Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=освітній простір України<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Виговська, Ольга
    Діяльність асоціації "Відроджені гімназії України" як альтернативна форма підвищення кваліфікації керівників шкіл [Текст] / Ольга Виговська // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 6. - С. 98-111 : фот.: 4 обкл. - Зміст: Громадська ініціатива свідомого освітянина: тернистий шлях реалізації однієї ідеї-мрії / Ярослав Турянський ; інтерв'ю Ольга Виговська. Історія Асоціації "Відроджені гімназії України" (1992-2013) ; Статут асоціації керівників закладів освіти України "Відродження гімназії України" ; Хроніка та особливості IV літньої управлінської школи ; Програма управлінської школи ; Вправа "Один день із життя директора: організація робочого часу" ; Незабутні навчання в ІV літній управлінській школі (відгук учасників) / І. Забєйворота, О. Апостолова-Возниця. Асоціація "Відроджені гімназії України"
Рубрики: Загальна середня освіти--Керівники шкіл--Підвищення кваліфікації
Кл.слова (ненормовані):
відроджена гімназія -- започаткування асоціації -- освітянські ініціативи -- стратегія розвивального поступу -- українська школа -- директор середнього навчального закладу -- освітній простір України
Анотація: Загальновизнано, що керівник школи, ліцею, гімназії - найцентральніша фігура в освітянському просторі країни. На нього сподіваються всі: від батьків і дітей до урядовців. А хто допомагає йому, де він черпає сили натхнення, де і чого, коли й у кого навчається сам? У цьому контексті привертає на себе увагу Асоціація для керівників шкіл України. Як і що робиться, що ускладнює, а що сприяє діяльності асоціації "Відроджені гімназії України" прослідковується за даною статтею, яку укладено на основі вивчення уставних документів асоціації, напрямів її діяльності, безпосередньої участі в різних її заходах, проведення інтерв'ю з членами асоціації та учасниками її заходів, а також з ініциатором й організатором Асоціації. Перед читачем постає весь шлях реалізації однієї з ідей відродження національної школи: від бажання до сучасної трансформації з усіма можливими сприяннями та перешкодами. Лідеру освіти стає вочевидь, що вже зроблено та що робити далі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Нестерова, Марія.
    Implementation of eu values in the Ukrainian educational dimension: intercultural dialog and social cohesion development = Імплементація європейських цінностей в український освітній простір: розвиток соціальної згуртованості та міжкультурного діалогу [Текст] / Марія Нестерова // Вища освіта України. - 2019. - № 1. - С. 44-52. - Бібліогр.: 12 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Міжнародне співробітництво--Україна
   Вища освіта--Міжнародне співробітництво

Кл.слова (ненормовані):
європейські цінності -- міжкультурний діалог -- освітній простір України -- соціальна згуртованість -- організація освіти
Анотація: У статті розглянуто процес імплементації європейських цінностей в освітній простір України. Показано зв'язок розвитку соціальної згуртованості та міжкультурного діалогу на фундаменті спільних цінностей. Упровадження ціннісно-орієнтованого підходу повинно здійснюватися в різних напрямках освітнього простору - від викладання та навчання до врядування вищих освітніх закладів. У статті окреслено як існуючі здобутки в цьому напрямку , так і наступні практичні завдання щодо імплементації європейських цінностей соціальної згуртованості та міжкультурного діалогу в український освітній простір.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)