Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (4)Шевченко Т. Г. (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=персонаж<.>
Загальна кількість знайдених документів : 62
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Поліщук, Вікторія
    Герой, персонаж, актант, актор - розмежування термінів [Текст] : (на матеріалі малої прози В.Назаренка) / Вікторія Поліщук // Слово і час. - 2001. - № 12. - С. 48-56
Рубрики: Українські письменники, 20 ст.--Творчість


Дод.точки доступу:
Назаренко, В. \про нього\

Знайти схожі

2.


    Удовиченко, Л.
    Використання поняття "персонаж" у процесі вивчення зарубіжної літератури [Текст] / Л. Удовиченко // Всесвітня література в середніх навчальних закладах України. - 2003. - № 3. - С. 34-35
Рубрики: Зарубіжна література--Методика викладання


Знайти схожі

3.


    Рогозинський, В.
    Мистецтво оформлення шкільної театральної вистави: Сценографічний персонаж (образ) [Текст] / В. Рогозинський // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2006. - № 4. - С. 37-39.
Рубрики: Педагогіка--Загальноосвітня школа--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
шкільний театр -- декорації
Дескриптори: ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО -- ВИДИ МИСТЕЦТВА -- ФІЛОЛОГІЧНІ НАУКИ. ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА -- СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА. ЛІТЕРАТУРА НАРОДІВ ОКРЕМИХ КРАЇН
Анотація: Аналізуються прийоми художнього оформлення шкільної вистави: сценографічний персонаж, ігрова сценографія, жива <сценографія>.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

4.


    Куликова, Нана.
    Український персонаж та автор в американській мультикультурній традиції. Пошуки ідентичності [Текст] / Н. Куликова // Слово і час. - 2006. - № 5. - С. 22-29. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Американська література, 21 ст.
Анотація: Аскольд Мельничук - американський письменник українського походження. Великого розголосу його твори набувають у газетах і журналах Америки. В жураналі розглядаються два романи А. Мельничука - "Що сказано" і "Посол мертвих". Центральна проблема романів - самоідентифікація людини в чужому просторі, презентована у філософському та культурологічному вимірах.


Знайти схожі

5.


    Десятов Д.
    Микита Хрущов як головний персонаж політичних анекдотів свого часу [Текст] / Десятов Д. // Історія в школі. - 2007. - №4. - С. 12- 16.
Рубрики: Усна народна творчість--Історичі анекдоти .Політичний анекдот.--Хрущов М.
Анотація: Про виникнення історичних анекдотів в радянські часи І про популярного персонажа М. Хрущова , керівника Радянського СОюзу.


Дод.точки доступу:
Хрущов, М. \про нього\

Знайти схожі

6.


    Крутікова, Ніна.
    Україна в поезії і прозі Івана Буніна [Текст] / Н. Крутікова // Слово і час. - 2008. - № 1. - С. 4-9. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Російська література--Художня--Поезія--Проза, ХХ ст.
   Взаємозв'язки літератур

Кл.слова (ненормовані):
Зворотний вплив -- Фольклор -- Українська традиція -- Імпресіонізм -- Персонаж
Анотація: Стаття становить спробу, звертаючись до поезії та прози І.Буніна, дати відповідь на питання про сутність, форми та силу "зворотного впливу" української літератури на літературу російську, зокрема у ХХ ст. Авторка звертає увагу на бунінські пейзажі, аналізує образи сконструйованих ним героїв - українських селян.


Дод.точки доступу:
Бунін, І. \про нього\

Знайти схожі

7.


    Яцканин, Іван.
    Дивний персонаж [Текст] : [новела] / І. Яцканин // Дзвін. - 2008. - № 3. - С. 79-82 : портр.
Рубрики: Художня література--Проза--Україна, ХХІ ст.
   Українська література--Діаспора--Словаччина, ХХ-ХХІ ст.



Знайти схожі

8.


    Рудяков, Павло.
    Феномен мовчання героя у творчості Іво Андрича [Текст] / П. Рудяков // Слово і час. - 2008. - № 5. - С. 11-19. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Література Сербії, 20 ст.
   Літературознавство--Образи і теми

Кл.слова (ненормовані):
Персонаж -- Оповідач -- Переказувач -- Слухач -- Стан свіломості
Анотація: У статті досліджується феномен мовчання героя у творчості Іво Андрича. На матеріалі кількох оповідань і роману "Проклятий двір" розглянуто специфіку мовчання як особливого стану свідомості персонажа, окреслено місце героя, який мовчить, у структурі оповіді, його взаємозв'язок із героєм-оповідачем, героєм-переповідачем та героєм-слухачем.


Дод.точки доступу:
Андрич, Іво

Знайти схожі

9.


    Шаповал, Мар'яна.
    Інтертекст як конструктивний чинник множинного втілення суб'єкта монодрами Ю. Щербака "Стіна" [Текст] / М. Шаповал // Слово і час. - 2009. - № 6. - С. 39-44. - Бібліогр.: с. 44
Рубрики: Літературознавство--Жанри--Монодрама
   Театральне мистецтво України--Історія

Кл.слова (ненормовані):
Автор -- Персонаж -- Оповідач -- Монодрама -- Інтертекст
Анотація: У статті окреслюється концепція монодрами відомого режисера, драматурга й теоретика театру М. Євреїнова, що побудована на принципах емпатії та ідентифікації глядача, внутрішньої централізації дії і виокремлення єдиного суб'єкта дії як жанротворчого чинника. На тлі цієї концепції за допомогою інтертекстуальних методик розглянуто п'єсу Ю. Щербака "Стіна", яку проінтерпретовано як монодраму з єдиним персонажем, що інкорпорує кілька інтертекстуально мотивованих суб'єктних інстанцій.


Дод.точки доступу:
Щербак, Юрій Миколайович (укр. письм., сценарист, публіцист, публіцист, дипломат, д-р мед. наук, лікар-епідеміолог ; 1934-) \про нього\; Євреїнов, М. \про нього\

Знайти схожі

10.


    Брайко, Олександр.
    Літературна рецепція культурної моди: "Оповідання про Сергія Петровича" Леоніда Андреєва і "Дрібниця" Володимира Винниченка [Текст] / Олександр Брайко // Слово і час. - 2009. - № 10. - С. 50-65. - Бібліогр.: с. 65.
Рубрики: Українська література--Проза, 19-20 ст.
   Російська література--Проза, 19-20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
Автор -- Наратив -- Натуралізм -- Персонаж
Анотація: У статті в компаративному аспекті аналізується художня рецепція ідей Ф. Ніцше та соціалістичного дискурсу у зразках малої прози російського й українського письменників. Розглядається наративна структура творів та особливості їх сюжету у зв'язку зі стильовими тенденціями в літературі кінця XIX - початку XX ст.


Дод.точки доступу:
Андреєв, Леонід (російський письменник ; 1871-1919) \о произв.\; Винниченко, Володимир Кирилович (укр. політик, держ. діяч, письм. і худож. ; 1880-1951) \про твір\

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)