткові складності в можливості доведення вини таких посадових осіб та покладення на них відповідальності за боргами АТ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Боровик, Андрій.
    Корупційні практики та методи їх подолання у державах Європи [Текст] / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 229-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Шляхи подолання--Історико-правовий аналіз--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційні заходи -- посадова особа -- державна влада -- кваліфікакація злочину -- правопорушення -- санкції -- міра покарання
Анотація: Стаття присвячена ретроспективному історико-правовому аналізу проблеми виникнення і формування явища корупції та корупційних практик у державах Європи. У роботі ставиться мета – визначення джерел формування корупційних відносин та засобів їх подолання відповідно до різних історико-правових умов розвитку суспільства. Основним завданням роботи є встановлення закономірностей і взаємозв’язків розвитку та еволюції корупційних практик у різних державах Європи в різні історичні періоди. Для досягнення поставленої мети у роботі використовувалися методи ретроспективного та діахронічного аналізу, що дозволило вибудувати обґрунтовану структуру процесів еволюції як самих корупційних практик, так і методів боротьби з ними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Смірнов, Георгій.
    Похідний позов: особливості та проблеми правового регулювання в Україні [Текст] / Георгій Смірнов // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 44-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Судові провадження--Похідні позови
Кл.слова (ненормовані):
шкода -- юридична особа -- учасник -- акціонер -- статутний капітал -- посадова особа
Анотація: Стаття присвячена аналізу особливостей національного та іноземного регулювання інституту похідного позову. У науковій роботі проаналізовано поняття похідного позову, виявлено недоліки правового регулювання та наведено власних пропозицій автора щодо їх подолання. Зокрема, автором запропоновано передбачити механізм превенції зловживанням правом на подання похідного позову. Здійснено дослідження особливостей відповідальності посадових осіб за похідним позовом. Розглядається можливість впровадження механізму превентивного похідного позову. Пропонується переглянути та змінити майновий ценз для подання похідного позову; передбачити можливість звернення з колективним похідним позовом.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Труба, Роман.
    Компетенція Державного бюро розслідувань України / Роман Труба // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 234-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне бюро розслідувань України--Правовий статус--Функції
Кл.слова (ненормовані):
правоохоронні органи -- посадова особа -- органи виконавчої влади -- підслідність
Анотація: У даній статті досліджено компетенцію Державного бюро розслідувань України. Проаналізовано її специфіку порівняно із компетенцією інших правоохоронних органів. Встановлено, які функції було передано Державному бюро розслідувань України від інших правоохоронних органів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)