Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=опорні схеми<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Савчин, Марія.
    Використання опорних схем з хімії [Текст] / М. Савчин // Біологія і хімія в школі. - 2006. - № 4. - С. 21-24. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Педагогіка--Викладання хімії
   Засоби навчання--Дидактичні матеріали

Кл.слова (ненормовані):
інновації -- Оксиди -- Гідроксид -- Опорні схеми
Анотація: Розглядається проблема засобів навчання, яка не нова і широко висвітлена в педагогічній та методологічній літературі. У хімія ця іновація представлена опорними конспектами, схемами, таблицями, сигналами тощо. У нашому розумінні, опорні схеми - це засоби, які є згустком найнеобхіднішої інформації. Отже, опорні схеми під час вивчення хімії є одним з ефективних засобів організації самостійної навчальної діяльності учнів.


Знайти схожі

2.


    Суптельна, С.
    Урок на тему "Кліматичні умови та ресурси України" [Текст] / С. Суптельна // Географія та основи економіки в школі. - 2006. - № 1. - С. 14-16.
Рубрики: Фізична географія--Вивчення і викладання
   Фізична географія--Класно-урочна ситема

Кл.слова (ненормовані):
робота з картами -- опорні схеми -- психологічний міні-тест -- структура уроку
Дескриптори: ГЕОГРАФІЯ -- ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ -- ВИВЧЕННЯ І ВИКЛАДАННЯ ГЕОГРАФІЇ -- В ШКОЛІ
Анотація: Пропонується розробка уроку по засвоєнню нових знань, на якому використовуються графічні , пояснювально-ілюстративні проблемно-пошукові методи, а також бесіди, розповіді та ін.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

3.


    Глущенко, С. Г.
    Урок з використанням ОІС на тему "Води суходолу. Річки, їх елементи, живлення та режим річок, їх робота", 6 клас [Текст] / С. Г. Глущенко // Географія та економіка в сучасній школі. - 2012. - № 2. - С. 35-38.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Урок
Кл.слова (ненормовані):
опорні схеми -- робота з картами атласу
Анотація: Урок засвоєння нових знань, метою якого є ознайомлення учнів з річками планети та розширення знань про річкові системи.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Костюкевич, В.
    Образ рідної землі у творах Миколи Гоголя "Тарас Бульба" та Івана Франка "Захар Беркут" : українська література : 7 клас [Текст] / Валентина Костюкевич, Ольга Канарська // Українська мова й література в сучасній школі. - 2013. - № 4. - С. 30-33.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Урок
   Українська література--Міжпредметні зв'язки

Кл.слова (ненормовані):
історична повість -- світова література -- спільні риси козаків і тухольців -- патріотизм -- компаративний метод -- опорні схеми
Анотація: Мета запропонованого уроку - узагальнити знання учнів про вивчені повісті М. Гоголя та І. Франка, ознайомити з компаративним методом аналізу творів, дослідити характери головних героїв, а також виховувати героїзм і патріотизм, любов до Батьківщини.


Дод.точки доступу:
Канарська, О.; Гоголь, Микола Васильович (рос.- укр. прозаїк, драматург, письм. ; 1809-1852) \про твір\; Франко, Іван Якович (укр. письм., поет, публіцист, пер., учений, громад. і політ. діяч, д-р філософії (1893) ; 1856-1916) \про твір\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Возняк, Оксана.
    Переваги та недоліки застосування опорних схем у навчальному процесі / О. Возняк // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2017. - № 4. - С. 90-97. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Педагогіка--Дидактика--Процес навчання
Кл.слова (ненормовані):
опорні схеми -- конспекти -- компетентність -- старшокласники -- репродуктивний рівень засвоєння навчальної інформації старшокласниками -- творчий рівень засвоєння навчальної інформації старшокласниками -- продуктивний рівень засвоєння навчальної інформації старшокласниками -- моделювання інформації
Анотація: Представлено порівняльний аналіз щодо роботи з опорними схемами в навчальному процесі. Охарактеризовано загальні етапи моделювання інформації у вигляді опорних схем і роботи з ними. Проаналізовано доцільність застосування опорних схем для старшокласників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Васильєва, Дарина Володимирівна.
    Дистанційне навчання: вчора, сьогодні, завтра / Д. В. Васильєва // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2019. - № 1. - С. 21-27
Рубрики: Математична освіта--Дистанційне навчання
   Дистанційна освіта

Кл.слова (ненормовані):
дистанційне навчання -- навчання математики -- основна школа -- освітня платформа GIOS -- відео лекції -- опорні схеми -- тести
Анотація: Розглядається дистанційне навчання математики як форма і засіб навчання, спрямоване на забезпечення рівного доступу учнів до якісного навчання. Висвітлюються окремі історичні аспекти виникнення, поширення та функціонування дистанційного навчання. Розкривається структура та змістове наповнення освітньої платформи "Глобальна інноваційна онлайн школа. Математика (GIOS)". Подається методика використання платформи GIOS під час проведення уроків математики, в умовах організації змішаного навчання в школі, для індивідуального дистанційного навчання математики учнів з особливими потребами тощо.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)